Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 11:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Podlahová krytina vzhled dřeva
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha dub Senso RUSTIC KOLA dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 987,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Položená laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Namadi
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1535,49 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1408,59 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá laminátová podlaha s dřevěnou strukturou
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Nambung
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1535,49 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1408,59 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pokládka světlé dubové parketové podlahy
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4.0 Romulus
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 605,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1583,89 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 555,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1452,99 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail laminátové podlahy s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha dub Oak dlaždice 23 x 91,4 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1376,27 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1250,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světle barevné vinylové podlahové panely s dřevěným vzhledem položené.
    Samolepicí vinylová podlaha šedá XXL Alaska šedá dlaždice 23 x 91,4 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1376,27 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1250,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail vinylové podlahy s dřevěným vzhledem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha hnědá Senso Rustic Pecan dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 28 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová krytina
    Samolepicí vinylová podlaha dub Aurel světlý dub dlaždice 91,4 x 15,2 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 32 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 750,31 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 687,61 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Uspořádání dlaždic s kamenným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha béžová Quitmore dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá vinylová podlahová krytina s dřevěným vzhledem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha dub dlaždice 91,4 x 15,2 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr podlahových dlaždic s kamenným vzorem
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha Senso Natural Night Slate dlaždice 30,5 x 60,9 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 19 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 974,58 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 885,78 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedé podlahové dlaždice s betonovým vzhledem do interiéru.
    Samolepicí vinylová podlaha béžová Brosa dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou dřeva
    Gerflor
    Samolepicí vinylová podlaha Senso Classic Noyer Naturel dlaždice 15,2 x 91,4 cm balení 16 ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 965,80 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 877,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Samolepicí vinylová podlaha přírodní Liberty Oak dlaždice 91,4 x 15,2 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 917,51 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 833,91 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Průhledná ochranná podložka na dřevěné podlaze
    Podlahová rohož transparentní 120x150cm
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 1285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou dřeva
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Akis
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 660,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1554,96 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 607,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1430,09 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ceresit Chemoprén CH 50 kontaktní lepidlo na podlahy v dóze
    Ceresit
    Lepidlo na podlahy Ceresit Chemoprén 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 429,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kontaktní lepidlo Ceresit Chemoprén CH 50 na podlahy v plechové dóze
    Ceresit
    Lepidlo na podlahy Ceresit Chemoprén 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 498,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné dlaždice s dřevěnou strukturou pro podlahové krytiny
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Safari
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1967,26 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 769,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1811,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlaha z dubu s kresbou
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Amazonian
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1967,26 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 769,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1811,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlé dřevěné panely na stěnu nebo podlahu
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Danubian
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1967,26 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 769,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1811,76 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail laminátové podlahy s vzhledem dřeva
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 Bernstein
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2017,71 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1824,82 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail laminátové podlahy
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Fraser
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2017,71 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1824,82 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík s multifunkčním fixačním prostředkem Bostik SF 701
    Bostik
    Lepidlo po podlahové krytiny SF 701 Bostik 3,5kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 629,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 179,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bostik SF 731 Multifunkční kontaktní lepidlo v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na podlahové krytiny, Korek-kontakt BOSTIK SF 731 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 345,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina z panelů s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Macau dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina se vzhledem kamene, skládající se z obdélníkových dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Aruba dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail koberce se smyčkovou strukturou
    Samolepicí podlahové čtverce imitace koberce 30,5x30,5 cm balení 11 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina z dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Gabun dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná struktura pro podlahové krytiny
    Samolepicí vinylová podlaha šedá River Perle dlaždice 91 x 15 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 917,51 Kč za Balení
    Při odběru 40,005 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 833,91 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pokládka podlahových dlaždic
    Samolepicí vinylová podlaha šedá Palau dlaždice 60 x 30 cm balení 12 ks
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 978,53 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá vinylová podlaha s dřevěným vzhledem
    Samolepicí vinylová podlaha šedá XXL Utah šedá dlaždice 23 x 91,4 cm balení 15 ks
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1376,27 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1250,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina s dekorem dřeva s výraznou strukturou a suky pro vnitřní použití.
    Amorim
    Korková podlaha Amorim 8.5 Tuscan Pine
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2141,89 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 949,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1986,16 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 880,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Položená laminátová podlaha s dřevěným designem
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Hazel Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlaha z dubu, světlý vzhled
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rustic
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1623,59 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 899,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1508,01 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 835,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová krytina
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 Dub Raw
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1623,59 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 899,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1508,01 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 835,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru