Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 12:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90733 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Šedá podlahová dlaždice s betonovým vzhledem
    Vzorek k vinylové podlaze 12445130
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vzorek dřevěné podlahy
    Vzorek k laminátové podlaze č. 5901385 mill oak
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Razítko se slovem vzorek
    Vzorek k podlaze č. 6836824 Cuatro
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 670,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Pohled na dřevěná prkna
    Vzorek k podlaze č. 10319137
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Světlé dřevěné podlahové desky pro vnitřní použití
    Vzorek k podlaze č. 10485054
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Dřevěná podlaha z dubu se suky a kresbou
    Vzorek k podlaze č. 12474900
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Vzorek k podlaze č. 6062782
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Razítko se slovem vzorek
    ter Hürne
    Vzorek k podlaze č. 10554004 Oak
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čistič spár s rukojetí a čepelí
    Čistič spár z tvrdého kovu Kaufmann
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kombinačky na vázací drát
    Děrovací kleště na dlažbu s pružinou Kaufmann
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahové dlaždice se vzhledem mramoru, položené
    Vzorek k 12501318 DB vinyl Nizza
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek podlahy s dřevěným dekorem, texturou a suky.
    Vzorek k vinylové podlaze č. 12442058
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Podlahová krytina ve vzhledu dřeva s přirozenou kresbou a suky, znázorněná jako položená prkna.
    Vzorek k 12501311 SK vinyl Campeon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové profily z plastu
    Roh vnější plastový bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Vzorek laminátové nebo vinylové podlahy s povrchem ve vzhledu kamene
    Vzorek k podlaze č. 12409054
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Vzorek produktu s dřevěným dekorem.
    Vzorek k podlaze č. 12409055
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vzorek podlahové krytiny
    Vzorek k laminátové podlaze č. 10132552 ahmara
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Světlá laminátová podlahová plocha s dřevěnou strukturou
    Vzorek k podlaze č. 5554189
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Razítko se slovem vzorek
    Vzorek k podlaze 6394805 Makro Dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Dřevěná podlaha z dubu
    Vzorek k podlaze č. 10023204
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Položené parkety z dubového dřeva
    Vzorek k podlaze č. 12108975
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vzorek světlé podlahové krytiny ve vzhledu lamel.
    Vzorek k vinylové podlaze č. 12442057
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    Vzorek k podlaze č. 10225691
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Odstraňovač spár s plastovou rukojetí a kovovou čepelí
    Čistič dlaždicových spár Haromac malý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Škrabka na spáry s rukojetí
    Čistič dlaždicových spár Haromac velký
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorový náhled podlahové krytiny
    Vzorek 10558043 DB vinyl Bangkolk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždic na tmavém pozadí
    Vzorek 10558047 DB Vinyl Downtown
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždice k prohlédnutí
    Vzorek 10558045 DB Vinyl Vancuver beige
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorový pohled laminátové podlahy
    Vzorek k laminátové podlaze č. 5788691 oak grey
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý rohový konektor z plastu
    Roh vnitřní plastový černý balení 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá rohová lišta z plastu
    Koncovka plastová černá balení 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 59,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ochranná krytka nábytku
    Roh vnější plastový černý balení 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Položený vinylový panel s vzhledem dřeva.
    PVC podlaha hnědá CPN TEX 370 Atlanta šířka 300 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1497,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Interiérové dlaždice se vzhledem dřeva
    PVC podlaha hnědá CPN TEX 370 Canasta šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1996,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Položený vinylový panel s vzhledem dřeva.
    PVC podlaha hnědá CPN TEX 370 Atlanta šířka 400 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1996,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pokládka světlé laminátové podlahy s dřevěným vzhledem.
    PVC podlaha béžová CPN TEX 370 Atlanta šířka 350 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1746,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru