Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 14:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Royalcanin

119 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Royal Canin Mini Adult 8+ suché krmivo pro malé psy do 10 kilogramů
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin mini adult 8+1 kg
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,89 Kč za kg
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Maxi Adult krmivo pro velké psy od 26 do 44 kilogramů, starší 15 měsíců, pro podporu trávení.
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Maxi Adult 15 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 1339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,27 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Suché krmivo Royal Canin pro velmi velké dospělé psy nad 45 kilogramů
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Giant Adult 15 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 86,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult Maine Coon krmivo pro kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky RC Maine Coone 31 10 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 1699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 169,90 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro štěňata Royal Canin Puppy Maxi pro štěňata od 2 do 15 měsíců s hmotností 26 až 44 kilogramů.
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Maxi Puppy 15 kg
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 1485,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Sterilised 37 krmivo pro kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Sterilised Cat 10 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1450,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 145,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule Royal Canin Medium Adult pro psy starší 12 měsíců od 11 do 25 kilogramů na podporu svalové hmoty a zdraví.
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Medium Adult 15 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 1339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,27 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Mini Adult suché krmivo pro psy, vhodné pro psy do 10 kilogramů
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Mini Adult 8 kg
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 111,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Maxi Adult 5+ suché krmivo pro psy pro psy o hmotnosti 26 až 44 kilogramů
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN SHN Maxi Adult (nad 5 let) 15 kg
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 1479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 98,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Sterilised 37 krmivo pro kastrované dospělé kočky pro kontrolu hmotnosti a zdraví močových cest.
    RoyalCanin
    Krmivo pro kočky Royal Canin Sterilised 4 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Junior Giant suché krmivo pro psy 45 kilogramový pytel
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Giant Junior 15 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 1499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 99,93 Kč za kg
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Krmivo pro dospělé psy Royal Canin Golden Retriever
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Maxi zlatý retrívr 12 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 29 Hodnocení.
    cenu — 1490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 124,17 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Sensible 33 Krmivo pro kočky, běžné, pro dospělé kočky s citlivým trávením
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Sensible 10 kg
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 154,90 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Granule pro štěňata Royal Canin Puppy Giant v 45kilogramovém balení
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Giant Puppy 15 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1669,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 111,27 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Puppy Medium suché krmivo pro štěňata, balení 4 kilogramy
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Medium Junior 15 kg
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1749,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 116,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení suchého krmiva Royal Canin Adult Yorkshire Terrier
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Mini Yorkshire 7,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 167,87 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Royal Canin. Balení suchého krmiva pro psy Mini Adult 8+ pro malé psy do 10 kilogramů pro udržení hmotnosti a podporu vitality.
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin SHN Mini Adult (nad 8 let) 8 kg
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 1079,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 134,88 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro dospělé britské krátkosrsté kočky Royal Canin
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN British Shorthair 34, 10 kg
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1779,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 177,90 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro štěňata Royal Canin Puppy Maxi se zipovým systémem pro uchování čerstvosti krmiva. K dostání pouze pro velikosti sáčků 4 kilogramy.
    RoyalCanin
    Krmivo pro psy Royal Canin Maxi Junior 4 kg
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 14 Hodnocení.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 132,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Active Life Outdoor
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Outdoor 10 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 1690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 169,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult British Shorthair krmivo pro kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN FHN British Shorthair 2 kg
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 309,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro kočky Royal Canin Regular Sensible 33
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Sensible 2 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 234,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Sterilised krmivo pro kočky v 85gramovém porcovaném sáčku, 12 kusů
    RoyalCanin
    Kapsička pro kočky ROYAL CANIN FHN STERILISED 85g 1ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro dospělé kočky Royal Canin Maine Coon
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Feline Maine Coon 2 kg
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 299,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro dospělé psy plemene Labrador retrívr Royal Canin
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Labrador Retriever 12 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 23 Hodnocení.
    cenu — 1439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,92 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení suchého krmiva Royal Canin Adult Yorkshire Terrier
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Mini Yorkshire 1,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 226,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Logo, mokré krmivo Mini Adult pro dospělé malé psy do 10 kilogramů v omáčce, kapsička 85 gramů
    RoyalCanin
    Kapsička pro psy ROYAL CANIN Mini Adult pro dospělé psy malých plemen 85 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 21,50 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 252,94 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Puppy Mini suché krmivo pro štěňata do 10 kg
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN SHN Mini Puppy 8 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,38 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Logo, mokré krmivo Royal Canin Kitten, kousky v omáčce, 85 gramů, pro koťata do 12 měsíců, bez konzervantů.
    RoyalCanin
    Kapsička pro koťata Royal Canin FHN Instinctive 85 g
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,76 Kč za kg
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,24 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Kitten suché krmivo pro kočky do 12 měsíců
    RoyalCanin
    Granule pro kočky Royal Canin Feline Kitten 2 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 309,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Chihuahua Adult psí krmivo
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Adult Yorkshire Terrier 8 Plus suché krmivo pro psy
    RoyalCanin
    Granule pro psy RC Yorkshire terrier Adult 8+1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 246,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin Mini Adult krmivo pro malé psy do 10 kg
    RoyalCanin
    Granule pro psy Royal Canin Mini Adult 2 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 194,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky Sensible 33 pro dospělé kočky s citlivým zažíváním
    RoyalCanin
    Granule pro kočky ROYAL CANIN Regular Sensible 4 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 224,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení suchého krmiva pro psy Royal Canin Exigent Mini
    RoyalCanin
    Granule pro psy ROYAL CANIN Mini Exigent 3 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Royal Canin krmivo pro kočky Regular Sterilised 7+ pro starší, sterilizované kočky
    RoyalCanin
    Granule pro kočky, ROYAL CANIN Sterilised 7+1,5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 279,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru