Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 20:05 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2540 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Šedé vchodové dveře s obdélníkovou skleněnou vložkou a tyčovým madlem
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3171-1 100L antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28725,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnou vložkou a tyčovým madlem
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3161-2 100P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedé vstupní dveře se skleněnou vložkou a klikou
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3171-1 100L antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28725,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnou výplní a klikou
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3171-1 100P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28725,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Moderní vchodové dveře s oknem a klikou
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3131-2 110L antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Moderní vchodové dveře se skleněnými výplněmi a madlem
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3151-1 110P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24975,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Moderní vchodové dveře s madlem z nerezové oceli a třemi skleněnými vložkami
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3131-1 100L antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24975,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnými vložkami a tyčovým madlem
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3131-2 100P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnou vložkou a vzhledem dřeva
    JOSEFMEETH
    Vchodové dveře JM Optima Mod54 Turner Oak 98x200 L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou vložkou a černou klikou
    JOSEFMEETH
    Vedlejší vchodové dveře Pro M01 bílá/Turner Oak 88x208 R
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 14979,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné vchodové dveře se skleněnou výplní a klikou
    JOSEFMEETH
    Vchodové dveře JM Optima Mod54 Turner Oak 98x200 R
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné vchodové dveře se skleněnou výplní a klikou
    JOSEFMEETH
    Vchodové dveře JM Optima Mod54 Turner Oak 98x208 R
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné vchodové dveře se skleněnou výplní a klikou
    JOSEFMEETH
    Vchodové dveře JM Optima Mod54 Turner Oak 88x200 R
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se třemi světelnými otvory a tyčovou rukojetí
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3131-2 110P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře s rovnou rukojetí a čtvercovými skleněnými vložkami
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3151-1 110L antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24975,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Moderní vchodové dveře se skleněnou vložkou a madlem
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3171-2 100P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 36225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnou vložkou a tyčovým madlem
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3161-1 100P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24975,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedé vchodové dveře se skleněnými vložkami a tyčovým madlem
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3151-2 100P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedé vchodové dveře se třemi okny a klikou
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3131-2 100P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnou vložkou a nerezovou klikou
    ARON
    Vchodové dveře ARON 3161-1 110L antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24975,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Krycí fólie, 270 cm x 25 m, na roli
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 270 cm x 25m
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 17 Hodnocení.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,76 Kč za m
    Při odběru 8 ks:
    cenu — 197,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,88 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše tmelu Mapeflex PU45
    Mapei
    Těsnicí tmel Mapei Mapeflex PU 45 FT 113 cementově šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa suchý zip Universal, 2,5 metru krát 20 milimetrů
    Tesa
    Samolepicí suchý zip tesa "On&Off" bílý 2,5 m x 20 mm
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 102,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí fólie v roli, 140 cm x 33 m
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 140 cm x 33m
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,73 Kč za m
    Při odběru 8 ks:
    cenu — 170,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,15 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Hasoft lepidlo ve spreji, 500 ml
    HASOFT
    Lepidlo ve spreji HASOFT 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 241,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 482,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role extra silné oboustranné lepicí pásky 50 milimetrů krát 25 metrů
    Roxolid
    Kobercová oboustranná lepicí páska ROXOLID Duo Tape extra strong hnědá 50 mm x 25 m
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 31 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,96 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí fólie Roxolid Masker 55 cm x 33 m
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 55 cm x 33m
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,79 Kč za m
    Při odběru 16 ks:
    cenu — 113,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,42 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mapeflex PU45 kartuše s lepidlem a tmelem
    Mapei
    Tmel MAPEI Mapeflex PU 45 FT 300 ml 132 béžová
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 850,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tmelicí kartuše Mapeflex PU45
    Mapei
    Tmel MAPEI Mapeflex PU 45 FT 300 ml 120 černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 850,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roxolid Duo Tape extra silná, 50 mm x 10 m, páska pro pokládku koberců textilní
    Roxolid
    Kobercová oboustranná lepicí páska ROXOLID Duo Tape extra strong hnědá 50 mm x 10 m
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 9,90 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše tmelu Mapeflex PU 45
    Mapei
    Tmel MAPEI Mapeflex PU 45 FT 300 ml 142 hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 850,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše tmelu Mapeflex PU45 FT
    Mapei
    Tmel MAPEI Mapeflex PU 45 FT 300 ml 111 stříbrnošedá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 850,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepicí suchý zip Tesa, 1 metr krát 20 milimetrů, černý, balení
    Tesa
    Samolepicí suchý zip tesa lepicí páska černý obě strany 55224 00000 02 1 m x 20 mm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 155,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa suchý zip univerzální samolepicí, 1 metr krát 20 milimetrů, bílý
    Tesa
    Samolepicí suchý zip tesa bílý obě strany 1 m x 20 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 155,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Oboustranná PP lepicí páska 25 metrů krát 50 milimetrů
    Tesa
    Kobercová páska tesa oboustranná PP 50 mm x 25 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,76 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa protiskluzová páska role 5 m x 25 mm
    Tesa
    Protiskluzová páska tesa transparent 5 m x 25 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 49,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru