0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 22.02.24 v 7:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Značka for_q

Značka for_q

Správné a kvalitní nástroje jdou s prací na zahradě ruku v ruce. Značka for_q je vaším věrným společníkem při všech vašich zahradních projektech. Ať už se jedná o nářadí, stroje nebo systémy pro správné zavlažování zahrady.

Značka for_q - kvalita ve vaší zahradě

Každý, kdo má rád práci na zahradě nebo v lese ví, co je důležité. Ano, je to solidní a spolehlivé vybavení. Značka for_q se při vývoji produktů zaměřuje na tři hlavní oblasti:

 • Ergonomie - pro šetrnou a energeticky úspornou práci v zahradě
 • Udržitelnost - všechny dřevěné části jsou certifikované FSC.
 • Kvalita - probíhají průběžné kontroly nezávislými zkušebními ústavy, proto mají produkty for_q dlouhodobé záruky.

Značka for_q

Produktová řada od for_q

Řada for_q zahrnuje zahradní nářadí, zahradní stroje a produkty pro zavlažování zahrady, které se od jiných značek liší v mnoha kvalitních funkcích. Přesvědčte se sami.

 • 
				Značka for_q

  MODRÁ - zavlažování zahrady

  Modrá znamená rozsáhlý sortiment pro zavlažování zahrady. Všechny zavlažovací systémy for_q lze také kombinovat se zavlažovacími systémy ostatních značek.

 • 
				Značka for_q

  MODRÁ - inteligentní zavlažování

  Pod touto barvou a označením najdete inteligentní zavlažování, které šetří vodní zdroje. Je automaticky řízeno elektronickým systémem, senzorem půdy a lze jej kombinovat s produkty všech zavlažovacích značek.

 • 
				Značka for_q

  ZELENÁ - řada Premium

  V této prémiové řadě produktů najdete správné zahradní nářadí a stroje s velmi dobrým poměrem cena/výkon.

 • 
				Značka for_q

  ČERVENÁ - řada Profi

  Červená znamená, že na zpracování dřeva a v zahradnictví můžete použít profesionální vybavení.

Zahradní nářadí for_q

V široké nabídce sortimentu zahradnických pomocníků for_q najdete jak zahradnické rukavice a drobné nářadí, tak také rýče, lopaty nebo plotostřihy.

Zahradní nářadí for_q má ergonomická, neklouzavá plastová držadla, takže vám dokonale sedí v ruce. Nízká hmotnost vám usnadní každou práci na zahradě.

Systém for_q Multiclick vám nabízí různé úchyty, které lze kombinovat s nástavci, a to bez ztráty kvality a stability. A navíc ušetřit místo při skladování.

Profesionálové nenechávají nic náhodě

Profesionálové se při práci musí na nářadí 100% spolehnout. S produkty z řady for_q PROFI můžete i hory přenášet.

Nástroje a nářadí s držadlem ze skleněných vláken jsou obzvlášť odolné proti povětrnostním vlivům a nekloužou. D-rukojeť umožňuje optimální přenos energie a bezpečné vedení nástroje. Lopatky a rýčové vidlice jsou extra pevně spojeny s držadlem a jsou vyrobeny z uhlíkové oceli.

Značka for_q

Zpracování dřeva pomocí for_q

Značka for_q vám nabízí širokou škálu ručního nářadí a příslušenství pro zpracování dřeva.

Myslíte, že štípat dříví a šetřit při tom síly i svá záda není možné? Se sekerami for_q to funguje!

Sekery for_q Profi

Sekery for_q mají extrémně robustní držadlo ze skleněných vláken a vyznačují se extrémní životností a nízkou hmotností. Všechny mají certifikaci KWF-Standard, kterou uděluje německá organizace Kuratorium fur Waldarbeit und Forsttechnik.

Se správnou sekerou a rukojetí z jasanu, hikorového dřeva nebo skleněných vláken půjde zpracovávat dřevo jako po másle.

Drtič větví for_q

S elektrickými drtiči větví for_q si ulehčíte práci a ušetříte spoustu zbytečného odpadu. Řezný válec rozdrtí zahradní odpad opravdu spolehlivě.

Aku nářadí for_q

Akumulátorové zahradní stroje od společnosti for_q jsou klíčem k úspěchu pro každého náročného majitele středně velké zahrady. Jedna baterie vám stačí do sekaček na trávu nebo řetězových pil.

Zařízení jsou všestranná a lze je snadno a inteligentně kombinovat. Výhody akumulátorového nářadí jsou poznat na první pohled. Produkty značky for_q jsou mimo jiné:

 • Přátelské k životnímu prostředí,
 • lehké,
 • kombinovatelné
 • a snadno se udržují.

 • 
			$CMS_RENDER(template:"set_alt_title_text", paramPicture:set_playlistItem.st_videoThumb)$
 • 
			$CMS_RENDER(template:"set_alt_title_text", paramPicture:set_playlistItem.st_videoThumb)$

Aku opasek for_q

S aku opaskem značky for_q se v zahradě stanete profesionálem a budete mít stále dost energie. Na popruhu je připevněný 1,5 metru dlouhý kabel, kterým poháníte nůžky na živý plot, nůžky na stříhání, řetězovou pilu, fukary na listí nebo sekačku na trávu. Hmotnost přístrojů je směrována na ramena, jejich tíhu skoro necítíte. Aku opasek vám v tom pravém slova smyslu usnadní práci.

Zavlažování zahrady

Už se nemusíte bát odjet na letní dovolenou nebo prosit sousedy o zalévání zahrady, když jste pryč. Takové doby už pominuly. For_q má spolehlivé řešení zavlažovacího systému zahrady.

 • Výrobky for_q lze kombinovat se zahradními zavlažovacími systémy všech dodavatelů.
 • Snižuje spotřebu vody až o 70 %.
 • Zahradní hadice for_q jsou díky technologii NTS a technologii NTS plus pro hadice Profi obzvlášť odolné proti zlomení a zkroucení.

 Značka for_q
Zobrazit produkty +

Zavlažovací počítač for_q

Zavlažovací počítače se přímo napojují pomocí 3/4 závitu nebo adaptérem na kohoutek. Mohou automaticky řídit dobu zavlažování, a to až 6x denně. Podle potřeby můžete řídit jeden, dva nebo čtyři různé výstupy. Lze k nim také připojit senzor deště nebo vlhkosti půdy. Ušetříte tak nejen čas, ale hlavně spoustu vody.

Zahradní hadice a systém hadicových spojek for_q

Hadice Comfort od for_q jsou vybaveny technologií NTS. Jsou odolné proti zlomu a kroucení.

Hadice for_q Profi jsou dokonce vybaveny technologií NTS-Plus. Extrémní podmínky, jako je silné sluneční světlo, pro ně nejsou problém. Mají totiž velmi vysokou odolnost vůči tlaku a expanzi.

for_q je váš spolehlivý partner pro optimální zavlažování zahrady!

Čerpadla for_q

V základní sestavě zahradních pomocníků by nemělo chybět čerpadlo. Používá se na zalévání, zavlažování, na odčerpávání sklepů nebo na zásobování domácnosti vodou. V nabídce značky for_q najdete ponorné hlubinné a kalové čerpadlo, tlakové čerpadlo, velmi praktické čerpadlo do sudu nebo domácí vodárnu.

Záruka for_q

nahoru