Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 18:27 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pozinkovaný plech

1425 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Klobouková matice z kovu
    MEKR´S
    Matice plechová šestihranná M16 zinek bílý, 4ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 7,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílé interiérové dveře s černou klikou a klíčem
    Plechové dveře Tech 43 pozinkované 80, 890x2030 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílé interiérové dveře s černou klikou a klíčem
    Plechové dveře Tech 43 pozinkované 90, 990x2030 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílé interiérové dveře s černou klikou a klíčem
    Plechové dveře Tech 43 pozinkované 100, 1090x2030 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílé interiérové dveře s černou klikou a klíčem
    Plechové dveře Tech 43 pozinkované 70, 790x2030 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Regál s pěti policemi
    KOVONA
    Kovový regál Kovona Futur 1800x750x350 mm 5 polic pozinkovaný
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Klobouková matice z kovu
    MEKR´S
    Matice plechová šestihranná M10 zinek bílý, 6ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 5,00 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Klobouková matice z kovu
    MEKR´S
    Matice plechová šestihranná M12 zinek bílý, 4ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 7,00 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová nástěnná konzole s upevňovacím šroubem
    Hromosvodová podpěra vedení na plechové střechy PV 23 V270 stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová konev s rukojetí a výlevkou
    Konev pozinkovaná 2 l
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 319,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová konev s kropítkem
    Konev pozinkovaná s odnímatelným kropítkem 10 l
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šroub do plechu se šestihrannou hlavou a těsnicí podložkou
    Precit Roof
    Šrouby PRECIT 4,8 x 35 mm 50 ks pozink
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 104,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,08 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 2700 x 910 x 0,4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 729,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 296,70 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Trapézový plech na střechy a stěny
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 1500 x 910 x 0,4 mm
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 629,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 460,81 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Trapézový plech na střechy a stěny
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 2500 x 910 x 0,4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1019,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 447,91 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 3700 x 910 x 0,4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 949,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 281,85 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 1700 x 910 x 0,4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 316,10 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 2400 x 910 x 0,4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 297,16 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 3300 x 910 x 0,4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 845,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 281,39 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 pozinkovaný 1900 x 910 x 0,4 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 535,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 309,43 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šroub do plechu se šestihrannou hlavou a těsnicí podložkou
    Precit Roof
    Šrouby PRECIT 4,8 x 20 mm 50 ks pozink
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 104,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,08 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechový úhelník z kovu
    Plech žlabový 1 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 198,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 198,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plechový úhelník z kovu
    Bravo
    Plech žlabový Bravo 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 114,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovový úhelník
    Ocelový úhlový profil L 30 x 30 x 3 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 304,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 152,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Moderní kovový zahradní domek s pultovou střechou a dvojitými dveřmi v kvetoucí zahradě vedle dřevěné lavice.
    Konsta
    Kovový domek Konsta Fusio 225 x 253 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 28 Hodnocení.
    cenu — 21990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Děrovaná páska z kovu
    Alberts
    Plochá tyč Conceptor perforovaná bílá 35x1 mm, 1m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jeden plotový sloupek se zaobleným koncem
    Bravo
    Plotový prvek Bravo Bigstone 7024 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěné plotové prkno se zaoblenou hlavou
    Bravo
    Plotový prvek Bravo zlatý dub 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jeden kovový sloup oplocení
    Bravo
    Plotový prvek Bravo lesk RAL 8017 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samostatný palisádový sloupek
    Bravo
    Plotový prvek Bravo Bigstone 8019 2m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednotlivý kovový sloupek plotu
    Bravo
    Plotový prvek Bravo lesk RAL 8017 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný plotový dílec s obloukovým zakončením
    Bravo
    Plotový prvek Bravo zlatý dub 1,2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový zahradní prvek pro ochranu soukromí
    Bravo
    Plotový prvek Bravo Bigstone 8019 1,2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový plotový sloupek
    Bravo
    Plotový prvek Bravo Bigstone 7024 1,2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kovové plotové profily
    Bravo
    Plotový prvek Bravo Bigstone 8017 1,2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kovové plotové profily
    Bravo
    Plotový prvek Bravo Bigstone 8017 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru