Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 26.09.23 v 20:30 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Vířivé vany


3 výsledky(4 varianty)
Koupit on-lineNelze rezervovat
Koupit on-lineNelze rezervovat
Zobrazili jste 3 výsledků z 3
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Vířivé vany v e-shopu HORNBACH

Vířivé vany plní funkci domácího wellness na jedničku. Vířivá vana je oázou klidu, relaxace a navíc má rehabilitační účinky. Provoz vířivé vany je trochu náročnější na spotřebu energie a pravidelná péče o trysky může zabrat více času. Čistá voda ve vířivé vaně je základ a zdraví a bezpečnost je přímo na prvním místě. Při výběru své vlastní vířivky se soustřeďte na trysky a příslušenství, abyste věděli, co taková vířivá vana dokáže za zázraky.


Jak vybrat vířivé vany?

Kdo by se nechtěl nechat denně hýčkat proudy vody, bublinami a masážemi. Kdo by odolal nabídce mít toto všechno po ruce, aniž by musel vážit cestu do veřejných lázní či wellness zařízení. Máme pro vás 9 tipů, jak vybrat vířivku.


Objednejte vířivé vany on-line a získejte následující výhody:

- Vířivé vany vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru