Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 2:00 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Deska dub

2295 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěný schod z dubu
    TOPSTEP
    Schodový nášlap TOPSTEP FLEX 340x1200x11 mm DUB NATUR
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1560,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    TOPSTEP
    Podstupnice TOPSTEP FLEX 200x1200x11 mm DUB NATUR
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 790,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska z dubu
    TOPSTEP
    Podesta TOPSTEP FLEX 1070x2400x11 mm DUB NATUR
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3430,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska s kresbou
    TOPSTEP
    Podesta TOPSTEP FLEX 1070x2400x11 mm DUB ŠEDÝ
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3430,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    TOPSTEP
    Podstupnice TOPSTEP FLEX 200x1200x11 mm DUB ŠEDÝ
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 790,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná dlaždice s kresbou dřeva
    TOPSTEP
    Schodový nášlap TOPSTEP FLEX 340x1200x11 mm DUB ŠEDÝ
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1560,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná dlaždice s kresbou dřeva
    TOPSTEP
    Schodový nášlap TOPSTEP FLEX 500x1200x11 mm DUB ŠEDÝ
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2050,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva Estetik Profi 3 litry plechovka pro vnitřní i venkovní použití
    Lazura na dřevo Estetik Profi odstín dub 3 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1775,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 591,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Estetik Profi olejová lazura na dřevo v 0,8litrové plechovce pro vnitřní i venkovní použití
    Lazura na dřevo Estetik Profi odstín dub 800 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 711,25 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    TOPSTEP
    Bočnice průběžná TOPSTEP FLEX 250x1800x17 mm DUB ŠEDÝ
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1940,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační lišta s dřevěnou strukturou
    TOPSTEP
    Bočnice kaskádovitá TOPSTEP FLEX 80x1800x17 mm DUB ŠEDÝ
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1310,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    TOPSTEP
    Bočnice kaskádovitá TOPSTEP FLEX 80x1800x17 mm DUB NATUR
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1310,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta
    TOPSTEP
    Bočnice průběžná TOPSTEP FLEX 250x1800x17 mm DUB NATUR
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1850,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační fólie s dřevěnou strukturou na povrchu
    d-c-fix
    Samolepící fólie D-C-FIX dřevodekor, dub 45x200cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 154,44 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný sloupek s vybráním
    Ukončovací lišta k akustickému panelu dub saragossa 2800x28x22 mm
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 56,79 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brousitelný tmel na dřevo v dóze
    Den Braven
    Tmel na dřevo DEN BRAVEN brousitelný 250 g dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 276,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná struktura pro výrobu nábytku
    d-c-fix
    Samolepící fólie D-C-FIX Sonoma dub 67,5x200cm
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,41 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná struktura pro podlahové krytiny
    d-c-fix
    Samolepící fólie D-C-FIX SHEFFIELD dub 67,5x200 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,41 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skříňka pod umyvadlo se dvěma zásuvkami a umyvadlem
    Koupelnová skříňka s umyvadlem DAXX 60 cm dub wellington DA 60 2Z D370
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná struktura pro podlahové krytiny
    d-c-fix
    Samolepící fólie D-C-FIX s dřevěným dekorem dub Sheffield 45x200 cm
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 154,44 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skříňka pod umyvadlo se dvěma zásuvkami a umyvadlem na desku
    Dřevojas
    Koupelnová skříňka s umyvadlem Drevojas Oskar dub 64,5 x 56 x 43,6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 8750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná struktura pro interiérové úpravy
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C-FIX s dřevěným dekorem dub Sheffield 90x210 cm (na velikost dveří)
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,21 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skříňka pod umyvadlo se dvěma zásuvkami a umyvadlem
    Dřevojas
    Koupelnová skříňka s umyvadlem Drevojas Oskar dub 54,5 x 56 x 43,6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 8184,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Detail laminátové podlahy
    SKANDOR
    Laminátová podlaha 8.0 SupR+ Millenium dub
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 137 Hodnocení.
    cenu — 315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 848,61 Kč za Balení
    Při odběru 42 Balení:
    cenu — 283,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 762,40 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha se vzorem rybí kosti
    Dřevěná podlaha 14.0 DUB FAMILY
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 876,85 Kč za Balení
    Při odběru 64 Balení:
    cenu — 1195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 776,75 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlé dřevěné desky jako podlahová krytina
    SKANDOR
    Dřevěná podlaha Skandor 12.0 CRYSTAL dub světlý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1046,74 Kč za Balení
    Při odběru 40 Balení:
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 945,75 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Detail laminátové podlahy s dřevěným vzhledem
    Laminátová podlaha Kronotex 6.0 basic dub šedý
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 184 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 522,86 Kč za Balení
    Při odběru 56,001 Balení:
    cenu — 152,15 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 444,43 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Detail laminátové podlahy s dřevěným vzhledem
    Kronotex
    Laminátová podlaha Kronotex 10.0 dub natur 4794
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 862,20 Kč za Balení
    Při odběru 42 Balení:
    cenu — 407,15 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 732,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahové panely s dřevěnou strukturou pro interiér
    SKANDOR
    Laminátová podlaha Skandor 8.0 dub petterson 4766
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 67 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1047,97 Kč za Balení
    Při odběru 42 Balení:
    cenu — 330,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 889,02 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha z dubových parket, položená do rybí kosti.
    SKANDOR
    Dřevěná podlaha 11.0 dub natur
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 889,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1681,10 Kč za Balení
    Při odběru 24 Balení:
    cenu — 800,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1512,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s kresbou
    Kronotex
    Laminátová podlaha Kronotex 12.0 dub makro šedý 4792
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 678,24 Kč za Balení
    Při odběru 56 Balení:
    cenu — 415,65 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 576,51 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Položené laminátové podlahy s dřevěnou strukturou
    Kronotex
    Laminátová podlaha Kronotex 10.0 dub stříbrný 4797
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 862,20 Kč za Balení
    Při odběru 42 Balení:
    cenu — 407,15 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 732,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vinylová podlaha s dřevěným vzhledem pro interiér
    Kaindl
    Laminátová podlaha Kaindl Masterfloor 8.0 dub bjorg 39058 AT
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 862,32 Kč za Balení
    Při odběru 48 Balení:
    cenu — 305,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 732,61 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Parketová podlaha z dubového dřeva
    SKANDOR
    Dřevěná podlaha Skandor 10.0 HOME dub
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1613,85 Kč za Balení
    Při odběru 27 Balení:
    cenu — 715,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1451,45 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Položená laminátová podlaha s dřevěným vzhledem
    SKANDOR
    Laminátová podlaha Skandor 8.0 dub sheer 35252 AT
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 39 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 651,93 Kč za Balení
    Při odběru 60 Balení:
    cenu — 296,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 552,93 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dóza s tmelem na dřevo Lazuroil
    Lazurol akrylátový tmel na dřevo dub 250g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 396,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru