Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.10.26 v 1:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22453 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Balení semen nízké aksamitníku
    Afrikán Aksamitník rozkladitý plnokvětý MoravoSeed oranžovo-hnědý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 38,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení semen MoravoSeed macešky švýcarské směsi
    Maceška švýcarská jednoduchá směs barev MoravoSeed
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 38,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattfield vibrační bruska
    Pattfield
    Vibrační bruska Pattfield PFS200G, 200W
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 765,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Parní čistič Kärcher s příslušenstvím
    KÄRCHER
    Parní čistič Kärcher SC 3 EasyFix
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 363 Hodnocení.
    cenu — 4179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení tyčinkového hnojiva Natura Big Beat
    Tyčinkové hnojivo NATURA Big Beat 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná terasová deska s drážkami
    Dřevěné terasové prkno borovice 26 x 120 x 4000 mm impregnované
    Průměrné hodnocení: 1.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 622,92 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná terasová deska s drážkami
    Dřevěné terasové prkno borovice 26 x 120 x 3000 mm impregnované
    Průměrné hodnocení: 1.5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 625,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • TORAF Semena na klíčky, mírná směs
    Klíčky SMĚS JEMNÁ 20 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Šedá podlahová dlaždice s betonovým vzhledem
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska CEMENT 28x600x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 817,07 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Šedá podlahová dlaždice s betonovým vzhledem
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska CEMENT 38x600x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3850,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 939,02 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balíček semen slunečnicových klíčků
    Klíčky SLUNEČNICE 20 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balíček semen řeřichy
    Klíčky ŘEŘICHA 30 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení semen červené kedlubny na klíčení
    Klíčky KEDLUBEN ČERVENÝ 10 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balíček semínek ředkvičky Red Hurricane na klíčky
    Klíčky ŘEDKVIČKA RED HURRICANE 10 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balíček semen pro klíčky, pikantní směs
    Klíčky SMĚS PIKANTNÍ 20 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení semen brokolicových klíčků
    Klíčky BROKOLICE 10 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Směs klíčků čínská směs semena
    Klíčky SMĚS ČÍNSKÁ 40 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obracečka na grilování z nerezové oceli se závěsným zařízením
    Weber
    Grilovací obracečka Weber nerezová
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Mamut Glue Crystal tuba s lepidlem
    Debbex
    Lepidlo Debbex Mamut Glue Crystal 25 ml průhledné
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 71,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2840,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Quick-Mix RA 20 samonivelační vyrovnávací stěrka v 25 kilogramovém balení
    Samonivelační hmota Quick-Mix RA20 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 16,76 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čistič mikrovlnné trouby ve spreji
    HG
    HG čistič mikrovlnné trouby 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Maston Spray Seal těsnicí sprej
    Maston
    Tekutá guma ve spreji Maston Seal tmavohnědá matná Seal 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní stříkací pistole s různými typy proudu
    GEKA
    Zahradní postřikovač GEKA sprcha plus 3S multifunkční
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 859,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení substrátu pro zelené střechy o objemu 45 litrů
    Substrát pro zelené střechy Garden Boom 45 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,76 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Zahradní stříkací pistole s různými typy proudu pro zavlažování rostlin a trávníků
    GEKA
    Zahradní postřikovač GEKA sprcha plus 1S
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Oválné zrcadlo do koupelny
    form&style
    Zrcadlo s osvětlením form&style NAVASSA s ochranou proti zamlžení 120 x 80 cm IP 44
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 3290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící toaletní souprava s kartáčem a držákem na papír
    form&style
    Sada WC štětka Form & Style Pure White
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 21 Hodnocení.
    cenu — 1090,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanytol dezinfekční čistič a dezinfekční mýdlo
    Sanytol
    Sanytol univerzální čistič 500 ml + mýdlo 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý smaltovaný kotel s držadlem pro venkovní vaření
    Kotlík servírovací 0,8 l smalt černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stříška nad vchod s transparentní střechou
    ARON
    Vchodová stříška Aron Ingressa 915 x 1505 x 175 mm čirá
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 16 Hodnocení.
    cenu — 7390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stříška ze čirého materiálu s držáky
    ARON
    Vchodová stříška Aron Protega 905 x 1350 x 185 mm
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 3990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stoh hliníkových grilovacích misek
    Weber
    Grilovací miska Weber 14,6 cm x 4,3 cm kov
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 89 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Indukční varná deska se čtyřmi varnými zónami a ovládacím panelem
    Concept
    Indukční varná deska Concept IDV2460m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Semena lilku Kiepenkerl Kaberi Solanum melongena
    Kiepenkerl
    Lilek Kaberi F1 Kiepenkerl
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 96,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kiepenkerl Cresto Mischung Tagetes balení semen s oranžovými a žlutými aksamitníky
    Kiepenkerl
    Afrikán Aksamitník velkokvětý Cresto mix Kiepenkerl
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balíček semen plnokvěté lichořeřišnice popínavé směs
    Lichořeřišnice plnokvětá pnoucí směs MoravoSeed
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 38,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru