Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 4:35 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Křídové barvy

39 výsledků
(42 varianty)
Přeskočit seznam výrobků
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Cottage green zelená 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    2 varianty
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Powder pudrová 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Matný čirý lak na křídové barvy StyleColor v plechové dóze pro ochranu a lesk nábytkových povrchů
    StyleColor
    Čirý lak StyleColor ke křídovým barvám matný 375 ml
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 27 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Značka

    Značka STYLECOLOR

    Se značkou StyleColor můžete vytvořit stěny v různých barevných provedeních a s různými efekty. Ať už se jedná o teplé odstíny a moderní povrchy v kovovém nebo kamenném vzhledu – StyleColor vám nabízí rozmanité možnosti, ...více

  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor zelená 750 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 585,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 780,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou na stěny a nábytek
    2 varianty
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor White bílá 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Style Color vosk na nábytek bezbarvý dóza
    StyleColor
    Vosk na drevo StyleColor 100 ml číry
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2990,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor King's red červená 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Blue jeans modrá 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Style Color izolační základ pod křídové barvy v plechovce pro vintage vzhled
    StyleColor
    Izolační základ StyleColor ke křídovým barvám 375 ml
    Průměrné hodnocení: 3.9 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čirý lak na křídové barvy Style Color v plechovce, chrání a dodává polomatný lesk.
    StyleColor
    Čirý lak StyleColor ke křídovým barvám polomatný 375 ml
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Poradenství

    Malování nikdy nebylo zábavnější

    Tenhle projekt je tak trochu strašákem mnoha domácností. Nejdřív je potřeba se dohodnout, kterým pokojem se začne, jednomyslně se shodnout na odstínu barvy, pak barvy vybrat, vše nachystat, uklidit a přikrýt a najít návo ...více

  • Pinty Plus křídová barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK789 Crema krémová 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus křídová barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK788 Broken white bílá 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Light grey světle šedá 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Poradenství

    Psychologie barev v interiéru. Víte, jak nás ovlivňuje?

    Barvy naši psychiku ovlivňují víc, než si dokážeme připustit. Některé v nás vzbuzují vášeň a touhu, podporují chuť k jídlu, jiné probouzí agresi, uklidňují anebo motivují k ještě lepším pracovním výkonům. Společně se ...více

  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Pink flower růžová 375 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Plum švestková 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Stone grey šedá 375 ml
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus křídová barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK797 Turquoise tyrkysová 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus křídová barva Vintage Oliva sprej
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK803 Vintage olive olivová 400 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor šedá 2,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 599,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus křídová barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK799 Black plumb černá švestka 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Poradenství

    4 tipy, jak zvětšit malý byt

    Bydlíte v malém bytě? Pokud bydlíte v prostorách s výměrou menší než 40 metrů čtverečních, pak máte malé bydlení dokonce i podle úřednických vyhlášek. Mrkněte se s námi na to, jak takového „prcka“ vybavit. Tak, abyste se ...více

  • Sprej s křídovou barvou Pinty Plus Finish
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK794 Mint green mátová 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    2 varianty
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor Shadow šedá 375 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 957,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor šedá 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 585,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 780,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s křídovou barvou Style Color pro stěny a nábytek ve vintage stylu.
    StyleColor
    Křídová barva StyleColor světle šedá 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 585,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 780,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus křídová barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK791 Stone kamenná 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus křídová barva ve spreji
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK790 Chestnut brown kaštanově hnědá 400 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Style Color nábytkový vosk plechovka
    StyleColor
    Vosk na drevo StyleColor100 ml čierny
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2990,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprej Pinty Plus Chalk Finish
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK835 světlá levandule 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pinty Plus sprejová barva s křídovým efektem
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK795 Blue indigo indigově modrá 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprej s křídovou barvou Pinty Plus
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK796 Pale turquoise světle tyrkysová 400 ml
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vosk na nábytek Style Color bezbarvý pro dřevěné povrchy, 70 až 100 mililitrů pro přibližně 2 metry čtvereční.
    StyleColor
    Vosk na drevo StyleColor 100 ml biely
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2990,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprej Pinty Plus Chalk Finish
    PINTYPLUS
    Sprej CHALK CK804 Red velvet sametově červená 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně

Příbuzné kategorie

Objevte více o tématu Křídové barvy

Návody pro váš projekt na téma Křídové barvy

nahoru