Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 3:34 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Korek

749 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Sprejová barva Pinty Plus Home
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H418 bouřkově šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home vodou ředitelná barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H114 lněná béžová
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home vodou ředitelná barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H115 hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home vodou ředitelná barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej PINTYPLUS HOME H117 světle růžová 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home barva ve spreji na vodní bázi
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H416 zelené dřevo
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 647,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus Home vodou ředitelný sprej
    PINTYPLUS
    Sprej HOME 400ml H113 lněná bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení připínáčků
    Mapový špendlík 433
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 53,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Alex čisticí prostředek na laminát pro laminátové a plovoucí podlahy
    Alex
    Alex na laminátové podlahy s extra leskem 2v1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 118,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada děrovek na červeném držáku
    Sada výměnných výsečníků Narex
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílé špendlíky do nástěnky v plastovém obalu
    Špendlík váleček 435, bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s vysokým vlasem s protiskluzovou podložkou
    Protiskluzová ochrana pro koberce STAR 60x120 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič Alex Extra péče pro laminátové a plovoucí podlahy v plastové lahvi
    Alex
    Čistič na laminátové a plovoucí podlahy Alex 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 132,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s ošetřujícím voskem Hornbach na dřevěné povrchy
    Hornbach
    Balzám s včelím voskem Hornbach 0,75 l
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 558,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šest kovových hrotů pájecí pistole se závitem
    CFH
    Sada hrotů, 6 ks pro pájku BM 245
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tavná pistole Extol Lady
    Tavná lepící pistole EXTOL 25W, průměr 7,2 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pracovní stůl se šroubovou svorkou a hákem na pracovní stůl
    Sjöbergs
    Sada příslušenství Sjöbergs upínací otvor Ø 25,4 mm pro hoblici Elite
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Mapa světa z listoví
    Stylegreen
    Mechový obraz styleGREEN mapa světa z islandského mechu 135x230 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 38890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Symbol pro dámy a pány z mechu
    Stylegreen
    Mechový piktogram styleGREEN pro toalety nebo šatny 10x25cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2050,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detailní pohled na koberec s fleecovým podkladem
    Protiskluzová podložka Sky 80x150 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 149,17 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tavná pistole Extol Craft s květinovým vzorem
    Tavná pistole 40W, květinový design
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo v tyčince Herkules
    Lepící tyčinka Herkules 40 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1625,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vodou ředitelná barva ve spreji Pinty Plus Home
    PINTYPLUS
    Rychleschnoucí barva ve spreji PINTYPLUS HOME 400 ml HM44 zlatý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Alex čistič podlah na dlažbu, linoleum a vinyl
    Alex
    Alex čistič na linoleum 2 v 1 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 118,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepicí tyčinka
    Lepící tyčinka Herkules 15 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1933,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bíle lakovaná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 82,69 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva do interiéru
    Kanálková soklová lišta PVC dub rustikální 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Podlahová lišta, dřevěný materiál
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Platin bílá FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta ARBITON 15x60x2200MM ROSSPORT OAK
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta Neuhofer KU048L plastová 2400 x 38,5 x 15 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 120,42 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Montážní páska Ceys Montack pro nosnost až 300 kilogramů
    Ceys
    Montážní páska oboustranná Montack Express 19 mm x 2,5 m
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton 2200 x 60 x 15 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem a klipovým upevněním
    Podlahová lišta ARBITON 15x60x2200MM NEWPORT OAK
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Top produkt
    Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm dub stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor PVC hroznový dub KU048L 15 x 39 x 2 400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 122,92 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná soklová lišta
    Podlahová lišta MDF 22 x 60 x 2600 mm dub červený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 84,23 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Podlahová lišta Arbiton VIGO 60 2200 x 60 x 15 mm dub sierra
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru