Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 13:48 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kartuše lepidla Soudal Fix All Flexi
    Soudal
    Lepicí tmel SOUDAL Fix All Flexi 290 ml tmavě hnědý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 212,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 731,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři role protiskluzové podložky
    LILENO home
    Podložka do zásuvky černá 50x150 cm
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s rýhovanou strukturou
    Čisticí zóna Rohožka CAPRI 2011 černá 07 šířka 200 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 798,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 150 x 900 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 354,44 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 100 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 218,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ozdobná lišta z plastu
    Soklová lišta HDPS bílá 38x18 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Aplikační pistole na kartuše pro těsnicí materiály a lepidla
    Precit Built
    Vytlačovací pistole na kartuše PRECIT litinová
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Aplikační pistole pro kutily
    Precit Built
    Vytlačovací pistole na kartuše PRECIT plechová
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubka s uvedením průměru
    Konsta
    Lišta kruhová KU18 18 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 69,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový T-profil pro upevnění
    Lišta NEREZ L profil 10x2500 mm lesk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z plastu
    ALU přechodový profil 30x2700 mm stříbrný
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 519,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 192,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Kanálková lišta dub rustik 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitý vakuový zvedák pro přepravu desek a skla
    Přísavka na dlažbu Double Plus
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1483,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní obkládačka se vzorovanými motivy
    Listela Augusto Beige Orient 5,7x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 365,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Přechodová lišta černá RAL 9005 30mm x 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 209,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný panel pro obložení stěn
    MIRAVA
    Sokl Manhattan 60 x 7,2 cm béžová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 231,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždice se třemi ozdobnými liniemi
    Schodovky Sandy Crema 120x29,8 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 529,48 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1478,99 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stahovací jazýček nivelačního systému dlaždic
    Akkit
    Nivelační spony Akkit 1mm zelená bal. = 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,32 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový dlaždicový profil s vybráními
    Lišta A L profil 2,5m/8mm komaxit černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 127,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 150 x 900 mm
    Průměrné hodnocení: 2.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 421,11 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový obkladový profil
    Lišta ALU L profil 10x2500 elox
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Silikonová kartuše
    Sanitární silikon NN 280 ml transparentní
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 41 Hodnocení.
    cenu — 143,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,71 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěným vzhledem
    Kanálková lišta dub Hollywood 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 100 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 205,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 256,25 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s rýhovanou strukturou
    Čisticí zóna Rohožka CAPRI 2011 černá 07 šířka 100 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 399,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil s výřezy
    Lišta NEREZ vnější roh 10x2500 mm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil pro obklady s trojúhelníkovými výřezy
    Lišta ALU L profil 8x2500 mm elox stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný povrch pro kutilské projekty
    Pásek Brentwood GL Cuprum 60 x 1 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Topný kabel proti zamrznutí se zástrčkou
    EUROM
    Topný kabel EUROM 10 m 150 W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1230,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé boční panely k vanám
    Koncovka plastová bílá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stahovací jazýček nivelačního systému obkladů pro pokládku obkladů
    Klip distanční Raimondi RLS V2 3-12 250ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 679,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,72 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 100 x 900 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 216,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex sanitární silikon Premium kartuše s nástavcem
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM trojitá ochrana proti plísni bílý 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 545,16 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 70 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 168,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh bukový 20 x 70 x 900 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 150,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru