Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 1:17 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Sitka

2407 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Vodní filtr pro sanitární použití s připojovacími šroubeními
    Honeywell
    Filtr se zpětným proplachem Honeywell FF06-3/4AAM HY00168
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    MOC: 3390,00 Kč
    Naše cena — 2937,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Flexibilní nástavec na vodovodní kohoutek z kovu
    AVITAL
    AVITAL eco sprška M22/24
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 193,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý trychtýř s flexibilním výtokem
    Trychtýř s nálevkou
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Provzdušňovač vodovodní baterie z kovu
    AVITAL
    AVITAL eco perlátor M24
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 66,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Vita Garden Premium tukové koule s hmyzem v sáčku
    Vitakraft
    Vita Garden koule s hmyzem 4ks 360 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 163,89 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nůžky na růže Gardena pro stříhání růží a květin
    Zahradnické nůžky GARDENA GripCut dvoubřité
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jiffy tabletky z rašeliny, sada 15 kusů pro snadné pěstování rostlin
    Rašelinové tablety sadbovací Ø 41 mm 15 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 5,67 Kč za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Ruční sprcha Hansgrohe
    hansgrohe
    Ruční sprcha hansgrohe Pulsify E 1 jet 230 x 41 mm černá 24320670
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1837,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Teleskopická stěrka na okna s gumovou lištou a čisticí houbou z mikrovlákna
    Stěrka na okna CARLSON alu, teleskopická 45 - 75 cm s polyurethanovou pěnou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Skleník s fóliovým krytem a rámem
    Fóliovník M.A.T. XXL PE 200 x 450 x 200 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Perlátor pro vodovodní baterie
    AVITAL
    AVITAL eco perlátor M24
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová rozpěrná hmoždinka
    Hmoždinka Fischer FIS HK 16x130 K
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní hadicová spojka s filtračním sítkem
    Hadicová přípojka GARDENA se stop ventilem
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení lojových koulí Vitakraft Vita Garden
    Vitakraft
    Lojová koule velká Vita Garden 450 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 86,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lesnická přilba s obličejovým štítem a chrániči sluchu
    OREGON
    Ochranná přilba OREGON Yukon set
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 895,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojité pouzdro filtru pro instalaci vodního filtru
    Honeywell
    Filtr HONEYWELL Duplex aktivní uhlí
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1850,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sprchový panel s horní a ruční sprchou
    SCHULTE
    Sprchový systém s termostatickou baterií Duschmaster Schulte Rain hlavová sprcha kulatá (D9640 02)
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 9615,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ruční sprcha z kovu
    hansgrohe
    Ruční sprcha hansgrohe Pulsify E 1 jet 230 x 41 mm chrom 24320000
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1314,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ruční sprcha z kovu
    hansgrohe
    Ruční sprcha hansgrohe Pulsify S 1 jet 228 x 24 mm chrom 24125000
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1314,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Směrový mikrofon pro záznam zvuku
    hansgrohe
    Ruční sprcha hansgrohe Pulsify S 1 jet 228 x 24 mm černá 24125670
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1837,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Včelařský závoj se zipem
    Včelařský oblek BC-19 - XXL
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Včelařský závoj se zipem
    Včelařský oblek BC-19 - XL
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Včelařský závoj se zipem
    Včelařský oblek BC-19 - M
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Mozaiková dlaždice z přírodního kamene
    Keramická mozaika Covent Black 33x33x0,9 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 3410,61 Kč za Balení
    Při odběru 36 Balení:
    cenu — 2969,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 3236,21 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detailní pohled na včelařský oblek s kapsami
    Včelařský oblek BC-8 - XL
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Top produkt
    Moderní koupelna s umyvadlem, zrcadlem, osvětlením a radiátorem
    Skleněná mozaika bílá
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 98,75 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 922,90 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Odlučovač kalu pro topné systémy
    Honeywell
    Filtr se zpětným proplachem Honeywell FF06-1/2AAM HY00166
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3470,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Mosazný vodní filtr se závitovými přípojkami a vypouštěcím ventilem
    Honeywell
    Filtr se zpětným proplachem Honeywell FF06-1AAM HY00170
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4505,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Provzdušňovač vodovodní baterie z kovu
    AVITAL
    AVITAL eco perlátor PCA M18
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Perlátor pro tvarování proudu na vodovodní baterii
    AVITAL
    AVITAL eco perlátor M22/24
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 112,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mozaika z travertinu
    Obklad Schodovky Terasová dlažba Dekor imitace mramoru imitace kamene kamenné mozaiky 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1870,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1870,00 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská baterie Grohe s vysokým výtokem
    GROHE
    Dřezová baterie páková GROHE Essence hard graphite 4005176427473
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 8728,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • JBL Clearmec plus čistič vody do akvária, vhodný pro akvária o objemu 150 až 300 litrů
    JBL
    Filtrační médium JBL Clearmec plus 600 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Seachem Matrix biofiltrační médium pro sladkovodní a mořská akvária
    Seachem
    Seachem Matrix vysoce porézní filtrační médium 1000 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Seachem Matrix biofiltrační médium pro mořskou a sladkou vodu
    Seachem
    Seachem Matrix vysoce porézní filtrační médium 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 578,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřez se dvěma komorami a odkapávací plochou
    Concept
    Granitový dřez CONCEPT Cubis 80x50 cm černý DG205C60BC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 6299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru