Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 17:16 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22453 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Květináč z plastu
    Zalévací kelímek plastový 250 ml zelený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tlakový spínač pro kompresor
    Tlakový spínač 1,5-3 bar, 500V, F1/4"
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 505,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spárovací pytel pro spárování dlážděných ploch
    Spárovací pytel 220x160x40 mm a 3x koncovka Ø 8,10,12 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 310,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový odpadkový koš s víkem
    KIS
    Odpadkový koš Copmpatta, 25 l, šedý
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kbelík s úchyty pro všestranné použití v domácnosti a na zahradě
    Kontejner plastový 65 l zelený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 9,98 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zelená plastová maltová nádoba se dvěma držadly
    Kontejner plastový 75 l zelený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 685,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 9,13 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý, krychlový květináč s ukazatelem hladiny vody
    Lechuza
    Samozavlažovací květináč Lechuza Cube 40 cm kompletní set lesklý bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kbelík s držadly
    Kontejner plastový 50 l zelený
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,98 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulatá dřevěná podložka pod nábytek se třemi kolečky
    Wagner System
    Podstavec pod květináč pojízdný Wagner System MaxiGRIP Ø 58 cm nosnost 300 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 26 Hodnocení.
    cenu — 1679,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vodní filtr s filtrační vložkou
    for_q Hydrologic
    Předfiltr for_q FQ-VF 12
    Průměrné hodnocení: 2.9 z 5 hvězdiček. 20 Hodnocení.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Trichoderma zlepšovač půdy 500 gramů
    Rostlinný biostimulant Odolnost rostlin INPORO Pro Trima M 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 350,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Trichoderma Plus balení pro zdravou půdu a bohatou úrodu
    Rostlinný biostimulant Odolnost rostlin, pro růst a úrodu INPORO Pro Mix M 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 390,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pouzdro vodního filtru s filtrační vložkou
    for_q Hydrologic
    Předfiltr for_q FQ-VF 25
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 19 Hodnocení.
    cenu — 979,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní hadice, délka 30 cm, s 3/4palcovým připojením
    FANSKI
    Flexibilní hadice F3/4"xM3/4" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ohebná pancéřová hadice, délka 30 cm, se závitem
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1/2xM1/2x30cm, vnější d 17mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní připojovací hadice, délka 30 cm, s připojením M3/4 palce
    FANSKI
    Flexibilní hadice F3/4"xF3/4" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sací filtr Gardena s přípojkami a hadicovými sponami
    Sací filtr 3/4" / 1" GARDENA (09093-20)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 595,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní hadice, délka 30 cm, velikost připojení M1 palce
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1"xF1" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 275,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice, délka 30 cm
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1"xM1" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Atak přípravek na mravence a klíšťata, 300 gramů
    Hubení mravenců a klíšťat ATAK PYR Granulát Chrysanthemum 300 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 650,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice, délka 30 cm, připojení M 1/2 palce
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1/2"xF1/2" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odpadkový koš s pedálem, obdélníkový
    KIS
    Odpadkový koš KIS Chic bin 1784, 30 l, vel. M, černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granulax přípravek proti slimákům od AgroBio Opava, 250 gramové balení
    Granulovaný přípravek proti slimákům GRANULAX Plus 250 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 500,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení přípravku proti slimákům AgroBio Granulax
    Granulovaný přípravek proti slimákům GRANULAX Plus 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 472,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zpětný ventil s filtrem
    Sací koš s nerez sítkem PN12, 3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 140,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zpětný ventil s filtrem
    Sací koš s nerez sítkem PN12, 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný patní ventil s filtrem
    Sací koš s nerez sítkem PN12, 6/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný patní ventil s filtrem
    Sací koš s nerez sítkem PN12, 5/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ruční postřikovač Mesto
    Tlakový postřikovač ruční plastový Mesto FLIP otočný o 360° 1 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení granulí proti slimákům AgroBio Granulax
    Granulovaný přípravek proti slimákům GRANULAX Plus 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 372,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tlakový spínač pro kompresory
    Tlakový spínač 2-3,5 bar, G1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 505,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý rohový konektor z plastu se závitem a hadicovou přípojkou
    Koleno výstupní pro čerpadlo 1" až 6/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 194,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá plastová maltová nádoba s držadly
    Kontejner plastový 100 l černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 759,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,59 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice pro vodovodní přípojky
    FANSKI
    Flexibilní hadice M1/2", nerez 200 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kulový kohout s rukojetí
    Ventil uzavírací FF 3/4" plast
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 87,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spojka pro ohebné trubky z plastu
    Redukce pro napojení odpadu Nývlt 60 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru