Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 03.10.26 v 16:47 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc lino

10819 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Uspořádání dlaždic s kamenným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha béžová Quitmore dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kontaktní lepidlo Ceresit Chemoprén CH 50 na podlahy v plechové dóze
    Ceresit
    Lepidlo na podlahy Ceresit Chemoprén 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 498,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá vinylová podlahová krytina s dřevěným vzhledem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha dub dlaždice 91,4 x 15,2 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr podlahových dlaždic s kamenným vzorem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha Senso Natural Night Slate dlaždice 30,5 x 60,9 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 19 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 974,58 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 885,78 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou dřeva
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha Senso Classic Noyer Naturel dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obklady s mramorovým vzhledem pro interiér
    Samolepicí vinylová podlaha Nizza Mramor světlý 80 x 40 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1915,20 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 399,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Položená laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Namadi
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1535,49 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1408,59 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Šedé podlahové dlaždice s betonovým vzhledem do interiéru.
    Samolepicí vinylová podlaha béžová Brosa dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Samolepicí vinylová podlaha přírodní Liberty Oak dlaždice 91,4 x 15,2 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 917,51 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 833,91 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pokládka světlé dubové parketové podlahy
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4.0 Romulus
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1583,89 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1452,99 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou dřeva
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Akis
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 660,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1554,96 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 607,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1430,09 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Průhledná ochranná podložka na dřevěné podlaze
    Podlahová rohož transparentní 120x150cm
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 1285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá laminátová podlaha s dřevěnou strukturou
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Nambung
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1535,49 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1408,59 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s multifunkčním fixačním prostředkem Bostik SF 701
    Bostik
    Lepidlo po podlahové krytiny SF 701 Bostik 3,5kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 629,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 179,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 731 Multifunkční kontaktní lepidlo v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na podlahové krytiny, Korek-kontakt BOSTIK SF 731 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 345,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Duvilax Lepidlo lepidlo na obklady v kbelíku, 1 kg
    Den Braven
    Lepidlo na obklady a dlažbu DUVILAX L58 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit UK 200 Univerzální disperzní lepidlo v růžovém kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 14 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1645,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 117,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 v kbelíku
    Ceresit
    Univerzální disperzní lepidlo Ceresit UK 200 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 129,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo na dřevo v plastové láhvi
    Den Braven
    Lepidlo na dřevo Den Braven Woodfix D3, 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 194,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Multifunkční fixatér Bostik v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na koberce, fixace SF 701 BOSTIK 800g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 223,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík univerzálního lepidla Bostik SF 711
    Bostik
    Lepidlo univerzální Bostik 850g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 170,59 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 714 Lepidlo lepidlo na designové krytiny ECOLINE, 13 kg balení
    Bostik
    Lepidlo na designové krytiny SF 714 13kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,15 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stočená zahradní hadice o průměru 19 milimetrů a délce 50 metrů
    for_q profi_Line
    Hadice na vodu for_q Profi Line 3/4" délka 50 m
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 2750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 55,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní hadice for-q Profi Line, průměr 12,5 mm, délka 50 metrů
    for_q profi_Line
    Hadice na vodu for_q Profi Line 1/2" délka 50 m
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 1890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 37,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stočená zahradní hadice
    for_q profi_Line
    Hadice na vodu for_q Profi Line 1/2" délka 30 m
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 1090,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 36,33 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňský dřez s vodovodní baterií, utěrkou, šálky a dekorativními obklady
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel Wall Tiles Lina béžový 15,25 x 15,25 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stočená zahradní hadice o délce 25 metrů a průměru 19 milimetrů.
    for_q profi_Line
    Hadice na vodu for_q Profi Line 3/4" délka 25 m
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 1590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail koberce se smyčkovou strukturou
    Samolepicí podlahové čtverce imitace koberce 30,5x30,5 cm balení 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina z panelů s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Macau dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina z dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Gabun dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pokládka podlahových dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Palau dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina se vzhledem kamene, skládající se z obdélníkových dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Aruba dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná struktura pro podlahové krytiny
    Samolepicí vinylová podlaha šedá River Perle dlaždice 91 x 15 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 917,51 Kč za Balení
    Při odběru 40,005 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 833,91 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní deska s mramorovou strukturou
    Samolepicí vinylová podlaha DF0031 černý mramor, čtverce 30,5cm x 30,5 cm, balení 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 357,03 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 349,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá vinylová podlaha s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha šedá XXL Utah šedá dlaždice 23 x 91,4 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1376,27 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1250,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dlaždice s dřevěnou strukturou pro podlahové krytiny
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Safari
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1967,26 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 769,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1811,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru