Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 14:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m sv.dub; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Kaufmann
    Náhradní kotouč z tvrdého kovu Kaufmann Ø 22 mm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 208,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta s dekorem dřeva
    Kanálková lišta dub Graceland 5 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil s dřevěným dekorem
    Kanálková lišta KSL 50 dub barbate 2,5m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 100 x 900 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 272,22 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový dlaždicový profil s vybráními
    Lišta A L profil 2,5m/12mm komaxit čer.
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 135,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Textilní povrch s jemnou strukturou
    3D panely na zeď samolepicí Mini, textilní vzhled, béžové 70 x 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 950,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení červených stavebních klínů
    Spárovací klínky 37x7x8 mm, 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s vodorovným proužkovým vzorem
    Čisticí zóna Rohožka CAPRI 2011 hnědá 12 šířka 200 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 798,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s vodorovným proužkovým vzorem
    Čisticí zóna Rohožka CAPRI 2011 hnědá 12 šířka 100 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 399,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mycí houba na dlaždice s rukojetí
    Gumová stěrka modrá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 222,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Panely se vzhledem dřeva
    Samolepící lamely dub tmavě hnědý 100 x 60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 598,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta K1 s rozměry 44 milimetrů krát 8 milimetrů
    Konsta
    Krycí lišta K1 8 x 44 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 82,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový obkladový profil
    Lišta ALU schodová 10x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil dlaždic z kovu
    Lišta ALU vnější roh 10x2500 mm elox oliva mat
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový profil pro obklady s výřezy
    Lišta ALU vnější roh 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový T-přechodový profil pro podlahové krytiny
    Lišta NEREZ L 8x2500mm lesk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Nerezová dlaždicová lišta s čtvercovými výřezy
    Lišta NEREZ L profil 6x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový obkladový profil s trojúhelníkovým vzorem
    Lišta ALU L profil 6x2500 mm elox stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil hrany schodu s drážkovanou strukturou a upevňovacími otvory
    Schodový profil 40x25mm/2,5m stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 227,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě lahve zalévací hmoty Mapei Eporip SCR složka A a B
    Mapei
    Stavební lepidlo Mapei EPORIP SCR A+B 0,6 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 685,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1141,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Diamantový řezný kotouč o průměru 115 milimetrů
    Diamantový řezný kotouč 115 mm na obklady a dlažbu
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé rohové konektory z plastu
    Roh vnitřní plastový bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z hliníku
    Přechodová lišta hliníková matná 100mm x 2,7m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 959,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 355,19 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníková profilová lišta
    Přechodová lišta hliníková matná 100mm x 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z hliníku
    Přechodová lišta hliníková matná 80mm x 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z hliníku
    Přechodová lišta hliníková matná 80mm x 2,7m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 332,96 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 150 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 423,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Schodový profil z kovu
    Lišta ALU schodová lišta s nosem U 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Mezikus 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný profil s kresbou
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné poštovní schránky
    Kouty k soklové liště s jádrem 60mm, buk 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balakryl Polyurex lak na dřevo do interiéru v plechovce
    Balakryl
    Lak na dřevo Balakryl Polyurex V1605 matný 0,58 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 465,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex sanitární silikon Premium kartuše s nástavcem
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM trojitá ochrana proti plísni bílý 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 545,16 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
nahoru