Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 16:01 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Teraso

8688 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Jeden šroub do dřeva s pohonem Torx
    Vrut pro dřevěné podlahy terasové Fischer PowerFast FTF-ST 3,5 x 35 zápustná hlava, TX, 200 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 0,65 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Prodlužovací díl pro držák nářadí Clicbord
    Karle&Rubner
    Montážní klipy Clipper pro pro terasová prkna bez drážky š. 120–150 mm tl. 20–24 mm 50 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 19,80 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Prodlužovací díl pro držák nářadí Clicbord
    Karle&Rubner
    Montážní klipy Clipper pro pro terasová prkna bez drážky š. 90–120 mm tl. 20–24 mm 30 ks vč. vrutů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 26,63 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Prodlužovací díl pro držák nářadí Clicbord
    Konsta
    Montážní klipy Clipper pro pro terasová prkna bez drážky š. 120–150 mm tl. 20–24 mm 50 ks vč. vrutů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 25,98 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Prodlužovací díl pro držák nářadí Clicbord
    Karle&Rubner
    Montážní klipy Clipper pro pro terasová prkna bez drážky š. 90–120 mm tl. od 25 mm 30 ks vč. vrutů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 28,30 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Prodlužovací díl pro držák nářadí Clicbord
    Karle&Rubner
    Montážní klipy Clipper pro pro terasová prkna bez drážky š. 120–150 mm tl. 20–24 mm 20 ks vč. vrutů
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 557,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,85 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá podlahová dlaždice se vzhledem cementu
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 120x60x2 cm Loft Grey
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1026,39 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 970,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa se zahradním nábytkem na dřevěné terase
    Hliníková pergola se zastřešením Air 390x299 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 34990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá podlahová dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 60x60x3 cm Beton Grau
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 525,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1458,33 Kč za m²
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1386,11 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zastřešení terasy s posezením na terase
    Hliníková pergola se zastřešením II 496 x 303 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 32990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zastřešení terasy se sedací soupravou na terase
    Hliníková pergola se zastřešením I 312 x 303 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 22490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá podlahová dlaždice s kamenným efektem
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 120x60x2 cm City Wave šedá
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1026,39 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 970,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Povrch dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 59,5x59,5x2 cm Urban 2.0 Gallery
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 819,44 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 777,78 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 119,5x59,5x2 cm Urban 2.0 Gallery
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1248,61 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1187,50 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlaždice s kamenným vzhledem
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 60x60x2 cm City Wave černá
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,00 Kč za m²
    Při odběru 64 ks:
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 736,11 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tmavě šedá podlahová dlaždice s kamennou strukturou.
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 120x60x2 cm City Wave černá
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 879,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1220,83 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1159,72 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic z kamene
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 60x60x2 cm City Wave bílá
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 775,00 Kč za m²
    Při odběru 64 ks:
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 736,11 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá podlahová dlaždice s kamenným vzhledem
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 120x60x2 cm City Wave bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 879,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1220,83 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 835,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1159,72 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlaždice z jemné kameniny
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 119,5x59,5x2 cm Urban 2.0 Dust
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1248,61 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1187,50 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá podlahová dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 59,5x59,5x2 cm Urban 2.0 Dust
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 819,44 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 777,78 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Příjezdová cesta s dlažebními kostkami a plotem před obytným domem.
    Betonová dlažba hladká 40 x 40 x 4 cm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 66,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 412,50 Kč za m²
    Při odběru 57 ks:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 387,50 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní krajina s dlažebními kostkami, rostlinami a dřevěným plotem
    Presbeton
    Betonová dlažba hladká 30 x 30 x 3,7 cm přírodní
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 37,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 411,11 Kč za m²
    Při odběru 88 ks:
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,89 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Betonová deska pro zahradní a krajinářské úpravy
    Betonová dlažba hladká s fazetou 50x50x5 cm přírodní
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 108,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 432,00 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 103,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 412,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Exteriér s štěrkovou cestou a lavičkou
    Vymývaná dlažba Gita 60 x 40 x 4 cm přírodní, frakce 4-8 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 132,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 550,00 Kč za m²
    Při odběru 38 ks:
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 520,83 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Venkovní prostor s mozaikovými dlaždicemi a trávníkem
    Vymývaná dlažba Gita 40 x 40 x 4 cm přírodní, frakce 4-8 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 83,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 518,75 Kč za m²
    Při odběru 57 ks:
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 493,75 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní chodník s trávníkem a betonovými deskami
    Betonová dlažba hladká BF 50 x 50 x 4,8 cm přírodní
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 108,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 432,00 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 103,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 412,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Travertinová deska pro interiéry
    Presbeton
    Betonová dlažba Traventin 60x40x4 cm slonovinová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 870,83 Kč za m²
    Při odběru 38 ks:
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 829,17 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová dlaždice s betonovým vzhledem
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 90x45x2 cm Flairstone Garden Sand
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 495,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1222,22 Kč za m²
    Při odběru 48 ks:
    cenu — 470,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1160,49 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pohled na dlaždici
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 90x90x2 cm Garden Sand
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1228,40 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 945,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1166,67 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pohled na dlaždici
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 60x60x2 cm Garden Sand
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 21 Hodnocení.
    cenu — 345,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 958,33 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 913,89 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Povrch dlaždice
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 120x60x2 cm Garden Sand
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1248,61 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1187,50 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Terasa s dlažbou se vzhledem dřeva, zděným grilem a zastřešeným posezením
    Presbeton
    Betonová dlažba Darea 60 x 40 x 4 cm krémová
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 205,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 854,17 Kč za m²
    Při odběru 38 ks:
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 812,50 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramická dlaždice s matným povrchem
    Keramická dlažba 60x60x2 cm Flatiron Rust
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 405,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1125,00 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1069,44 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Top produkt
    Dlážděná zahradní cesta s trávníkem a stromy
    Vymývaná dlažba Gita 50 x 50 x 5 cm přírodní, frakce 4-8 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 153,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 612,00 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 580,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail šedé břidlicové dlaždice s texturovaným povrchem
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 60x120x2 cm Valley Anthracite
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1248,61 Kč za m²
    Při odběru 32 ks:
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1187,50 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlaždice se vzhledem kamene
    Flairstone
    Keramická dlažba Flairstone 60x60x3 cm Beton Anthracite
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 525,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1458,33 Kč za m²
    Při odběru 40 ks:
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1386,11 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru