Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 15:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90589 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Tři klíny ze dřeva
    Klínky montážní WOODY 65x18x12-0mm 20 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 3,60 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaika s čtvercovými dílky v různých odstínech
    MIRAVA
    Skleněná mozaika mix bílá a hnědá 30,5 x 32,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 494,95 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé rohové konektory z plastu
    Roh vnitřní plastový bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový obkladový profil
    Akkit
    Lišta Akkit nerez čtvercová 10x3000 mm stříbrná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Žlutá vyfukovací pumpa s různými nástavci.
    Spárovací pistole, plastová, 5x koncovka
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová obkladačská lišta s otvory pro instalaci obkladů
    Lišta ALU balkonová 32x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový dlaždicový profil s vybráními
    Lišta A L profil 2,5m/12mm komaxit čer.
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 135,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový přechodový profil s otvory pro montáž
    Lišta ALU schodová 10x2500 mm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace ochrany proti vlhkosti v podlaze
    Selit
    SELITstop ochranná páska pod soklové lišty 20 m
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 425,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 21,25 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní obkládačka se vzorovanými motivy
    Listela Augusto Beige Orient 5,7x60 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 365,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Koncovka 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Mezikus 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stahovací jazýček nivelačního systému dlaždic
    Akkit
    Nivelační spony Akkit 1mm zelená bal. = 250 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1,32 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá kuchyně s bílými obklady, kuchyňskými skříňkami a digestoří
    Samolepicí panel Pure bílá 60x60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 277,08 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitý vakuový zvedák pro přepravu desek a skla
    Přísavka na dlažbu Double Plus
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1483,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Přechodová lišta černá RAL 9005 30mm x 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 209,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Práh dubový 20 x 150 x 800 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 423,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přísavka Akkit s manometrem
    Akkit
    Vakuová přísavka na dlažbu Akkit 8128F-AW
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Profilová lišta pro podlahové krytiny
    Lišta ALU L profil 8x2500 mm elox oliva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Prasátko Peppa s různými motivy a scénami z kresleného seriálu
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig v autě, 45 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Peppa Pig a přátelé s bublinami, balónky, srdíčky a party klobouky.
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig a kamarádí, 42 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 NEWPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt malta, 5 kg balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Latte 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Dowel-Fix 06 elox champagne 55x5,5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 859,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,15 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Přechodový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Dowel-Fix 06 elox stříbrný 55x5,5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 865,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 320,37 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Knauf Fugenbunt spárovací hmota, 5 kilogramů
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Vanille 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt spárovací hmota, 2 kg balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Latte 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profil K2 s rozměry 8 mm výška a 34 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta K2 8 x 34 x 1000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 67,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 67,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Schodový profil z kovu
    ALU samolepicí schodový profil stříbrný 24,5 x 20 mm, 1 m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 209,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Měřicí tyč Tlapková patrola s postavičkami z televizního seriálu a výškovou stupnicí do 1,5 metru
    Samolepicí meter Tlapková Patrola modrý 25x70 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Měřicí tyč Paw Patrol s postavičkami
    Samolepicí metr Tlapková Patrola rúžový 25x70 cm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ocelová vlákna do betonu pro vyztužení betonu
    Mapei
    Spony ocelové 120/6 10 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Arch samolepek se zlatými hvězdami
    AGDesign
    Samolepka mini hvězdy zlaté 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s různými motivy srdce
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6854 8x14 cm 18 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace různých druhů ovoce s obličeji
    AGDesign
    Samolepka mini ovoce HDKL 6877 8x14 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru