LED osvětlení kuchyňské linky ALEXA TL2016-B-10W/STR 10 W 800 lm 4000-4100 K výklopné 572 mm stříbrné
Č. výr. 5911949
  • Provedení: LED
  • Objímka: LED
  • Včetně světelného zdroje: Ano
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 5 ks okamžitě k dispozici
  • Elektro
Rychlé doručení po dohodě
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Včetně světelného zdroje
    Ano
  • Typ zdroje
    LED
  • Objímka
    LED
  • Počet světelných zdrojů
    0
  • Max. výkon
    10 W
  • Světelný tok
    800 lm
  • Barva světla
    Bílá denního světla
  • Teplota chromatičnosti
    4 000 K - 4 100 K
  • Životnost zdroje
    30 000 h
  • Druh ochrany
    IP 20
  • Materiál rámu
    Hliník
  • Tvar světla
    Podlouhlý
  • Délka
    572 mm
  • Výška
    35 mm
  • Hloubka
    85 mm
  • Funkce
    Možnost natáčení
  • Série
  • Vhodné pro prostory
    Kuchyně, Pracovna
  • Provozní režim
    Síťové napájení
  • Provedení
  • Využití
    Funkční osvětlení
  • Třída energetické náročnosti
    Neudává se
  • Typ energetického štítku
  • Kód výrobku
    TL2016-B-10W/STR
  • Barva podstavce
    Stříbrná
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
Svítidlo je určené k přímému síťovému napájení 230V/50Hz