Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 0:35 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Úzká, vysoká váza
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 BRADFORD 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    Vzorek k podlaze č. 10225691
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový obkladačský profil s čtvercovými výřezy
    Lišta NEREZ obloukový profil 10x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Gumová stěrka s dřevěnou rukojetí
    Spárovací guma Kaufmann 180 mm
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlé dřevěné desky jako podlahová krytina.
    Vzorek k podlaze č. 6851458 dub bílý Family
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Detailní pohled na soklovou lištu s rozměry 48 mm výška a 20 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta 7 x 33 x 1000 mm borovice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní deska se čtvercovým pyramidovým vzorem
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, modré 34 x 34 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1077,92 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě upevnění radiátorů s dekorem dřeva
    Spojka soklové lišty SPC Vancouver
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastové upevňovací klipy na okapy
    Spona tacker dlouhá 4 cm balení 500 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 628,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,26 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné lišty
    Ukončení soklové lišty SPC Jagerndorf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek
    Vzorek k podlaze č. 5823840 staré dřevo 1513466
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Schodový profil z kovu
    ALU samolepicí schodový profil stříbrný 24,5 x 20 mm, 2,7 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 166,30 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva vzorky textury dřeva
    Ukončení soklové lišty SPC Ottawa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva proužky dřevěné dýhy
    Ukončení soklové lišty SPC Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné lišty s kresbou dřeva
    Ukončení soklové lišty SPC Jasper
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva konektory soklové lišty
    Vnější roh soklové lišty SPC Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorace se sochou Buddhy, lotosovými květy a nápisem ''Keep calm and meditate'' a ''Keep calm and do yoga''
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Buddha 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva dřevěné distanční prvky
    Ukončení soklové lišty SPC Barrie
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždice k prohlédnutí
    Vzorek 10558045 DB Vinyl Vancuver beige
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranný prostředek na kámen v plechovce
    AlpinChemie
    Ochraný prostředek na kámen AlpinChemie
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohovníky pro radiátorové trubky
    Vnitřní roh soklové lišty SPC White
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva obdélníkové kryty vany
    Ukončení soklové lišty SPC White
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva držáky pro radiátor na ručníky
    Spojka soklové lišty SPC Victoria
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dekorativní dřevěné lišty
    Ukončení soklové lišty SPC Regina
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta se vzorem kamene
    VAVEX
    Vinylová tapeta 540104, kamenný dekor, 3D vzhled 10,05 x 0,53 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 394,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 73,96 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě koncové krytky s dřevěnou strukturou
    Vnější roh soklové lišty SPC London
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěná madla ke schodům
    Spojka soklové lišty SPC Toronto
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva dřevěné dekorativní prvky
    Ukončení soklové lišty SPC Victoria
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek
    Vzorek 10557459 SK Vinyl Bangkok
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva nábytkové závěsy pro montáž na stěnu
    Spojka soklové lišty SPC Winnipeg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé držáky radiátorů pro montáž na stěnu
    Spojka soklové lišty SPC White
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné panely s kresbou dřeva
    Ukončení soklové lišty SPC Toronto
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva dekorační prvky s dřevěným dekorem pro interiérové úpravy
    Ukončení soklové lišty SPC Calgary
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Sanitární silikon transparentní v kartuši, odolný proti plísním, dlouhotrvající efekt, včetně trysky.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex transparent 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 639,29 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dvě dřevěné lišty
    Ukončení soklové lišty SPC Golden
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové spojky pro soklové lišty
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Winnipeg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru