Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 20:35 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x8mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta PR6 s rozměry 7 mm výška a 18 mm šířka
    Konsta
    Lišta profilová PR6 7 x 18 x 2500 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Spárovací křížky Haromac 18x3mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Haromac
    Spárovací křížky Haromac 28x6mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Dlaždicové kříže 2x18mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon kartuše 310ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf Dunkelbraun 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon vanilka kartuše s obsahem 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf vanilkový 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon, kartuše 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf latte 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fugenmeister Sada úhelníků na spáry s úložným boxem
    Silikonová šablona na spáry Kaufmann rohová
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Schodový hranový profil z kovu s otvorem pro šroub
    ALU schodový profil, stříbrný, 1m 24,5x20mm; šroubovací (předvrtaný)
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 219,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá špachtle s rukojetí
    Štukovací lžíce Kaufmann 10 mm špičatá/hranatá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Gumová palička s dřevěnou rukojetí
    Gumová palice Kaufmann 65 mm bílá
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochrana proti skvrnám na terakotě v bílé plastové lahvi s červeným uzávěrem
    AlpinChemie
    Ochrana spár AlpinChemie
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový přechodový profil
    Lišta NEREZ T profil 25x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva sokly pro zahradní ploty z kamene
    Vnější rohy ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončení soklové lišty ze dřeva
    Koncovky ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl vnějšího rohu soklové lišty ze dřeva
    Spojky ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové podlahové lišty s kresbou
    Spojky ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový a koncový kryt soklové lišty v sadě
    Koncovky ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové díly dřevěné podlahové lišty
    Kouty ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné krytky sloupků
    Vnější rohy ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastové klíny v hromadě
    Haromac
    Dlaždicové klíny 0-5mm 250ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 44,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace kresleného psa s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace pejsek 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace sovy s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace sova 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kreslená ovce s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace ovečka 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační sloup z dřeva
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub manorial 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil z dřeva
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č.6 5,5 x 37,5 x 900 mm Touch Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě zakončovací lišty s dřevěným dekorem
    Ukončení soklové lišty SPC Vancouver
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Lišta ALU Q ukončovací profil 10x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se sluncem, stromy, autobusem, letadlem, vlakem a nákladním autem
    Samolepka na zeď, dětský motiv, Traktor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil
    Lišta ALU Q ukončovací profil 10x2500 mm ELOX stříbrný
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta K4 o rozměrech 4 mm výška a 25 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta K4 4 x 25 x 2000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové díly soklové lišty pro upevnění na podlahu
    Kouty ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová obkladačská lišta s otvory pro instalaci obkladů
    Lišta ALU balkonová 32x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednosložkový silikonový tmel Lukopren v tubě
    Amirro
    Neutrální silikonový tmel č.33 tuba
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5200,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastové podložky v transparentním balení
    Klobouček Raimondi RLS Vite 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 545,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru