0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
7. 4. 2023 8:00 - 21:00 hod.
9. 4. 2023 8:00 - 21:00 hod.
10. 4. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.03.23 v 18:03 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Desatero zaměstnavatele HORNBACH

Doba čtení: 3 min.
Desatero zaměstnavatele HORNBACH

Seznamte se se zásadami, kterými se řídí naši vedoucí pracovníci.

Pravidla pro vedoucí pracovníky

HORNBACH udává krok v odvětví do-it-yourself. Naše firma je zavázána své dlouholeté tradici, charakterizují ji ale i odvážná a inovativní řešení. Naši činnost směřujeme k tomu, abychom plnili přání našich zákazníků a pokud možno jejich očekávání i překonávali.

Jako vedoucí pracovníci se zavazujeme, že budeme firmu a zaměstnance při těchto úkolech podporovat. Účinné vedení a motivovaní zaměstnanci jsou v našich očích hlavním předpokladem pro dlouhodobý podnikatelský úspěch.

Níže uvedená pravidla pro vedoucí pracovníky definují naši koncepci vedení a nabízí jistotu v otázce, co mohou nadřízení a zaměstnanci od vedoucích pracovníků očekávat.

desatero 1

Máme podnikatelský přístup a jednáme zodpovědně

Jako firma v oblasti obchodu a služeb udržujeme s našimi zákazníky dlouhodobé vztahy založené na důvěře, čestnosti a férovém jednání. Jsme schopni kdykoliv vyhovět stále se měnícím potřebám zákazníků. Myslíme vždy o krok napřed a pro každý projekt nabízíme vhodné řešení.

desatero 2

Usilujeme o spolupráci založenou na respektu

V rámci podniku i navenek usilujeme o konstruktivní spolupráci založenou na respektu. Ta je charakterizována čestným jednáním a respektem zejména v jednání s našimi zákazníky, zaměstnanci a vedoucími pracovníky.

desatero 3

Jsme otevřeni změnám

Chceme se stále zlepšovat, a proto se snažíme věci optimalizovat. Předpokladem pro to je být neustále připravený ke změnám. Být otevření novým cestám a vytvářet příznivé prostředí pro změny.

desatero 4

Sjednáváme společně dosažitelné cíle

Pro dosažení úspěchu firmy si musíme stanovovat cíle. Ty nám a našim zaměstnancům poskytují orientaci a umožňují nám, abychom naše úsilí a jednání důsledně směřovali k prosazování podnikové strategie.

desatero 5

Komunikujeme jasně a s orientací na cíl

Pro účinné vedení je bezpodmínečně nutná komunikace. Pouze na základě soustavné výměny informací můžeme naše zaměstnance získávat a motivovat pro naše úkoly a cíle.

desatero 6

Přijímáme účinná rozhodnutí

Aby bylo možné dosahovat cílů, jsou nutná rozhodnutí. Ta nám umožňují stanovovat si priority a odvozovat od nich příslušné úkoly pro naše zaměstnance.

desatero 7

Vedeme k odpovědnosti

Jako vedoucí pracovníci nejsme schopni cílů dosahovat sami. Vedení proto také znamená efektivně a s ohledem na cíl zapojovat zaměstnance. Každý jednotlivec v týmu je podporován v tom, aby svým nasazením přispíval k dosažení společených cílů.

desatero 8

Motivujeme

Podporujeme naše zaměstnance. Jejich vlastní iniciativu, jejich ztotožnění s firmou HORNBACH a jejich nadšení pro práci - to jsou základy pro úspěch jak společný, tak individuální.

desatero 9

Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců

Jako vedoucí pracovníci jsme odpovědní za kvalifikaci a rozvoj našich zaměstnanců. Sami jdeme příkladem. Investujeme do dalšího rozvoje našich vlastních dovedností, abychom dostáli budoucím výzvám podniku.

desatero 10

Provádíme pravidelnou a přiměřenou kontrolu

Kontrola není samoúčelná. Je určena k tomu, aby řídila jednání našich zaměstnanců a aby tak přispěla k dosažení cílů.

nahoru