FAQ

Grily značky Weber

Doba čtení: 3 min.
Grily značky Weber

Grily Weber - jednoduše originální! V našem sortimentu najdete grily na dřevěné uhlí, plynové grily a příslušenství kvalitní značky Weber.

Přijďte se s grily značky Weber seznámit osobně

Chcete si gril Weber prohlédnout z co největší blízkosti? V našich prodejnách najdete velké množství vzorků, abyste si mohli představit, jak by se vám s grilem pracovalo a co všechno to obnáší. Na vlastní oči se tak můžete přesvědčit o kvalitě, funkcích a originálním designu grilů Weber.

Grily značky Weber

Mnoho grilů vypadá podobně jako grily Weber. Ale úroveň kvality značky Weber se jen těžko vyrovnává. Grily Weber mají extrémně dlouhou životnost, a to jak celková konstrukce včetně poklopu, tak také grilovací komora a všechny vnitřní součásti, hořáky, systém zapalování a čištění.

Grily značky Weber

Stabilní spojení oceli a smaltu

Na výrobu poklopu a kotle se používá vysoce kvalitní, tlustostěnná ocel s extrémně nízkým obsahem uhlíku, která se proto optimálně spojuje se smaltem vypalovaným při teplotě 870° C.

Využívá elektrostatické smaltovací metody, která umožňuje přesné přizpůsobení smaltované vrstvy podle tloušťky ocelového plechu. To zajistí, aby se ocel a smalt při ohřátí a ochlazení rovnoměrně roztáhly a opět stáhly – prasknutí smaltu v důsledku teplotních výkyvů je při správném zacházení s výrobku nemožné. Tím je zaručeno optimální odrážení horka a maximální ochrana před povětrnostními vlivy.

Grily značky Weber

Kvalita grilovacích roštů

U grilů Weber na dřevěné uhlí jsou grilovací rošty a rošty na dřevěné uhlí vyrobeny z masivní oceli, a grilovací rošty jsou navíc pochromované a většinou z nerezové oceli. Rošty plynových grilů Weber jsou potaženy vrstvou litého smaltovaného nerezu z masivní oceli. Modely série Weber Q mají litinový grilovací rošt potažený porcelánovým smaltem.

Grily značky Weber

Snadná montáž

U grilů Weber jsou všechny podstatné spoje svařované a předem smontované. Díky tomu je zaručena snadná montáž a lepší odolnost proti korozi ve srovnání se šroubovanými spoji.

Všechny plynovodní součásti jsou u grilů Weber ostatně již předem smontované. To usnadňuje montáž a zároveň zvyšuje bezpečnost. Koncový spotřebitel tak nemůže nesprávně zaměnit jakékoli bezpečnostní prvky nebo je nesprávně zabudovat. Každý plynový gril je závodě prozkoušen na svoji funkčnost a obraz plamene.

Grily značky Weber

Stabilní kvalita

Bezpečnost koncového spotřebitele je u grilů Weber jednou z hlavních priorit. Z toho důvodu jsou u všech nakoupených materiálů prováděny rozsáhlé testy a kontroly. Každá kontrola příjmu zboží zahrnuje ověření materiálu a funkčnosti.

Před zabalením je každý gril ještě navíc vizuálně zkontrolován. U všech plynových grilů je kromě toho navíc ještě provedena samostatná zkouška zapalování, obrazu plamene a těsnosti, aby se vyloučilo unikání plynu z plynovodních součástí.

Grily značky Weber