Koupelnový radiátor Thermal Trend KD 600 x 730 mm KD6000730
Č. výr. 10403353
  • Rozměry (VxŠ): 730 mm x 600 mm
  • Tepelný výkon při přívodní teplotě 75 stupňů Celsia (ΔT: 50): 604 W
  • Připojení topného tělesa: Dole oboustranně
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 5 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 9 pracovních dní
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Radiátor
  • Provedení
    Žebříkový radiátor
  • Série
    Thermal Trend
  • Připojení topného tělesa
    Dole oboustranně
  • Tepelný výkon při přívodní teplotě 75 stupňů Celsia (ΔT: 50)
    604 W
  • Rozměry (VxŠ)
    730 mm x 600 mm
  • Hloubka
    30 mm
  • Připojení
    1/2"
  • Provozní režim
    Teplá voda
  • Základní barva
    Bílá
  • Povrch/Povrchová úprava
    Matný
  • Normy
    EN 442
  • Připojovací rozteč
    558 mm
  • Max. provozní teplota
    110 °C
  • Součástí balení
    Navrtávací konzola, Návod k montáži, Odvětrávací zátka, Záslepka
  • Provozní tlak
    9,8 bar