Koupelnový radiátor Thermal Trend KDO 750 x 1680 mm KDO7501680
Č. výr. 10403359
  • Rozměry (VxŠ): 1 680 mm x 750 mm
  • Tepelný výkon při přívodní teplotě 75 stupňů Celsia (ΔT: 50): 1 599 W
  • Připojení topného tělesa: Dole oboustranně
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 6 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 9 pracovních dní
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Radiátor
  • Provedení
    Žebříkový radiátor
  • Připojení topného tělesa
    Dole oboustranně
  • Tepelný výkon při přívodní teplotě 75 stupňů Celsia (ΔT: 50)
    1 599 W
  • Rozměry (VxŠ)
    1 680 mm x 750 mm
  • Hloubka
    0 mm
  • Připojení
    1/2"
  • Základní barva
    Bílá
  • Povrch/Povrchová úprava
    Matný
  • Normy
    EN 442
  • Připojovací rozteč
    708 mm
  • Max. provozní teplota
    110 °C
  • Provozní tlak
    9,8 bar