Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
28. 9. 2026 geschlossen
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.26 v 18:24 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Knauf

186 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Knauf Roll and Spray Max polymerová stěrka v kbelíku
    Knauf
    Knauf ROLL&SPRAY MAX 25 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 819,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 32,76 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf krimpovací kleště na kovové profily
    Knauf
    Kleště spojovací Knauf
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Role malířské fleece
    Knauf
    Tapeta ze skelného vlákna Knauf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 23,96 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Poradenství

    Značka KNAUF

    Plánujete novou příčku, renovaci koupelny nebo jen drobnou opravu stěny? S produkty Knauf to zvládnete rychle, snadno a s výsledkem, na který budete pyšní – ať už jde o sádrokarton, hladké stěny, pevné omítky nebo čist ...více

  • Nerezová vanička na sádru s modrou rukojetí pro suchou výstavbu.
    Knauf
    Rozmíchávací vanička Knauf s magnetickým gripem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Knauf Flexibilní lepidlo C2TE S1 v 25 kilogramovém pytli
    Knauf
    Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Flexkleber C2TE S1 mrazuvzdorné 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 14,36 Kč za kg
    Při odběru 48 Sáček:
    cenu — 340,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 13,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sádrokartonová deska
    Knauf
    Sádrokartonová deska KNAUF DIAMANT 2000 x 1250 x 12,5 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 256,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 640,00 Kč za ks
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 243,20 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 608,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Lepidlo na obklady N C1T, 25 kilogramů pytel
    Knauf
    Lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Fliesenkleber N C1T 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 6,36 Kč za kg
    Při odběru 48 Sáček:
    cenu — 151,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 6,04 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sáček sádrové omítky Knauf MP 75, 30 kilogramů
    Knauf
    Sádrová omítka Knauf MP75 30 kg, paleta=35 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,30 Kč za kg
    Při odběru 35 ks:
    cenu — 237,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,90 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jedna obdélníková deska
    Knauf
    Sádrokartonová deska GKF KNAUF RED Piano 2000 x 1250 x 12,5 mm
    Průměrné hodnocení: 2.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 115,60 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 289,00 Kč za ks
    Při odběru 56 ks:
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 275,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Izolace Knauf ze skelné vaty v obalu a jako deska
    Knauf insulation with ecose
    Izolační deska Knauf Insulation TP115 1250x625x100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 789,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 126,24 Kč za m²
    Při odběru 28 Balení:
    cenu — 710,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 113,60 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Poradenství

    Izolujete šikmou střechu nebo strop? Zamyslete se nad tím předem.

    Izolace šikmé střechy nebo stropu pod nevytápěnou půdou je jedním z nejběžnějších a nejúčinnějších způsobů , jak se dají snížit náklady na energii a zlepšit komfort v prostoru pod střechou. Než se do toho pustíte, je ...více

  • Top produkt
    Knauf Uniflott spárovací hmota, 5 kg balení
    Knauf
    Spárovací hmota na sádrokarton KNAUF Uniflott 5 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 45 Hodnocení.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 41,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Rotband sádrová omítka s vysokou přilnavostí, 4 kg balení
    Knauf
    Sádrová omítka KNAUF Rotband univerzální 4 kg světle šedá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 22,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Flexibilní lepidlo rychlé, 5 kg pytel
    Knauf
    Lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Flexkleber Schnell C2FT S1 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 55,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení zahradního betonu Knauf SB 25
    Knauf
    Zahradní beton Knauf SB25 pytel 25kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,16 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role a část role z minerální vlny
    Knauf insulation with ecose
    Izolační deska Knauf Insulation Expert LRR 5100x1200x150 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 915,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 149,51 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Knauf Primer v 5litrovém kanystru
    Knauf
    Penetrace KNAUF Grundierung základní nátěr 5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 465,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 93,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hloubková penetrace Knauf pro interiéry a exteriéry v 5 kilogramovém balení
    Knauf
    Penetrace hloubková KNAUF 5 kg transparentní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 445,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sáček sádrové omítky Knauf Rotband, 16 kg
    Knauf
    Sádrová omítka KNAUF Rotband univerzální 16 kg světle šedá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 18,44 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Štuk a omítka Vše v jednom, 25 kilogramové balení
    Knauf
    Štuková omítka Knauf Štuk & omítka 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,40 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pytel flexibilního lepidla Knauf o hmotnosti 5 kg
    Knauf
    Flexibilní lepidlo na obklady a dlažbu KNAUF Flexkleber C2TE S1 mrazuvzdorné 5 kg
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 25,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spirálový vrták s rukojetí
    Knauf
    Pilka děrovací Knauf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Top produkt
    Knauf CD 60 profil pro sádrokartonové konstrukce
    Knauf
    CD profil KNAUF (60/27/0,6) 3 m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 88,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 29,33 Kč za m
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 83,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 27,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sádrokartonová deska Knauf White One o tloušťce 12,5 milimetru pro suchou výstavbu.
    Knauf
    Sádrokartonová deska Knauf WHITE ONE 12,5x1250x2000 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 98,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 245,00 Kč za ks
    Při odběru 56 ks:
    cenu — 94,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 235,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Široká špachtle Knauf s čepelí z nerezové oceli o délce 254 milimetrů a ergonomickou měkčenou rukojetí pro sádrokartonářské práce.
    Knauf
    Špachtle Knauf 254 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový profil stojny s výřezy
    Knauf
    CD profil KNAUF (60/27/0,6) 4 m
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 118,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 29,50 Kč za m
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 112,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 28,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf rychletuhnoucí beton v 25 kilogramovém pytli
    Knauf
    Beton rychletuhnoucí Knauf BN 30 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový U profil pro suchou výstavbu
    Knauf
    UD profil KNAUF (28/27/0,6) 3 m
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 24 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 19,67 Kč za m
    Při odběru 16 ks:
    cenu — 56,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 18,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení omítky Knauf MV 1, 25 kg
    Knauf
    Jemná jádrová omítka Knauf MV1 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,16 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sádrová omítka Knauf MV 2 v 25 kilogramovém pytli
    Knauf
    Jádrová omítka Knauf MV2 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf tekutá hydroizolace v kbelíku, 5 kg, pro interiér, vysoce elastická, překlenuje trhliny
    Knauf
    Tekutá hydroizolace KNAUF, 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 143,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf rychletuhnoucí cement v pětikilogramovém balení
    Knauf
    Rychletuhnoucí cement KNAUF 5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 39,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf pila na sádrokarton se 152 milimetrovou ocelovou čepelí a modrou rukojetí s Knauf Logo v blistru.
    Knauf
    Pilka univerzální Knauf 152 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Sádrokartonová deska Knauf In One o tloušťce 12,5 milimetru pro vnitřní výstavbu.
    Knauf
    Sádrokartonová deska Knauf IM ONE 12,5x1250x2000 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 154,00 Kč za m²
    Při odběru 56 ks:
    cenu — 365,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 146,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Spárovací tmel Knauf Uniflott 25 kilogramů
    Knauf
    Spárovací hmota na sádrokarton KNAUF Uniflott 25 kg
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 25 Hodnocení.
    cenu — 1089,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 43,56 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru