Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
28. 9. 2026 geschlossen
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.26 v 22:16 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Korek

749 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • NOVINKA
    Dřevěná podlahová krytina s kresbou dřeva
    Amorim
    Vzorek k podlaze č. 12234762 hazel oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Dřevěná podlaha s přírodním vzhledem dřeva
    Amorim
    Vzorek k podlaze č. 12151536 tuscan pine
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Detail korkového povrchu podlahové krytiny.
    Amorim
    Vzorek k podlaze č. 10552016
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Poradenství

    Jak vybrat podlahové topení

    Od nohou jde největší zima, praví jedna stará pravda. Jak tomu předejít? Pořiďte si do bytu podlahové vytápění. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak vybrat podlahové topení a jak ho instalovat.

  • NOVINKA
    Dřevěná podlaha ze světlého dřeva
    Amorim
    Vzorek k podlaze č. 12234766 oak rock
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Dřevěná podlaha z dubových parket
    Amorim
    Vzorek k podlaze č. 12234767 oak rustic
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Nástěnka s korkovým povrchem a stříbrným rámem
    Bi-Office
    Nástěnka korková s alu rámem 120x90 cm
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 1099,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada pro opravu dřevěných povrchů s voskovými tyčinkami, škrabkou a výplní v plastovém kufříku
    Werkzeyt
    Sada na opravu podlah Werkzeyt včetně voskové tyčinky a tavicího zařízení na vosk bez baterií
    Průměrné hodnocení: 2.9 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová lopatka s rukojetí a otvorem pro zavěšení
    Lopatka ze slabého pozinkovaného plechu Mars 2114
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mop z bavlny s modrou plastovou hlavou
    Spontex
    Náhrada mop Spontex Cotton
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři čisticí hadříky z celulózy
    Spontex
    Antifungi Houbová utěrka Spontex 3
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 14,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři čisticí utěrky z netkané textilie
    Spontex
    Rychloutěrka Spontex Söke 3 kusy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 22,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 7,33 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roxolid Uni Fix montážní lepidlo, 70 gramů
    Roxolid
    ROXOLID UNI FI-X Montážní lepidlo 70 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 985,71 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kombinace korkové a bílé tabule s dřevěným rámem, připínáčky a fix
    Bi-Office
    Nástěnka kombinovaná korková s tabulí Whiteboard 90x60 cm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akustický panel z korku s lamelovou strukturou
    Akustický panel 19x572x2400 mm korek dýhovaný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3140,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2286,96 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • NOVINKA
    Korková nástěnka ve tvaru bubliny s černým rámem včetně pěti špendlíků.
    Korková nástěnka oválná 44 x 29 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Korková nástěnka ve tvaru bubliny s tmavým rámem a pěti černými připínáčky.
    Korková nástěnka obdélníková 44 x 29 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Šestihranné korkové nástěnky, samolepicí, včetně připínáčků, pro dekoraci stěn.
    Samolepicí korková nástěnka hexagon 15 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Bostik SF 731 Multifunkční kontaktní lepidlo v kbelíku
    Bostik
    Lepidlo na podlahové krytiny, Korek-kontakt BOSTIK SF 731 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 345,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva protiskluzové pásky
    Sjöbergs
    Ochranné čelisti Sjöbergs korek, pár pro modely Elite
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Top produkt
    Lak na parkety v plechovce
    Hornbach
    Lak na parkety Hornbach matný 0,75 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 446,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lak na parkety v plechovce
    Hornbach
    Lak na parkety Hornbach matný 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 3.2 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 398,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Korková trubice jako dekorace do terárií
    ORBIT
    Korková trubice 25 - 30 cm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva těsnicí pásky z korku
    Sjöbergs
    Ochranné čelisti Sjöbergs korek, pár
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Art Creation Skicák, 80 listů, formát 12x12 cm
    Artcreation Sketchbook Korkový vzhled 12x12 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skicák s 80 listy, 13 x 21 cm, bez kyselin
    Artcreation Sketchbook Korkový vzhled 13x21 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Korek z přírodního korku
    Zátka korková 24x28/25 mm, 1 - 5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 12,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Korková zátka
    Zátka korková 40x44/39 mm k demižonu 25 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 22,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pozadí z korkových zátek
    mySpotti
    Samolepící PVC tapeta do kuchyně mySPOTTI splash Korek 60x450 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1288,89 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kmen stromu jako dekorace akvária s otvorem
    Akvarijní dekorace korek HOBBY Cork Tunk 9,5x6,5x21 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mnoho vinných zátek s letopočty
    mySpotti
    Samolepící PVC tapeta do kuchyně mySPOTTI splash Korek 60x220 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1730,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1310,61 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Mnoho korků od vína leží blízko sebe
    mySpotti
    Samolepící PVC tapeta do kuchyně mySPOTTI splash Korek 60x280 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2230,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1327,38 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Keramický kelímek na zubní kartáčky s korkovou základnou
    Kelímek Ilary černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Solitérní strom v květináči
    FloraSelf
    Dub korkový polokmen 100 cm FloraSelf Quercus suber květináč 18 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plechovka laku na parkety s logem Hornbach
    Hornbach
    Lak na parkety hedvábný lesk 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 398,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka laku na parkety pro interiéry
    Hornbach
    Lak na parkety hedvábný lesk 0,75 l
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 25 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 446,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru