Plánovač sprchových koutů

Plánovač sprchových koutů

Ten pravý sprchový kout pro vás

Lámete si hlavu jakou sprchu vybrat, aby přesně zapadla do vaší nové koupelny? Stačí zadat potřebné parametry a náš plánovač vám vybere tu pravou sprchu na míru.

Sprchy a další příslušenství budou pravděpodobně první položkou na vašem seznamu pro domácí vodní radovánky. Vybírat můžete z mnoha typů sprchových boxů, aby sprchování bylo přesně podle vašich představ.

Srdcem vaší koupelny může být sprchový kout, který se dá doladit pečlivě vybraným sprchovým obložením stěn.

Ke stavbě sprchy budete potřebovat příslušenství ke sprchovým koutům, které vám montáž určitě usnadní. Sprchové vaničky vybírejte s ohledem na životnost a praktičnost materiálu, aby vám sloužila co nejdéle. Pokud v koupelně preferujete minimalismus, popřemýšlejte o pořízení sprchového žlabu.

Další možností, jak si v koupelně vytvořit příjemný prostor pro každodenní očistu, je instalace sprchy v úrovni podlahy a sprchových elementů pro obložení. Soukromí vám zaručí sprchové dveře a čím dál tím oblíbenější sprchové zástěny.

Jednoduchou variantou sprchy je speciální řešení Walk In. Zkuste o něm také popřemýšlet. A při tom všem vybírání a plánování nezapomeňte ani na vhodné sifony pro sprchové vaničky, aby vše fungovalo tak, jak má.

Mohlo by vás zajímat

Jak namontovat sprchový kout s vaničkou

Někdo se rád "naloží" do vany, někdo si rád ve sprchovém koutě užívá hlasitého zpěvu. Nejen pro příznivce sprchového koutu tu máme video návod z projektové dílny HORNBACH, jak si sprchový kout do koupelny instalovat a ...více