Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 23:09 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Catit

304 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Brit krmivo pro kočky s kuřecím masem pro dospělé kočky
    Brit Premium by Nature
    Kapsička pro kočky Brit Premium by Nature Delicate Chicken Fillets in Gravy for adult cats 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 317,65 Kč za kg
    Při odběru 24 ks:
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 282,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brit krmivo pro kočky s krůtím masem pro dospělé kočky
    Brit Premium by Nature
    Kapsička pro kočky Brit Premium by Nature Delicate Turkey Fillets in Gravy for adult cats 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 317,65 Kč za kg
    Při odběru 24 ks:
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 282,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brit Premium krmivo pro kočky s jehněčím masem pro kastrované kočky
    Brit Premium by Nature
    Kapsička pro kastrované kočky Brit Premium by Nature Delicate Lamb Fillets in Gravy for sterilised cats 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 317,65 Kč za kg
    Při odběru 24 ks:
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 282,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brit Premium krmivo pro kočky s kachními filety pro sterilizované kočky
    Brit Premium by Nature
    Kapsička pro kastrované kočky Brit Premium by Nature Delicate Duck Fillets in Gravy for sterilised cats 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 317,65 Kč za kg
    Při odběru 24 ks:
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 282,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brit Premium by Nature krmivo pro kočky s kuřecím masem pro sterilizované kočky
    Brit Premium by Nature
    Kapsička pro kastrované kočky Brit Premium by Nature Delicate Chicken Fillets in Gravy for sterilised cats 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 317,65 Kč za kg
    Při odběru 24 ks:
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 282,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brit Premium krmivo pro kočky s lososem pro sterilizované kočky
    Brit Premium by Nature
    Kapsička pro kastrované kočky Brit Premium by Nature Delicate Salmon Fillets in Gravy for sterilised cats 85 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 317,65 Kč za kg
    Při odběru 24 ks:
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 282,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr kabelu Cat s odkrytými vodiči
    Prysmian
    Datový kabel Simplex CAT7 S/FTP 250m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 5499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 22,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Připojovací krabice CAT 6 se šrouby a držáky
    Bleil
    Spojovací modul Bleil CAT7 AWG22-26
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Síťová zásuvka s kabelovou páskou
    Bleil
    Keystone RJ45 CAT6a 500MHz
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Meri Deluxe Cat krmivo pro kočky se svalovinou v konzervě
    Falco
    Konzerva pro kočky Falco MERI 400g kostky libové svaloviny hovězí vepřová svalovina
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 197,50 Kč za kg
    Při odběru 6 ks:
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 187,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Finevo s kuřecím masem a lososovým olejem, 16 krát 85 gramů
    FINEVO
    Kapsička pro kočky FINEVO Hair&Skin kuřecí s lososovým olejem 16 x 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 309,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 227,21 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro kočky Finevo krůta a krevety, 16 krát 85 gramů
    FINEVO
    Kapsička pro kočky FINEVO Hair&Skin krůtí a krevety 16 x 85 g
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 309,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 227,21 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Látková myš s provázkovým ocasem
    Hračka pro kočky Vitakraft Fun myš šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plyšová hračka kámen s modrými stuhami
    Hračka pro kočky Vitakraft Fun medúza šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Past na hraboše Supercat Pro v balení
    Past na hraboše SuperCat
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Supercat na šedém sběrači odpadků z kovu
    Past na krtky SuperCat
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 509,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Živolovná past z drátěného pletiva na dřevěné desce
    Past na krysy SuperCat Classic
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr oranžového datového kabelu s barevně odlišenými vodiči a stíněním
    Prysmian
    Datový kabel Simplex CAT7 S/FTP 100m
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 2390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 23,90 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Past na myši s chytacím mechanismem
    Past na potkany SuperCat PRO
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • SuperCat Náhradní náplň návnady pro pasti na myši a krysy
    Náhradní návnada do pastí ve stříkačce SuperCat SwissInno 2 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr oranžového síťového kabelu s odkrytými barevně odlišenými vodiči.
    Prysmian
    Datový kabel Simplex CAT7 S/FTP 50m
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 1215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 24,30 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr dvou komunikačních kabelů s několika páry vodičů
    Prysmian
    Datový kabel Duplex CAT7 S/FTP 50m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 45,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr oranžového datového kabelu s odkrytými vodiči
    Prysmian
    Datový kabel Simplex CAT7 S/FTP 25m
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 25,96 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Síťový kabel s konektorem RJ45
    Bleil
    Patch kabel Bleil CAT6 S/FTP RJ45 10m šedý
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 23,90 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Síťový kabel s konektory RJ45
    Bleil
    Patch kabel Bleil CAT6 S/FTP RJ45 20m šedý
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 365,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 18,25 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý síťový kabel s konektory RJ45
    Bleil
    Patch kabel Bleil CAT6 FTP RJ45 1m šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 75,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva Finevo s krmivem pro kočky s lososem a kuřetem
    FINEVO
    Konzerva pro kočky FINEVO Vitality losos a kuřecí 400 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,50 Kč za kg
    Při odběru 6 ks:
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 137,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Digitální multimetr Solight V15
    Multimetr max. AC 500V/ max. DC 500V
    Průměrné hodnocení: 1.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 207,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva Finevo s hovězím a kuřecím masem pro kočky
    FINEVO
    Konzerva pro kočky FINEVO Vitality hovězí a kuřecí 400 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,50 Kč za kg
    Při odběru 6 ks:
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 137,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jedna nitrilová rukavice
    KinetiXx
    Kinetixx pracovní rukavice X-Home XL (3 páry)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 29,67 Kč za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jedna nitrilová rukavice
    KinetiXx
    Kinetixx pracovní rukavice X-Home velikost L, 3 páry
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 29,67 Kč za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva s krmivem pro kočky Finevo s hovězím a králičím masem
    FINEVO
    Konzerva pro kočky FINEVO Vitality hovězí a králík 400 g
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,50 Kč za kg
    Při odběru 6 ks:
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 137,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pracovní rukavice Ardon Bremen Winter velikost 11
    Zimní pracovní rukavice Ardon Bremen Winter velikost 11
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pracovní rukavice Juridion Petrax Winter velikost 9/L
    Zimní pracovní rukavice Ardon PETRAX WINTER vel. 10
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 83,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tester síťových kabelů pro testování kabelů RJ45 a RJ11
    Bleil
    Tester kabelů RJ11+RJ45 pro testování kabelů s maximálně 8 žilami
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černé pracovní rukavice Ardon s protiskluzovou vrstvou a elastickými pletenými manžetami.
    Rukavice LITE TOUCH OIL, máčené, velikost 9
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru