Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 0:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90733 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Pokosnice Wolfcraft s excentrickými upínači obrobků
    Wolfcraft
    Nastavitelná pokosnice PRO Wolfcraft
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák sprchy pro montáž na stěnu
    REIKA
    Držák na sprchu Reika magnetický
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální klíč s bitem a řetízkem
    Festa
    Klíč univerzální FESTA na rozvodné skříně, 17458
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Permanentní popisovač Festa s hrotem 3 mm
    Festa
    Značkovač permanentní, černý, 13246
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový věšák na oděvy se dvěma háčky
    Walteco
    Věšák Geel I, mosaz antik, 8569
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení uhelnych tycinek Art Creation
    Umělecké kreslicí uhlí ArtCreation 10 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 11,90 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová závitová zátka
    Zátka 6hran 3/8" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva pro psy Vetamix Hovězí Mix vedle čerstvého masa
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX hovězí mix 850 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 116,47 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová uzavírací krytka
    Víčko 6hran 3/4" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná uzavřená matice
    Víčko 6hran 3/8" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závitová ucpávka
    Zátka 6hran 3/4" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová závitová zátka
    Zátka 6hran 1" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva Vetamix psí krmivo s kuřetem a kostmi vedle čerstvého kuřecího masa
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX 1/4 kuřete 850 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 116,47 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná dvojitá vsuvka se závitem
    Dvojnipl 1/4"x1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 17,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Syrové půl kuře vedle plechovky krmiva pro zvířata Vetamix
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX 1/2 kuřete 1300 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 103,85 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva vlhkého krmiva pro psy Vetamix s kuřecí směsí a čerstvým syrovým drůbežím masem
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX kuřecí mix 850 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 116,47 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva pro psy Vetamix Vepřový mix s čerstvým masem
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX vepřový mix 850 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 116,47 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná zaslepovací matice
    Víčko 6hran 1/2" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závitová zátka
    Zátka 6hran 1/2" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná uzavřená matice
    Víčko 6hran 1" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 73,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Redukce pro zavlažovací systémy
    Safety ball pro zabezpečení přívěsných vozíků Agados
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex startovací sada Spa Oxi Balance pro vířivé bazény s přípravky na úpravu vody, testerem a aplikátorem.
    Marimex
    Startovací sada pro komplexní úpravu vody Marimex Spa Oxi Balance
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezová vanička na sádru s modrou rukojetí pro suchou výstavbu.
    Knauf
    Rozmíchávací vanička Knauf s magnetickým gripem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Háčky na trubkový radiátor, sada 6 kusů
    Háček na radiátor černý 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 16,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení různobarevných plastových korálků
    Korálky barevné 20 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Svatební přání s motivem horkovzdušného balónu a českým textem přání na pozadí oblohy s mraky.
    Přání K vaší svatbě NYH
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská baterie s sprchovou hlavicí
    Náhradní sprška černá kuželovitá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 542,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prázdná sklenice s drátěným uzávěrem
    Zavařovací sklenice FIDO 0,5 l s patentním uzávěrem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana odbourávání bahna 500 ml na 10 000 litrů
    Koncentrát rozkládající bahno, listí, zbytky potravy Lawana Schlamm Abbau 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 539,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1078,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana Algen Stopp, prostředek proti řasám v balení o hmotnosti 1 kilogram
    Přípravek proti vláknitým řasám, zelené vodě v jezírku Lawana Algen Stopp 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana Klares Wasser Jezírkové bakterie pro biologické samočištění, 500 ml
    Čisticí bakterie do jezírka Lawana Klares Wasser 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 539,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1078,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana Čistá voda péče o jezírko, láhev 1000 ml
    Čisticí bakterie do jezírka Lawana Klares Wasser 1000 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 799,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní hadicový vozík s hadicí
    for_q
    Vozík na hadici for_q FQ-KSW 20 F, Set
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá karabina
    Karabina dvojitá 10
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 77,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Karabina s otočným kloubem
    Karabina C40 kabelková, 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá vsuvka z kovu s vnějším závitem
    Dvojnipl 1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru