Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 16:10 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

T kus

1669 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Pilový list na izolaci Wilpu HWL54
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HWL 54 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 519,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 103,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Závitníkový vratidlo
    Vratidlo pro závitníky M5-20 300mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pilka Wilpu pro PVC a PC
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MC 12 BI 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 55,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pojistka PSI DII 6A 500V
    Pojistka DII E27 500 V 6A 5ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pojistka DII 20 ampér 500 voltů
    Pojistka DII E27 500 V 20A 5ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pojistka PSI DII 16A 500V
    Pojistka E27 DII 500 V 16A 5ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pojistka D 50 ampér
    Pojistka E33 DIII 500V 50A 5ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá betonová dlažební kostka ve tvaru I
    Terrasoft
    Pryžová zámková dlažba Terrasoft (tvar I) 180 ks 20 × 16 × 4,3 cm – 5 m² – antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 9490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1898,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Špunty do uší se šňůrkou
    Špunty do uší LASER LITE s vláknem
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pes leží na dlažebních kostkách.
    Terrasoft
    Pryžová zámková dlažba Terrasoft (tvar I) 360 ks 20 × 16 × 4,3 cm – 10 m² – červená
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 13990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1399,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá betonová dlažební kostka ve tvaru I
    Terrasoft
    Pryžová zámková dlažba Terrasoft (tvar I) 360 ks 20 × 16 × 4,3 cm – 10 m² – antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 13990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1399,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HM 132 1 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list Wilpu K14 pro neželezné kovy, vyrobeno v Německu
    WILPU
    Pilový plátek WILPU K 14 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 47,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list na kov Wilpu MG31
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 31 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 84,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list na kov Wilpu MG107
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 107 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 29,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu HC 12 K Vyrobeno v Německu
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HC 12 K 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 37,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list do přímočaré pily Wilpu HC 12 D na dřevo
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HC 12 D 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu HGS 14 bi na dřevo
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HM 33 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 89,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka Wilpu MG 12 na kov
    WILPU
    Pilový plátek WILPU MG 12 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 29,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Přímočará pilka HGS 24 od Wilpu, vyrobeno v Německu
    WILPU
    Pilový plátek WILPU HGS 24 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,80 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Štípačka na dřevo pro zpracování dřeva
    Štípač dřeva AL-KO LSV 560/8 vertikální
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 11990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Tři kladky s ocelovým lanem s různými závěsy
    Kladka zednická s hákem 500/C
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 915,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lanová kladka s hákem
    Kladka zednická s hákem 500/A
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková objímka
    Redukce do komína 180/160mm (d.80mm)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 382,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová trubková objímka
    Redukce do komína 200/180mm (d.80mm)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 500,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová trubková objímka
    Redukce do komína 130/120mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 261,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová trubková objímka
    Redukce do komína  150/130mm (d.80mm)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 283,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kabelová lišta z plastu s dekorem dřeva, obdélníkový dutý profil s odnímatelným víkem.
    Lišta na kabely Malpro 18x13 mm 2m, barva tmavé dřevo
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 23,50 Kč za m
    Při odběru 16 ks:
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 21,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Izolace Knauf ze skelné vaty v obalu a jako deska
    Knauf insulation with ecose
    Izolační deska Knauf Insulation TP115 1250x625x100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 789,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 126,24 Kč za m²
    Při odběru 28 Balení:
    cenu — 710,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 113,60 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Izolace Knauf ze skelné vaty v obalu a jako deska
    Knauf insulation with ecose
    Izolační deska Knauf Insulation TP115 1250x625x60 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 715,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 76,27 Kč za m²
    Při odběru 28 Balení:
    cenu — 643,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 68,59 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hromada černých vrutů do sádrokartonu
    TAMADEX
    Vruty do sádrokartonu Tamadex TN 3,5 x 45 mm samořezné, 100 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 71,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,71 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada černých vrutů do sádrokartonu
    TAMADEX
    Vruty do sádrokartonu Tamadex TN 3,5 x 55 mm samořezné, 100 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,82 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada černých vrutů do sádrokartonu
    TAMADEX
    Vruty do sádrokartonu Tamadex TN 3,5 x 25 mm samořezné, 100 ks
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,48 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada černých vrutů do sádrokartonu
    TAMADEX
    Vruty do sádrokartonu Tamadex TN 3,5 x 35 mm samořezné, 1000 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 435,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,44 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada černých vrutů do sádrokartonu
    TAMADEX
    Vruty do sádrokartonu Tamadex TN 3,5 x 25 mm samořezné, 1000 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,38 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada černých vrutů do sádrokartonu
    TAMADEX
    Vruty do sádrokartonu Tamadex TN 3,5 x 45 mm samořezné, 1000 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 525,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,53 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru