Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 5:15 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90729 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • NOVINKA
    Dvě čelenky s dekorací čarodějnického klobouku a aplikací pavouka pro Halloween
    Čelenka s kloboučkem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex přípravek proti řasám pro vířivky, 0,6 l láhev
    Marimex
    Prevence proti řasám pro vířivé bazény Marimex Spa STOP řasám+ 0,6 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 165,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě černé plastové koncovky trubek
    Plastové ručky na kolečka
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Repti Planet Přírodní stanoviště Kreativní substrát do terária v sáčku
    Substrát RP tvarovací červený 4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 64,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sáček s tropickým terarijním substrátem Reptilien Planet Coco Husk, 4 litry
    Substrát Repti Planet Coco Husk 4 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 37,25 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení přírodního písku Reptiles Planet pro stanoviště
    Substrát Repti Planet písek žlutý 4,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,56 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přírodní písek pro biotopy Repti Planet v 4,5kilogramovém pytli
    Substrát Repti Planet písek černý 4,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,56 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Repti Planet Natural Habitat Earth pro terária
    Substrát Repti Planet Earth červený 4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 64,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kanystr s přípravkem Marimex k prevenci proti řasám do bazénů, 3 litry
    Marimex
    Prevence proti řasám Marimex STOP řasám+ 3 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 149,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kbelík s filtračními vložkami
    Wagner
    Sítko na barvu
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex bazénová chemie Oxi Balance, 0,9 kg
    Marimex
    Údržba bazénové vody Marimex Oxi Balance 0,9 kg prášek
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 443,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Děrovaný plech z kovu se šrouby a maticemi
    TDM Univerzální montážní šablona
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tetra Gammarus krmivo pro ryby a vodní živočichy
    Tetra
    Krmivo Tetra Gammarus 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 338,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex Oxi Balance pro vířivé bazény, 0,5 kg
    Marimex
    Údržba vody pro vířivé bazény Marimex Spa Oxi Balance 0,5 kg prášek
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 458,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Repti Planet Natural Habitat Creative terarijní substrát v balení o hmotnosti 4 kilogramy
    Substrát RP tvarovací žlutý 4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 64,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací materiál s úhelníkem, šrouby a hmoždinkou
    Úchyt pro trubky 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 23,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací sada s úhelníkem, šrouby a hmoždinkou
    Úchyt pro trubky 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací materiál se šrouby, hmoždinkami a kovovými deskami
    Úchyt pro trubky 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 23,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Inspekční zrcátko s teleskopickou rukojetí
    Zrcátko inspekční
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Magnetický teleskopický zvedák s klipem na pero
    Magnet teleskopický
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada upevňovacího materiálu se šrouby, hmoždinkami, maticemi a držáky
    Úchyt pro trubky 1 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Repti Planet Natural Habitat Earth substrát pro plazy v sáčku
    Substrát Repti Planet Earth žlutý 4 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 64,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací materiál se šrouby, hmoždinkami a držáky
    Úchyt pro trubky 3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací materiál sestávající ze šroubů, hmoždinky a držáku
    Úchyt pro trubky 1 1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový držák se šroubem pro upevnění
    Pertura
    Šroub pro madlo nerezová ocel V2A 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 689,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná Y tvarovka pro sanitární instalace
    Odbočka "Y" mosaz MŠŠ 3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový ventil z kovu s černou rukojetí
    Ventil pojistný s páčkou pro bojler, otvírací tlak 5,8 Bar, 1/2"
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Náhradní díly pro filtrační vložku Aquael
    Aquael
    Adaptér AQUAEL retrofit Leddy Tube T5/T8
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hadicová spojka pro zahradní hadice
    GL Šroubení 1/2"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 19,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové klíny různých velikostí
    Sada klínků pro kladivo 10 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filtrační houba
    SICCE
    Filtrační náplň pro filtr SICCE Shark ADV 400, 600 a 800 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Čtyři halloweenské čelenky s dekoracemi jako kočky, netopýři, duchové a pavouci.
    Čelenka s dekorací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stanley řezač koberců s výsuvnou čepelí
    Stanley
    Nůž Stanley s pevnou čepelí
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zapalovací svíčka
    Zapalovací svíčka BRISK PR17Y
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Řetěz pro motorovou pilu
    for_q
    Řetěz na pilu pro for_q FQ-AKS 4030
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Kbelík se studenou asfaltovou směsí Den Braven
    Debbex
    Studená obalovaná asfaltová směs DenBit RB 25kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 19,16 Kč za kg
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
nahoru