0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.12.23 v 13:08 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Značka METABO

Značka METABO

Den za dnem prokazují výrobky Metabo svou výkonnost. Představujeme vám výrobce elektrického nářadí a příslušenství a jeho sortiment. Metabo vyrábí vysoce kvalitní výrobky od profesionálů pro profesionály.

V roce 1923 Albrecht Schnizler vyrobil první vrtačku na ruční pohon. Tato vrtačka do kovu (Metallbohrdreher) dala jméno společnosti Metabo. Dnes tento tradiční podnik zaměstnává asi 2.000 lidí, z toho 1.200 v německém Nürtingenu. 25 dceřiných společností a více než 100 zastoupení zajišťuje, že prémiová řešení společnosti Metabo lze nalézt téměř ve všech zemích.

Vedle kabelových a pneumatických řešení důsledně sleduje vizi bezkabelového staveniště a je vedoucí firmou v akumulátorové technologii, aby mohla profesionálům nabídnout větší svobodu při maximálním výkonu. Metabo získalo více než 700 patentů a ochranných práv. Švábský dodavatel robustních, výkonných a ergonomických profesionálních řešení vyvíjí a vyrábí pro uživatele v oblasti stavebnictví, renovace a ruční kovovýroby a kovoprůmyslu.

Značka Metabo

Stroje, příslušenství a servis

V každém stroji Metabo se skrývá švábské inženýrské umění vycházející z nejlepší tradice. Od roku 1924 v závodě v Nürtingenu vyvíjejí inovativní nápady a přímo na místě je přeměňují na průkopnické stroje i perfektní příslušenství pro profesionální uživatele. Také vynikající servis dělá z Metabo silného partnera průmyslu.

  • Velká výrobní hloubka a šířka včetně vlastní akumulátorové technologie
  • Vysoká výrobní úroveň díky moderním výrobním technologiím a maximální efektivitě
  • Bezpodmínečné zaměření pracovníků na kvalitu u každého výrobního stupně

Akumulátorové stroje Metabo

Akumulátorové stroje Metabo patří k nejlepším na světě. Paleta výrobků ukazuje, že přitom nemusíte přistupovat k žádným kompromisům. Pro každou úlohu má Metabo správný stroj a přitom dosazuje nová měřítka, pokud jde o výkon, robustnost a bezpečnost. Příslib kvality Metabo se podepírá zárukou na akumulátorové články trvající tři roky a je jedno, jak často akumulátorový článek nabíjíte.

Značka Metabo

Přesné a výkonné vrtání, optimální úchop

Ať už v ruční kovovýrobě, stavebnictví nebo při zpracování dřeva, výrobě ocelových konstrukcí nebo v kovoprůmyslu: Každá vrtačka Metabo je perfektně přizpůsobena vašim požadavkům.

Řezání, broušení nebo frézování?

Tam, kde jsou zapotřebí úhlové brusky s maximální bezpečností a produktivitou pro nejtvrdší nasazení, přichází do hry Metabo. Zatímco velké úhlové brusky nabízejí maximální výkon a robustnost, určuje Metabo nová měřítka v kompaktní třídě úhlových brusek s ultimativní produktivitou, perfektní ergonomií a nepřekonatelným výkonným systémem. Díky těmto vlastnostem se jejich úhlové brusky při řezání a broušení stávají bruskami Non-Plus-Ultra.

Značka Metabo

Pila vhodná pro každý řez

Přímočaré pily Metabo jsou odborníci pro křivkové řezy a úpravy. Jejich štíhlá rukojeť z nich dělá špičkové ergonomické výrobky, konstrukční díly z kvalitního tlakového odlitku jsou velmi robustní. Pily ocasky od Metabo jsou extrémně všestranné a ideální pro rychlé řezy.
Spolehlivě řežou dřevo, plast nebo kovové trubky. Nastavitelný hloubkový doraz chrání při instalaci kabely a vedení, které jsou instalovány za stěnami ze sádrokartonu. Profesionálové z celého světa také rádi používají pásové, stolní okružní a stavební okružní pily, protože oceňují jejich vysoký komfort, spolehlivost a přesnost. Mnohé z polostacionárních pil Metabo mohou být navíc během několika sekund složeny a pohodlně transportovány. Kompaktní a robustní provedení nabízí také naše ruční okružní pily, které v kombinaci s vodicí lištou přesně a rovně řežou deskové materiály, ale také rychle a spolehlivě vyřídí i kapovací řezy.

Značka Metabo

Vrtací a sekací kladiva

Vrtací a sekací kladiva SDS-max mají extrémně dlouhou životnost. Jsou bezúdržbová díky bezuhlíkové technologii. Robustní tělo z hliníkového tlakového odlitku chrání motor a převodovku a díky optimalizovanému vysoce výkonnému příklepovému mechanismu podávají při bourání maximální výkon.

nahoru