Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 25.09.23 v 11:30 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Stavební impregnace Soudal 1 l-thumb-0
Stavební impregnace Soudal 1 l-0
Obrázek 1 z 1
Soudal

Stavební impregnace Soudal 1 l

99,00 CZK*/ ks
(99,00 CZK*/ l)

Č. výr. 10210738
 • Vhodné pro: Beton, Cihla, Dekorativní obklady, Dekorativní pásky, Designové břidlicové desky, Kámen, Keramika, Přírodní kámen, Přírodní materiály, Skalní hornina, Terracotta, Vápenopískové cihly
 • Použití: Exteriér, Interiér
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
 •  
 • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
 • V současné době není k dispozici
Bezpečnostní pokyny
Signální slovo (CLP čl. 20)

Nebezpečí

Informace o nebezpečnosti (věty H)

(H314) Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.

Bezpečnostní pokyny (preventivní prohlášení - věty P)

(P102) Uchovávejte mimo dosah dětí.
(P103) Před použitím si přečtěte údaje na štítku.

Informace o výrobku

 • Druh
  Impregnace, Horizontální izolace
 • Obsah
  1 l
 • Použití
  Exteriér, Interiér
 • Vhodné pro
  Beton, Cihla, Dekorativní obklady, Dekorativní pásky, Designové břidlicové desky, Kámen, Keramika, Přírodní kámen, Přírodní materiály, Skalní hornina, Terracotta, Vápenopískové cihly
 • příprava
  Vhodné povrchy: všechny porézní stavební materiályStav povrchu: vyzrálý, čistý, suchý, bez prachu a mastnoty, případné plísně a houby odstraňte vhodným likvidačním prostředkem, opláchněte a podklad nechte důkladně vyschnout (min. 48 hod)Příprava: zvláštní příprava povrchu není vyžadovánaVždy doporučujeme provést předběžný test kompatibility.
 • spotřeba cca
  0 l/m²
 • Doba schnutí cca
  2 h
 • informace k časovému údaji
  Doba schnutí: 2 - 4 hodiny24 hod. od aplikace chraňte před působením deště a zvýšené vlhkosti.Ochranný efekt je plně funkční za 48 hod. po aplikaci.Aplikační teplota: +5°C až +35°CSpotřeba: 0,1 až 0,5 l/ m2 závisí na povaze a úrovni savosti podkladu.
 • použití
  -impregnace fasád z lícového zdiva a obkladových pásků-ochrana obkladů a fasád z přírodního i umělého kamene a neglazované keramiky-impregnace plotových tvárnic, zámkové dlažby apod.-vhodný pro všechny savé stavební podklady jako přírodní i umělý kámen, omítky, cihly, pálené krytiny apod.-ochrana a estetická úprava veškerých výrobků na bázi cementu a ostatních savých minerálních podkladů v interiéru a exteriéru
 • Složení
  Metylsilikonát draselný
 • Teplota zpracování
  5 °C
 • Vlastnosti
  Odpuzující vodu, Paropropustné, UV odolné, Nelesklé
 • likvidace
  Směs (zbytky) i prázdný znečištěný obal je nutné likvidovat v souladu s platnoulegislativou jako nebezpečný odpad na místě určeném obcí k odstraňování nebezpečnýchodpadů nebo předat k odstranění odborně způsobilé firmě. Odpady nutno zajistitproti únikům do okolního prostředí.
 • Upozornění
  Pracovní postup:Nanášení: Nanášejte štětcem, válečkem nebo postřikem na suchý, vyzrálý a čistý podklad. Aplikujte pouze jednu vrstvu v dostatečném množství tak, aby došlo k nasycení podkladu. Nanášejte vydatně, ale tak, aby přípravek nestékal, nebo aby se netvořily kaluže. Dříve ošetřené povrchy důkladně očistěte a zcela odstraňte zbytky předchozích nátěrů. Přípravek je připraven k okamžitému použití pro nanášení štětcem. Pro aplikaci stříkáním nebo na málo savé podklady lze naředit 1:1 s vodou. V případě máčení je možno ředit 1:5 až 1:10. Máčení provádějte po dobu 30 s až 5 min.Doba schnutí: 2 - 4 hodiny, 24 hod. od aplikace chraňte před působením deště a zvýšené vlhkosti. Ochranný efekt je plně funkční za 48 hod. po aplikaci.Aplikační teplota: +5°C až +35°CSpotřeba: 0,1 až 0,5 l/ m2 závisí na povaze a úrovni savosti podkladu.
 • spotřeba cca
  500 ml/m²
 • Signální slovo (CLP čl. 20)
  Nebezpečí
 • Informace o nebezpečnosti (věty H)
  (H314) Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
 • Bezpečnostní pokyny (preventivní prohlášení - věty P)
  (P102) Uchovávejte mimo dosah dětí., (P103) Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
 • Číslo výrobku dodavatele
  1749110
 • EAN
  8595152181902

Certifikáty a služby

Datové listy

Popis

Speciální impregnační nátěr pro hydrofobní (vodoodpudivou) Qualityúpravu porézních stavebních povrchů s dlouhodobým účinkem.Zvyšuje životnost a udržuje nový vzhled povrchu savých stavebníchmateriálů v exteriéru i interiéru. Vytváří samočisticí efekt, zvyšujeodolnost vůči růstu mechů a řas. Vhodný na ochranu nových i údržbustarých povrchů. Nemění původní vzhled materiálů. Je paropropustný,nechává podklad „dýchat“.
Vhodný pro ochranu materiálů jako přírodní i umělý kámen, omítky,cihly, pálené krytiny a ostatní cementové i jiné savé minerální podklady. Používáse k impregnaci fasád, lícového zdiva, obkladových pásků, nebo obkladůz přírodního i umělého kamene a neglazované keramiky, plotových tvárnic,zámkové dlažby apod. Určen pro interiér i exteriér. Omezuje růst mechu a tvorbuvýkvětů, zvyšuje odolnost vůči působení kyselých dešťů.
PRACOVNÍ POSTUP: Nanášejte štětcem, válečkem nebo postřikem na suchý,vyzrálý a čistý podklad. Aplikujte pouze jednu vrstvu tak, aby došlok nasycení podkladu. Nanášejte v dostatečném množství tak, aby přípraveknestékal, nebo aby se netvořily kaluže. Dříve ošetřené povrchy důkladně očistětea odstraňte zbytky předchozích nátěrů. Nátěr je připraven k okamžitémupoužití pro nanášení štětcem, pro aplikaci stříkáním nebo na málo savé podkladylze naředit 1:1 s vodou. V případě máčení je možno ředit 1:5 až 1:10. Okolníplochy chraňte před potřísněním. Aplikační teplota +5 °C až +35 °C. Spotřeba:0,1 až 0,5 l/ m2 závisí na povaze a úrovni savosti podkladu. Doba schnutí:2 - 4 hodiny, 24 hod. od aplikace chraňte před působením deště a zvýšenévlhkosti.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru