FAQ

Značka SKANDOR

Doba čtení: 6 min.
Značka SKANDOR

Kde se nachází ta nejkrásnější podlaha? Tam, kde jste doma. Díky značce Skandor se stane vaše vysněná podlaha realitou. Laminátové podlahy Skandor spojují rozmanitost nejrůznějších stylů a designů s tou nejvyšší produktovou kvalitou. K tomu se u značky Skandor můžete spolehnout na zdravotně nezávadné materiály.

Vhodnou laminátovou podlahu si můžete vybrat buď v našem e-shopu nebo v některé z vašich prodejen HORNBACH. Nabídka je rozmanitá, od přírodních odstínů až po moderní imitaci dřeva. Ze sortimentu značky Skandor si můžete vybrat rovněž vhodnou izolaci proti kročejovému hluku.

Značka Skandor, to jsou především:

  • Aktuální design sledující nejnovější trendy, vyvinutý předními návrháři.
  • Zdravotně nezávadné výrobky, s certifikací institutu eco-Institut.
  • Průběžná kontrola kvality nezávislými kontrolními instituty.
  • Všechny podlahové krytiny s užitnou třídou pro komerční využití 31 nebo 32.

Abyste měli dobrý přehled o nabídce laminátových podlah ze světa Skandor, rozdělili jsme naši kolekci do pěti barevně a tématicky označených oblastí. To vám usnadní orientaci a rozhodování.

5 stylů pro neomezenou individualitu

  • white label - světlé, svěží imitace

Svěží, ničím nezatížená lehkost Skandinávie. Svými odstíny bílého a bílošedého vápněného dřeva, rozehrají tyto dekory středomořskou atmosféru a smyslnou přirozenost. Díky barevně vyváženým vzorům, zdůrazňují laminátové podlahy řady white label jasné, designové linie obytného prostoru a vytváří plochy, na kterých lze mimořádně snadno vytvořit nejrůznější barevné akcenty.

  • orange label - béžově hnedé, přírodní imitace

Milovníci přírody si u laminátových podlah řady orange labels přijdou na své. Přírodní odstíny lokálních dřev, béžové a světle hnědé, vytváří naprosto klasické prostředí a nabíjí interiér pozitivní energií. Vysoká odolnost těchto dekorů z nich dělá materiál vhodný pro použití zejména do rodinného interiéru a vícečlenných domácností.

  • brown label - červenohnědé, teplé imitace

Ryzí požitek, elegantní klasika, smyslné emoce. To vše se ukrývá v tmavě barevných podlahách řady brown labels. Výrazná kresba dřeva s odstíny červené, oranžové a hnědé propůjčují laminátovým podlahám mimořádně hřejivý výraz. Tyto imitace dřeva dodávají interiéru ušlechtilý osobitý vzhled a velkou barevnou hloubku a zdůrazňují vášnivost stylu zařízení. Výsledkem je romantická atmosféra, která vyzařuje jak klid, tak vášeň.

  • black label - tmavé imitace s výraznými kontrasty

I kámen může být. Laminátové podlahy řady black labels prolamují tradici dřeva a vytváří díky kamenným a betonovým dekorům opravdové interiérové dominanty. Světle a tmavě tónované dekory vyzařují zcela nekonvenčním způsobem a vždy s určitou dávkou lehkosti, naprostou individualitu a nejvyšší možný stupeň exkluzivity. Výrazné kontrasty a silná kresba zdůrazní každou místnost ve stylu "Kdo zde žije, ví, co chce".

  • creative label - individuální trendy imitace

U řady creative label vypráví každá podlaha svůj vlastní příběh. Jemné stopy od použití a tenká vrstva patiny, dávají v jednotlivých dekorech tušit bohaté zkušenosti a touhu po dobrodružství. Díky vintage vzhledu a syrovému, neopracovanému půvabu, zachycují tyto podlahové dekory aktuální trendy. Nádech starožitnosti, spojený s jedinečnými stopami po recyklaci, přitom dodávají každé laminátové podlaze své vlastní, nezaměnitelné kouzlo.

5564076 06 4c DE

Certifikované Zdravé Bydlení pro váš domov

Laminátové podlahy Skandor mají mimořádně nízký obsah emisí a neohrožují tak vaše zdraví (vztahuje se na všechny podlahy bez kašírovaného podkladového pásu). Ujistit se o těchto vlastnostech můžete v pravidelně kontrolovaném katalogu renomovaného institutu eco-Instituts. Řada Label označuje produkty, které jsou zdravotně nezávadné a ekologické. Tyto certifikované produkty splňují ta nejpřísnější kritéria na obsah škodlivin a emisí, a to daleko nad rámec zákonem stanovených požadavků.

Značková kvalita se zárukou

Na vysokou kvalitu a mimořádnou odolnost laminátových podlah poskytuje výrobce Skandor svoji značkovou záruku. Ta činí v závislosti na příslušné podlaze při použití v obytných prostorech buď 15, nebo 30 let. Díky tomu se budete moci z vaší nové podlahy těšit nejen dlouho, ale také naprosto bez starostí.

Delší požitek bez škrábanců

Extra kvalitu nabízí značka Skandor díky své technologii Surface Resist. Zde se jedná o speciální zapečetění povrchu, které dělá laminátovou podlahu ještě odolnější a až 10krát méně náchylnou na poškrábání než u běžných laminátových podlah. Díky tomu zůstávají tyto laminátové podlahy při mimořádném namáhání naprosto dokonalé a zcela nepoškozené po maximálně dlouhou dobu, jakoby jste si je právě přinesli domů.

Záruka SKANDOR