Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
28. 9. 2026 geschlossen
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.26 v 23:04 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Korek

749 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Plechovka laku na parkety s logem Hornbach
    Hornbach
    Lak na parkety vysoký lesk 2,5 l
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 398,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka parketového laku od společnosti Hornbach
    Hornbach
    Lak na parkety vysoký lesk 0,75 l
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 446,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Větev s lišejníky
    Terarijní dekorace korková větev 90 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skicák s korkovými deskami, 80 listů, 13x21 centimetrů
    Skicák Artcreation Sketchbook 13x21 cm korek
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný korek Bosch na obalu s rozměry
    Bosch Zubehör
    Brusný špalík Bosch 100 x 60 mm korkový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha s dřevěným vzorem
    PVC podlaha dekor dřevo/korek šířka 100 cm (metráž)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 175,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stromová kůra jako dekorační materiál
    Pozadí do terária Repti Planet korek přírodní 58,5x41 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pracovní stůl se zásuvkami a svěrákem
    Sjöbergs
    Sada příslušenství MFB 1060 Nordic Junior Senior svorka, kovadlina, ochranné, korkové čelisti
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hračka myš z korku pro kočky
    beeztees
    Hračka pro kočky Beeztees Myš Reinie catnip korková 16x6x5 cm se šantou kočičí
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prázdná sklenice s korkovým víčkem
    Aerárium s korkovým uzávěrem 7 l
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Prázdná zavařovací sklenice s korkem
    Aerárium s korkovým uzávěrem 5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramická miska na mýdlo s korkovou základnou
    Mýdlenka Ilary černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Oválná keramická miska na mýdlo s korkovou základnou
    Mýdlenka Ilary bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramický květináč s korkovou základnou
    Kelímek Ilary bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramický dávkovač mýdla s korkovou základnou a chromovanou dávkovací hlavou
    Dávkovač mýdla Ilary bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • WC štětka s držákem z kovu a korku
    WC štětka Ilary černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramický dávkovač mýdla s korkovou základnou a chromovanou pumpičkou
    Dávkovač mýdla Ilary černý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • WC štětka s držákem z keramiky a nerezové oceli
    WC štětka Ilary bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terarijní sada se skleněnou lahví, korkem, nástroji a rostlinnými materiály
    Esschert’s Garden
    Aerárium otevřené 3 l DIY set
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1099,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Plastová soklová lišta
    Kanálková lišta KSL50 50x22mm; 2,5m bílá; středový kabelový kanál
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 16 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 134,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 53,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta MDF Prestige 17 x 80 x 2400 mm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 116,25 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Soklová lišta "Tondo 40" 250cm, bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 98,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s dřevěnou strukturou
    Soklová lišta s jádrem bílá 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá lakovaná dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor bílá lesklá FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Roxolid Spray X lepidlo ve spreji, 500 ml dóza
    Roxolid
    Lepidlo ve spreji Roxolid SPRAY-X 500 ml
    Průměrné hodnocení: 3.2 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 490,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta
    Podlahová lišta Cellpro bílá 6 x 240 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Kanálková lišta KSL 50 dub šedý 2,5m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Soklová lišta s dřevěným vzhledem
    Kanálková soklová lišta KSL50 PVC akácie vintage 50 x 2500 mm
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roxolid Deko Fi-X montážní lepidlo, 380 gramů
    Roxolid
    Roxolid DEKO FI-X Montážní lepidlo 380g
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 260,53 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Podlahová lišta Mondo bílá 8 x 240 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 137,08 Kč za m
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 296,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,33 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Univerzální lepidlo Herkules v žluté lahvi s červeným uzávěrem
    Lepidlo univerzální HERKULES s aplikátorem 0,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 298,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čisticí utěrka na podlahový mop s proužkovaným vzorem a patentkami
    Leifheit
    Náhrada k mopu Leifheit TWIST Micro Duo M
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná soklová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub rustikální FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dekorem dubového dřeva pro interiéry
    Soklová lišta Cellpro Dub světlý 240 x 6 cm tl. 1,2 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 97,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta
    Soklová lišta Mondo Bílá 240 x 10 cm tl. 1,4 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 207,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta MDF 22 x 40 x 2600 mm B530 dub kartáčovaný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru