Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 2:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Korek

749 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Pattex Fix Super montážní lepidlo tuba pro interiéry
    Pattex
    Montážní lepidlo Pattex Super Fix 250 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 556,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol syntetická olejová lazura na dřevo pro interiéry a exteriéry
    Lazura na dřevo Lazurol Classic S1023 bezbarvá 0,75 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 275,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 366,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bison PU MAX Polyuretanové lepidlo na dřevo pro vnitřní i venkovní použití
    Bison
    Lepidlo na dřevo Bison PU MAX D4 250 g
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 876,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s vysokým vlasem s protiskluzovou podložkou
    Protiskluzová ochrana pro koberce STAR 120x180 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role izolační podložky pod podlahu
    Izolační podložka perforovaná 2 mm role 22 m² pod plovoucí podlahy i podlahové vytápění
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 912,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 41,45 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol syntetický transparentní venkovní lak v kovové nádobě
    Lak na dřevo Lazurol pochozí S1020 bezbarvý 2,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1475,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 590,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s interiérovým lakem na dřevěné povrchy v interiéru
    Čirý lak Fortekryl interiérový matný 4 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1217,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 270,44 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka interiérového laku na dřevo
    Čirý lak Fortekryl interiérový matný 0,7 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 370,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol lodní lak, bezbarvý, pro ošetření dřeva v interiéru a exteriéru
    Lak na dřevo Lazurol lodní S1119 lesklý 0,75 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 420,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mopovací návlek pro čištění podlah
    Leifheit
    Náhrada k mopu Leifheit Picobello M Micro Duo
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s korkovým vzhledem a lehkou strukturou
    Rasch
    Vliesová tapeta 538342 Curiosity třpytivá kamenný vzhled taupe
    Průměrné hodnocení: 2.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 112,45 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Loctite Super Bond Creative Perfect Pen lepidlo, balení 3 g
    Loctite
    Lepidlo vteřinové Loctite Super Bond Perfect Pen 3 g
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 43000,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bona Home základní lak na dřevěné podlahy v jednolitrové láhvi
    Bona
    Základní lak na dřevo Bona HOME 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 529,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Fix Super interiérové lepidlo tuba
    Pattex
    Montážní lepidlo Pattex Fix Super PL50 50 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1500,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Sportakryl interiérový lak na dřevo v plechovce
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Sportakryl V 1602 lesklý 2,4 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 539,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • LAZUROL Lodní lak plechovka pro ochranu dřeva, syntetický a transparentní
    Lak na dřevo Lazurol lodní S1119 lesklý 0,375 l
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 504,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Sportakryl interiérový lak na dřevo v plechovce
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Sportakryl V1602 lesklý 0,67 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 612,86 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Sportakryl interiérový lak na dřevo v plechovce
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Sportakryl V1602 lesklý 3,85 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1969,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 492,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Duvilax lepidlo na dřevo LS-50 v kbelíku
    Den Braven
    Lepidlo na dřevo Den Braven Duvilax LS-50 bílé 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 175,00 Kč za kg
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Lazurol lazura na ochranu dřeva plechovka
    Lazura na dřevo Lazurol Classic S1023 zelená jedlová 0,75 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 275,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 366,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • LAZUROL syntetický transparentní lak na dřevo v plechovce
    Lak na dřevo Lazurol pochozí S1020 bezbarvý 0,75 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 629,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 838,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazulol lazura na ochranu dřeva v kovové plechovce
    Lak na dřevo Lazurol Pragomat C1038 0,375 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 252,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 672,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol plechovka s lazurou na ochranu dřeva
    Lak na dřevo Lazurol Pragomat C1038 0,75 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 572,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bona Home Vrchní lak na dřevěné podlahy, 1 litr
    Bona
    Vrchní lak na dřevo Bona HOME matný 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 539,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 539,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • K2 Bond silikonový tmel černý, odolný vysokým teplotám, v tubě
    Silikon K2 pro utěsnění části motoru 85 g
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1400,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení univerzálního lepidla Ultra Unick
    Ceys
    CEYS Lepidlo ULTRAUNICK vteřinové 3g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 14000,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s interiérovým lakem na dřevěné povrchy v interiéru
    Čirý lak Fortekryl interiérový lesklý 4 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1217,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 304,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka interiérového laku na dřevo
    Čirý lak Fortekryl interiérový lesklý 0,7 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 370,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s vysokým vlasem s protiskluzovou podložkou
    Protiskluzová ochrana pro koberce STAR 80x150 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vícebarevné připínáčky
    Špendlík váleček 435, 30 kusů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home vodou ředitelná barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H118 starorůžová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 647,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Barva ve spreji Pinty Plus Home, pro vnitřní použití
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H119 vínová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vodou ředitelný sprej Pinty Plus Home
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H128 staromodrá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 647,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home vodou ředitelná barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H121 šedomodrý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 647,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home vodou ředitelná barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej PINTYPLUS HOME H440 matný lak 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprej Pinty Plus Home s vodou ředitelnou barvou
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H111 neutrální bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru