Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 4:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90694 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Toaletní kartáč s nádobou
    Bümag
    WC štětka set Bümag bílá 3309-1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Symbol pro zničení dokumentů
    Krytka pojezdových koleček RIHO 209578
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 20,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Toaletní kartáč z plastu s rukojetí a hlavicí kartáče.
    Bümag
    WC štětka Bümag bílá 3330
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • WC štětka s rukojetí a štětinami
    Bümag
    WC štětka Bümag bílá 3320
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 20,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kryt vany
    Alcadrain
    Rozpěrka Alca bílá Z0909-ND
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Elektrický sušák ručníků se zakřivenými topnými tyčemi do koupelny
    Elektrický sušák na ručníky DUNAJ 56x37 cm 83 W bílá lesklá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2550,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Symbol pro zničení dokumentů
    Spodní kolečka ke sprchovému koutu RIHO 209549
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení bílých štítků na rostliny
    FloraSelf
    Jmenovky na rostliny FloraSelf 15 ks
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plyšová hračka tuleň
    Hračka pro psy Tuleň 35 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprchová židle s opěradlem a područkami, výškově nastavitelná, maximální nosnost 110 kilogramů, certifikát TÜV Rheinland, pečeť ověřené bezpečnosti
    REIKA Comfort
    Sprchová židlička REIKA Comfort SENDAI výškově nastavitelný BAE-1156
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový závěsný hák
    Gardinia
    Skládací háčky bíé pro kavárenské a vitrážní tyče, balení po 10 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Teploměr s stupnicí Celsia
    TFA
    Venkovní teploměr plastový 44x9x207mm bílý
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý dvojitý umyvadlový sifon pro sanitární použití
    Alcadrain
    Prostorově úsporný sifon Alcadrain pro dvoudřez s přípojkou A871P DN40
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 445,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Halloween papírový lampion ve tvaru dýně s duchy a dekorací strašidelného hradu
    Lampion motiv Halloween dýně s LED 40 cm kov
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Komínová štětka z plastu se závitovým připojením
    Silonový komínový kartáč 180 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní figurka hlavy Buddhy
    Lafiora
    Socha Buddha Lafiora 28,5 x 27 x 43 cm černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tuba s bílou akrylovou barvou, 200 ml
    The Wall
    Akrylová barva titanová bílá 200 ml
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 545,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spezial Kompaktní sůl do myčky nádobí, balení 2 kilogramy
    Sůl do myček nádobí 2kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 24,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová okenní klika s montážními otvory
    ACT servis
    Okenní rozvora ACT servis, hliník, bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s abstraktním vzorem
    Koberec Pisa 120x170 cm b.ST004
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Socha Buddhy v pozici lotosu pro zahradu nebo interiér
    Lafiora
    Socha Buddha Lafiora 35 x 28 x 49 cm černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Plastový háček na závěsy
    Gardinia
    Háčky v Pom kvalitě k 16mm bílé 10ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 36,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Car-Rep Akrylový základ šedý ve spreji
    Maston
    Autolak Maston ACRYLcomp základní šedý 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 478,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový háček na záclony
    Gardinia
    Háčky v Pom kvalitě k 12mm plexi 10ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Složená plyšová deka
    Unique Living
    Deka Justin světle šedá 150x200cm
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová okenní klika
    ACT servis
    Okenní klička ACT servis hliník bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Úhelníkový spojovací prvek s krytkou, včetně šroubu a hmoždinky
    Podpěra pro uchycení umyvadla Sapho Piccolino plast bílá 2 cm MX002
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 26,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Obdélníkové umývátko s lesklou vodovodní baterií, namontované na šedé betonové stěně.
    Umývátko Sapho Piccolino litý mramor bílá 30,8 cm PK300
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2743,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skříňka pod umyvadlo se dvěma dvířky a umyvadlem na desku
    Skříňka pod umyvadlo K-PLUS bílá 49,6 x 74 x 31,8 cm PLUS55DV
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2250,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěný vyvýšený záhon s rostlinami na zahradě
    Vyvýšený záhon dřevěný 150x70x75 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnná sprchová baterie pro povrchovou montáž
    AVITAL
    Sprchová baterie páková AVITAL CLARO gun metal 119440
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1900,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Animovaná halloweenská čarodějnice jako dekorativní figurka s kloboukem a kouzelnou knihou pro interiér i exteriér
    Čarodějnice s knihou hýbající se/mluvící 35 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sifonová trubka z plastu
    Alcadrain
    Připojovací koleno Alca 350x245x50/40 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 136,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Car-Rep Acryl lak ve spreji, bílý lesk
    Maston
    Autolak Maston ACRYLcomp lesk bílý 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 478,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plnicí sprej Car-Rep pro profesionální použití
    Maston
    Sprej Auto-Rep 400ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 747,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá koupelnová vysoká skříňka se třemi zásuvkami a jedněmi dveřmi
    form&style
    Midi skříňka form&style Lanai bílá 30 x 112 x 33,5 cm 56048
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4090,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru