0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.22 v 8:38 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Vnitřní filtr do akvária AQUAEL Pat Mini-thumb-0
Vnitřní filtr do akvária AQUAEL Pat Mini-thumb-1
Vnitřní filtr do akvária AQUAEL Pat Mini-0
Obrázek 1 z 2
Aquael

Vnitřní filtr do akvária AQUAEL Pat Mini

315,00 CZK * / ks

Č. výr. 10288585
 • Provedení: Vnitřní filtr
 • Výkon čerpadla: 4 W
 • Čerpací výkon: 450 l/h
Nechat si doručit domů
Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
Vyzvednutí zdarma
připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
6 ks okamžitě k dispozici
Zahrada, Zoo

Informace o výrobku

 • Čerpací výkon 450 l/h
 • Výkon čerpadla 4 W
 • Integrované topení Ne
 • Druh výrobku Filtr
 • Provedení Vnitřní filtr
 • Oblast využití Interiér
 • Využití Filtrování
 • Vhodné pro Akvária
 • EAN 5905546061339
 • Číslo výrobku dodavatele 107715, 45a107715

Datové listy

Popis

AQUAEL PAT MINI je malý turbínový filtr určený pro použití v malých sladkovodních akváriích. Toto zařízení se skládá z malé hlavy a pečlivě vybrané houby filtru. Díky inovativnímu designu dosáhne maximální průchodnost filtrační hlavy 400 l/h, což je srovnatelné s typickým výkonem středního turbínového akvariového filtru. I přes svůj vysoký výkon funguje filtr při spotřebě energie 4 W nebo nižší.
Díky svým specifikacím nabízí PAT MINI efektivní filtraci i v nádrži o objemu 120 litrů.
Neměli byste však být znepokojeni tím, že filtry vytvářejí nadměrný vířivý pohyb v menších nádržích, neboť v přední části hlavy je přepínač řízení výkonu, který umožňuje podle potřeby nastavit průchodnost. Kromě toho je filtr vybaven směrovou tryskou, která může být použita pro regulaci odtoku vody do nádrže, např. směrováním směrem k stěně nádrže. Odvzdušňovací trubice připojená k výstupní trysce zajišťuje efektivní okysličování vody. Houba dodávaná s filtrem PAT MINI dokáže zachytit i ty nejjemnější viditelné nečistoty a provádět efektivní mechanickou filtraci vody v nádrži. Navíc houba poskytuje ideální životní prostředí pro kmeny prospěšných nitrifikačních bakterií, které oxidují amoniak a dusičnany, toxické látky, které jsou škodlivé pro ryby.

Údržba houbičky je velmi jednoduchá a trvá méně než minutu. Pravidelná údržba zaručuje nepřetržitý provoz filtru a obyvatelé našeho akvária budou plavat v křišťálově čisté a bez toxinové vodě. Zařízení je velmi snadné instalovat díky držáku vybaveného silnými přísavkami a funkčním držákem, který lze použít k zavěšení filtru na okraj stěny nádrže. Filtr PAT MINI je kompatibilní s postřikovačem AQUAEL a sterilizátorem vody AQUAEL MINI UV.

Náhradní houbové médium lze zakoupit samostatně. Jsou k dispozici buď ve standardní verzi, nebo ve verzích CARBOMAX a PHOSMAX. Houbička CARBOMAX je nasycena aktivním uhlím, aby se odstranily chemické nečistoty a změna barvy vody. Houba PHOSMAX je určena k odstranění fosfátů z vody, aby se zabránilo růstu řas.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru