Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Dodání nákladním vozem

Dodání nákladním vozem

Velké projekty vyžadují dostatek prostoru!
Velké objemy zboží a neskladné výrobky, jako např. zahradní domky, sauny, přístřešky pro auta, dlažba, stavebniny, zahradní stavebniny, atd. jsou většinou dodávány pomocí velkého nákladního vozu. Dodání Vaší objednávky může (podle množství a rozsahu) provést nákladní vůz o hmotnosti 7,5 - 40 tun.

Doba čtení: 2 min.

Pro včasnou a bezproblémovou dodávku Vašeho zboží jsme zde pro Vás sestavili přehled důležitých informací.

Označení v detailu výrobku v e-shopu
Výrobky, které jsou dodávány nákladním vozem, jsou v e-shopu u výrobku označeny tímto symbolem (viz.výše).

Důležité informace o dodání

U objednávky prosím vždy uveďte Vaše platné telefonní číslo.

To bude zapotřebí, aby s Vámi řidič vozu mohl osobně domluvit termín dodání nebo se s Vámi mohl spojit v případě dotazů či přímo před dodáním. Je velmi nepříjemné, když stojí Vaše zboží před domem a Vy o tom nevíte či nejste doma.

Navíc před provedením objednávky zkontrolujte:

  • Zda po Vaší ulici smí jezdit nákladní vůz. Rozměry nákladního vozu o hmotnosti 40 tun jsou např. 4 x 18 x 2,5 m.
  • Zda je k dispozici konečná, zatížitelná příjezdová cesta a zda existuje možnost zastavení a vyložení zboží z nákladního vozu – tzn. je nezbytné zohlednit dostatek místa v závislosti na velikosti zásilky/ palety! Všeobecně platí: 2,5 m široký nákladní vůz + délka největšího balení + 1 m široká manipulační plocha, celkem řekněme cca 5 - 8 m.

Mějte na paměti: Vykládka nákladního vozu se provádí na hranici pozemku, přičemž zboží není dopravováno až na koncové místo výstavby!

Vaši objednávku nelze dodat v následujících případech:

  • Pokud nejsou splněny předpoklady pro vjezd a výjezd nákladního vozu, včetně možnosti zastavení a vykládky.
  • V úzkých obytných zónách se zaparkovanými auty s ostrými zatáčkami a záhyby.
  • Pokud vzdálenost pro převezení zásilky pomocí vysokozdvižného vozíku z posledního místa zastavení a možnosti vykládky nákladního vozu k vlastní adrese dodání činí více než cca 100 m.
  • Pokud příjezdová cesta pro vysokozdvižný vozík není alespoň o 50 cm širší než zboží.
  • Příjezd z hlediska dopravních pravidel resp. pro návěsovou/ přívěsovou soupravu je zakázán.
  • Pokud řidič nemůže provést vykládku bezpečně, jelikož se jedná o frekventovanou či hlavní silnici s velkým počtem zatáček.
Jelikož řidič nákladního vozu zodpovídá za dodávku resp. příjezd, náleží konečné rozhodnutí o možnosti doručení výhradně jemu.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x