Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

PROJEKT | Lampa Balance

Balance 2

Další projekt HORNBACHu a designérského dua Eduarda Herrmanna a Matěje Coufala, který spatřil světlo světa u příležitosti výstavy Designblok 2020. Projekt volně navazuje na minimalistickou lampu Tension, která byla představena na přehlídce Maker Faire Prague, a doplňuje svítidlo Lift.

Doba čtení: 1 min.

Originální umělecké dílo se díky podrobnému návodu může stát také vaším individuálním uměleckým vyjádřením. Podle svých preferencí a možností můžete upravit rozměry, použité materiály i barvy vaší lampy.

Stejně jako u ostatních projektů této dílny, i zde se setkáte s jednoduchým designem, snadno dostupným materiálem i přiměřenou pracností.

Je to projekt hodný všech kutilů a příznivců jednoduchého funkčního designu.
Balance 1

Lampa Balance představuje rovnováhu mezi dřevěným ramenem a ocelovým profilem. Pohyb ve dvou osách umožňuje nastavit polohu světla přesně podle potřeby.

Lampa Balance

Stáhněte si návod (PDF, 216 KB) nebo si pusťte instruktážní video a začněte svůj další projekt právě teď.

Eduard Herrmann a Matěj Coufal tvoří designerské duo Herrmann & Coufal.

Herrmann Coufal
Autor fotky: Zuzana Veselá

Lavička od autorského dua stojí před Evropským parlamentem ve Štrasburku, pro Uherské Hradiště navrhli kompletní orientační systém a sbírají četná ocenění na soutěžích - Czech Grand Design, ELLE Decoration International Award, mezinárodní BIG SEE Award nebo RED DOT Award.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x