Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Covid-19 - Doručování do vyšších pater, uzavřených prostor a do míst s vyšším počtem lidí není možné. Řidič má právo odmítnout doručení zboží do míst, kde by se cítil ohrožen na zdraví.

Značka METABO

metabo 1200x800

Den za dnem prokazují výrobky Metabo svou výkonnost. Představujeme vám výrobce elektrického nářadí a příslušenství a jeho sortiment. Metabo vyrábí vysoce kvalitní výrobky od profesionálů pro profesionály.

Doba čtení: 3 min.

V roce 1923 Albrecht Schnizler vyrobil první vrtačku na ruční pohon. Tato vrtačka do kovu (Metallbohrdreher) dala jméno společnosti Metabo. Dnes tento tradiční podnik zaměstnává asi 2.000 lidí, z toho 1.200 v německém Nürtingenu. 25 dceřiných společností a více než 100 zastoupení zajišťuje, že prémiová řešení společnosti Metabo lze nalézt téměř ve všech zemích.

Vedle kabelových a pneumatických řešení důsledně sleduje vizi bezkabelového staveniště a je vedoucí firmou v akumulátorové technologii, aby mohla profesionálům nabídnout větší svobodu při maximálním výkonu. Metabo získalo více než 700 patentů a ochranných práv. Švábský dodavatel robustních, výkonných a ergonomických profesionálních řešení vyvíjí a vyrábí pro uživatele v oblasti stavebnictví, renovace a ruční kovovýroby a kovoprůmyslu.

Značka Metabo

Stroje, příslušenství a servis

V každém stroji Metabo se skrývá švábské inženýrské umění vycházející z nejlepší tradice. Od roku 1924 v závodě v Nürtingenu vyvíjejí inovativní nápady a přímo na místě je přeměňují na průkopnické stroje i perfektní příslušenství pro profesionální uživatele. Také vynikající servis dělá z Metabo silného partnera průmyslu.

  • Velká výrobní hloubka a šířka včetně vlastní akumulátorové technologie
  • Vysoká výrobní úroveň díky moderním výrobním technologiím a maximální efektivitě
  • Bezpodmínečné zaměření pracovníků na kvalitu u každého výrobního stupně

Akumulátorové stroje Metabo

Akumulátorové stroje Metabo patří k nejlepším na světě. Paleta výrobků ukazuje, že přitom nemusíte přistupovat k žádným kompromisům. Pro každou úlohu má Metabo správný stroj a přitom dosazuje nová měřítka, pokud jde o výkon, robustnost a bezpečnost. Příslib kvality Metabo se podepírá zárukou na akumulátorové články trvající tři roky a je jedno, jak často akumulátorový článek nabíjíte.

Značka Metabo

Přesné a výkonné vrtání, optimální úchop

Ať už v ruční kovovýrobě, stavebnictví nebo při zpracování dřeva, výrobě ocelových konstrukcí nebo v kovoprůmyslu: Každá vrtačka Metabo je perfektně přizpůsobena vašim požadavkům.

Řezání, broušení nebo frézování?

Tam, kde jsou zapotřebí úhlové brusky s maximální bezpečností a produktivitou pro nejtvrdší nasazení, přichází do hry Metabo. Zatímco velké úhlové brusky nabízejí maximální výkon a robustnost, určuje Metabo nová měřítka v kompaktní třídě úhlových brusek s ultimativní produktivitou, perfektní ergonomií a nepřekonatelným výkonným systémem. Díky těmto vlastnostem se jejich úhlové brusky při řezání a broušení stávají bruskami Non-Plus-Ultra.

Značka Metabo

Pila vhodná pro každý řez

Přímočaré pily Metabo jsou odborníci pro křivkové řezy a úpravy. Jejich štíhlá rukojeť z nich dělá špičkové ergonomické výrobky, konstrukční díly z kvalitního tlakového odlitku jsou velmi robustní. Pily ocasky od Metabo jsou extrémně všestranné a ideální pro rychlé řezy.
Spolehlivě řežou dřevo, plast nebo kovové trubky. Nastavitelný hloubkový doraz chrání při instalaci kabely a vedení, které jsou instalovány za stěnami ze sádrokartonu. Profesionálové z celého světa také rádi používají pásové, stolní okružní a stavební okružní pily, protože oceňují jejich vysoký komfort, spolehlivost a přesnost. Mnohé z polostacionárních pil Metabo mohou být navíc během několika sekund složeny a pohodlně transportovány. Kompaktní a robustní provedení nabízí také naše ruční okružní pily, které v kombinaci s vodicí lištou přesně a rovně řežou deskové materiály, ale také rychle a spolehlivě vyřídí i kapovací řezy.

Značka Metabo

Vrtací a sekací kladiva

Vrtací a sekací kladiva SDS-max mají extrémně dlouhou životnost. Jsou bezúdržbová díky bezuhlíkové technologii. Robustní tělo z hliníkového tlakového odlitku chrání motor a převodovku a díky optimalizovanému vysoce výkonnému příklepovému mechanismu podávají při bourání maximální výkon.

Vice produktů Metabo
nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x