Služby

Míchání barev v prodejně

Míchání barev v prodejně

Více než 1 milión barevných odstínů díky službě míchání barev v prodejně.

Standardní barvy nejsou nic pro vás? Tomu rozumíme. Z toho důvodu vám díky naší službě míchání barev HORNBACH můžeme nabídnout barvy na stěnu, laky, lazury a mnoho dalších v namíchaných odstínech. Více než 35 výrobků lze namíchat ve více než 1 milionu barevných odstínů. Že to zní dobře? Také je!

Co na vás čeká na výstavní ploše v prodejně?

V prodejně si můžete zcela v klidu udělat přehled o celém barevném spektru, vymyslet si barevné kombinace a prohlédnout si je. Až bude barva jednou na stěně nebo na nábytku, již ji nebudete moci dostat tak rychle pryč. Z tohoto důvodu je mimořádně důležité, abyste si barvy a jednotlivé kombinace nejprve prohlédli. V případě dotazů vám rádi pomohou a poradí odborně vyškolení zaměstnanci HORNBACHu.

  • Barvy na stěnu a omítky k namíchání
  • Fasádní barvy k namíchání
  • Barvy na dřevo a ochranné nátěry na dřevo k namíchání
  • Laky, lazury k namíchání
  • Speciální barva
  • Tabulky barev s více než 1 milionem barevných odstínů

Naše speciální služba v prodejně

Přineste si váš osobní vzorek barvy (například látky, tapety, hladké dlaždice, barevné nátěry atd.). My předlohu oskenujeme a zjistíme tak vhodný barevný odstín pro vaši barvu. Vámi požadovaný barevný odstín si můžeme navíc uložit do našeho systému, takže si ho budete moci nechat namíchat přesně ve stejné podobě i po několika letech.

Vzorníky k odběru, vypůjčení či objednání

Se službou míchání barev HORNBACH si můžete nechat namíchat více než 35 výrobků ve více než jednom milionu barevných odstínů a obdržíte tak barvy na stěnu, laky, lazury a mnoho dalšího ve vámi požadované barvě!

Nejste si jisti výběrem barevného odstínu? Přímo v prodejně nebo jako on-line zásilku domů si můžete nechat doručit vzorníky barev. Dále nabízí HORNBACH možnost vypůjčit si všechny dostupné vzorníky barev ve vaší prodejně HORNBACH za vratný poplatek. Až se poté rozhodnete, jednoduše nám vzorníky vrázite na prodejně. Mějte prosím na paměti, že vzorníky nelze vrátit přes e-shop. (30denní lhůta na vrácení)