FAQ

Podpora projektů

Doba čtení: 3 min.
Podpora projektů

HORNBACH podporuje velké i malé projekty.

Nadace VIA

Nadace VIA

Cílem programu „Místo, kde žijeme“ je probudit k životu dávno zapomenutá, opuštěná nebo zanedbaná místa, která dříve sloužila pro setkání obyvatel, jako sportoviště a nebo místa pro relaxaci.

Zrekonstruovaná prostranství poslouží nejen k posílení vztahu k místu, kde lidé žijí, ale zároveň i k utužování mezilidských vztahů v rámci obcí. Je to prostě komplexní projekt. A o projekty nám jde v HORNBACHu především.

www.nadacevia.cz

E.ON ekologický oskar

E.ON Energy Globe

HORNBACH je dlouholetým partnerem ekologického Oskara E.ON Energy Globe. Je to mezinárodní soutěž, která již mnoho let oceňuje ty nejzajímavější nápady a projekty, které pomáhají šetřit energie či chránit přírodu. O jejích vítězích každoročně rozhoduje široká veřejnost.

Soutěž Energy Globe je vyhlašována v šesti kategoriích – Obec, Kutil, Firma, Mládež, Stavba a nápad. HORNBACH se stal partnerem kategorie „Kutil“.

www.ecofuture.cz

KLOKTex

Kloktex

Na prodejnách v Praze - Černém Mostě, Velké Chuchli, Čestlicích, Plzni a Brně mohou nejen naši zákazníci podpořit charitativní a ekologický projekt Fondu ohrožených dětí Klokánek.
Odevzdáním použitelných oděvů, obuvi, textilu a hraček se přímo podílíme na pomoci, jejíž výsledkem je materiální a hlavně finanční podpora.

www.kloktex.cz

Sociální automobil

Sociální automobil

HORNBACH přispěl na koupi sociálního automobilu určeného pro
Pečovatelskou službu Městské části Prahy 20 – Horní Počernice.

Víkend otevřených ateliérů

Víkend otevřených ateliérů

HORNBACH je hrdým partnerem Víkendu otevřených ateliérů. Víkendu, během kterého se v Plzeňském kraji představuje přes 150 výtvarníků na 60 místech v Plzni a okolí.

Pro návštěvníky je to jedinečná příležitost navštívit ateliéry, galerie, výtvarné školy a další místa, kde umění vzniká nebo se prezentuje, poznat osobně ty, kdo tvoří v jejich okolí, seznámit se s výtvarnými technikami a hlavně osobně zkusit sami tvořit.

Už teď se těšte na poslední zářijový víkend 2020 - 26.-27.9.

Dejte termín do diáře, objevte umělce a tvořte!

www.otevreneateliery.cz

Charita Česká republika

Charita Česká republika

HORNBACH přispěl 250.000 Kč na sbírku Charity České republiky - Na vlně pomoci proti bezmoci.

Veřejná sbírka je určena na přímou finanční pomoc lidem, kteří kvůli pandemii onemocnění COVID-19 a s tím spojenými vládními opatřeními přišli o peníze nutné k zajištění základních životních potřeb.

Vybrané peníze budou použity na přímou pomoc lidem v nouzi, v kritické životní situaci, dětem a matkám s dětmi, těžce nemocným, lidem bez domova a bez přístřeší, opuštěným nebo starým lidem, kteří se v této výjimečné situaci ocitli v tísni.

www.charita.cz