Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 4:34 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90775 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Sifon pro umyvadlo s přípojkou spotřebiče
    Odtoková trubka s odbočkou pro odpad 1"1/4 chrom
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva srolované hadříky z mikrovlákna
    Spontex
    Hadřík Spontex Microfibre Ultimate, 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s plastovou rukojetí pro čisticí práce
    Kartáč drátěný C1100
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 68,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s plastovou rukojetí pro čisticí práce
    Kartáč drátěný C1070
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 66,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s dřevěnou rukojetí
    Kartáč drátěný 1406
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení psích pochoutek s omega, minerály, prebiotiky, antioxidanty a extraktem z juky
    Pamlsky pro psy plněné polštářky mix 250g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 236,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jumbo křída na chodník, 12 kusů, vhodné pro děti od 3 let
    Křídy barevné chodníkové 12 ks v krabičce
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vrchní díl vodovodní baterie
    Kuželka s keramickými disky 90 ⁰ otevření, 20 zubů RM 76SX
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná hadicová šroubení
    Hadičník kovový vnitřní závit 1/2" mosaz
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová hadicová koncovka
    Hadičník kovový Protimex RM-210 12 vnitřní závit 1/2" x 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací materiál se šrouby, hmoždinkami a montážními úhelníky
    Úchyt pro trubky 2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada spojek pro dešťový sud s hadicí, těsněním a hadicovými sponami
    Sada spojek pro sudy na vodu
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení pamlsků pro psy Tatrapet s obrázkem dívky objímající psa
    Pamlsky pro psy kachní ražniči 50 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 940,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná spojka zahradní hadice
    Hadičník kovový vnitřní závit 3/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná ventilová vložka
    Kuželka s keramickými disky 90 ⁰ otevření, 20 zubů RM 76DX
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná kartuše pro vodovodní kohoutek
    Kuželka pro baterie dlouhý chod 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 101,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Těsnění, podložky a závitová tyč
    Připojovací sada pro stojánkové baterie RM FIS K10
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástavec k vrtačce s úhlovou hlavou a klíčem ke sklíčidlu
    Nástavec zárohový pro vrtačku ,12490
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Instalační sada sanitární keramiky s těsnicím kroužkem, rozetou, upevňovacím materiálem a šroubem
    Připojovací sada pro stojánkové baterie RM FIS R10
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 76,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • JBL Novo Tanganyika vločkové krmivo pro dravé ryby, střední vločky
    JBL
    JBL PRONOVO TANGANYIKA FLAKES M 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 580,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnitřním závitem a upevňovací přírubou
    Nástěnka 1/2" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prolux Odmašťovač koncentrát v 0,5litrové láhvi
    Prolux
    Odmašťovač Prolux 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 278,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný ventilový vršek s těsnicím kroužkem a závitem pro baterie.
    Kuželka do baterie a ventilu Myjava 1/2"
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 90,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový ventil radiátoru s termostatickou přípojkou
    Honeywell
    HONEYWELL termostatický radiátorový ventil rohový 1/2"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex Minerální pramen pro vířivky, 0,6 litru
    Marimex
    MARIMEX Spa Studna 0,6 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 281,67 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Instalace sítě proti hmyzu do bílého okenního rámu
    Kotva do zdiva pro sklepní okna, 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,25 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s dřevěnou rukojetí
    Kartáč drátěný 1506
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnný připojovací úhelník z kovu
    Nástěnka 1/2" mosaz, chrom
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná ventilová vložka se závitem a těsněními
    Kuželka do baterie a ventilu Myjava 3/8"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s plastovou rukojetí
    Kartáč drátěný, jemný 1101/I
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 71,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč s dřevěnou rukojetí
    Kartáč drátěný 1606
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čisticí kartáč s rukojetí
    Kartáč drátěný 1101
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná závěrná zátka s vnějším závitem
    Zátka 1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 21,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Bílý Big Bag vak se čtyřmi uchy a modrým šitím pro sypké materiály.
    Cidemat
    Stavební pytel Big bag, nosnost 1500 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 375,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzduchový filtr Briggs and Stratton
    Vzduchový filtr pro motory B&S série 550e, 575 ex
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 559,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilník na řetězové pily s hloubkoměrem a logem Oregon
    OREGON
    Ploché pilníky B-4 Oregon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru