Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 2:43 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Mosazná zátka
    Víčko 6hran 3/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 41,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce se závitem
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 6/4"x1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná šroubení se závitem
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 6/4"x5/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná dvojitá vsuvka se závitem pro instalatérské práce
    Dvojnipl 6/4"x 6/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Dvojnipl redukovaný 6/4"x1" mosaz
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plovákový ventil pro splachovací nádrže
    Alcadrain
    Napouštěcí ventil boční kovový závit pro keramické nádržky A160 1/2
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný T-kus se závitem
    T-kus MMM 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Modrý hadicový konektor se třemi přípojkami
    Modrý kalibrační trn 16-26
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šroubení z temperované litiny se závitem
    Šroubení k čerpadlu 1 1/2"x1" vnější závity, KSB, Grundfos
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šroubení z mosazi
    Šroubení 4340 12
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • T-kus z pozinkované oceli pro trubky
    GEBO
    T-kus pozink Gebo Platinum FFF 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná matice
    GEBO
    Matice pozink Gebo Platinum 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filtr Braukmann s redukčním ventilem
    Honeywell
    HONEYWELL filtr s redukčním ventilem 3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2764,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Filtr Braukmann s redukčním ventilem
    Honeywell
    HONEYWELL filtr s redukčním ventilem 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3036,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Polypropylenová redukce se závitem
    PPR grn zátka krátká
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 10,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik čisticích hadrů
    Spontex
    Houbová utěrka Spontex 3 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 19,67 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnitřním závitem
    Hrdlo 2xvnitřní závit 5/4"mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šroubení z kovu
    Redukce 3/4"x1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex bazénová chemie pro boj proti řasám v 1litrové láhvi
    Marimex
    Prevence proti řasám Marimex STOP řasám+ 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 179,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Marimex přípravek proti řasám pro vířivky, 0,6 l láhev
    Marimex
    Prevence proti řasám pro vířivé bazény Marimex Spa STOP řasám+ 0,6 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 165,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Oblázky v síti
    CF
    Filtrační náplň CF pro automatické vysavače (8 mikronů)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5369,23 Kč za kg
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kanystr s přípravkem Marimex k prevenci proti řasám do bazénů, 3 litry
    Marimex
    Prevence proti řasám Marimex STOP řasám+ 3 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 149,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Cranit tester bazénové chemie pro bazény
    Den Braven
    Cranit Tester pro bazény 4 v 1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závěrná zátka z kovu se závitem
    Redukce 6hran, vnitřní-vnější závit 3/4"x3/8" chrom
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová T-spojka se závitem
    T-kus plast MMM 2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 420,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vícebarevné houbičky v průhledném plastovém obalu
    Houbička Rainbow, 6ks v balení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vodovodní baterie s křížovou rukojetí
    SCHELL
    Ventil zahradní SCHELL 1/2"x3/4" matný chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 250,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Děrovaný plech z kovu se šrouby a maticemi
    TDM Univerzální montážní šablona
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová závitová zátka
    Zátka 6hran 3/8" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová uzavírací krytka
    Víčko 6hran 3/4" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná uzavřená matice
    Víčko 6hran 3/8" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závitová ucpávka
    Zátka 6hran 3/4" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová závitová zátka
    Zátka 6hran 1" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná dvojitá vsuvka se závitem
    Dvojnipl 1/4"x1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 17,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Syrové půl kuře vedle plechovky krmiva pro zvířata Vetamix
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX 1/2 kuřete 1300 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 103,85 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná zaslepovací matice
    Víčko 6hran 1/2" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru