0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 98 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.06.23 v 2:18 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

In and Out

Doba čtení: 3 min.
In and Out

Touha po přírodě se rozšířila i do domácností. S rostlinami, přírodními a udržitelnými barvami a produkty podporujícími zdraví vytváříme přírodní útočiště. Inovativní koncepty bydlení stírají hranice mezi interiérem a exteriérem.

Kde končí "uvnitř" a kde začíná "venku"? V tomto stylu interiérového designu se hranice rozostřují. Přírodní odstíny zelené a hnědé se prolínají do moře rostlin, které vytvářejí dobré životní prostředí. Sisalové koberce tvoří podlahu pro nábytek z ratanu a dřeva. Měkké textilie, jako je samet, poskytují útulnost, třpytivý kov zase lehkost. Přijďte domů, zhluboka se nadechněte - buďte jako doma.

In and Out je styl nábytku, který rozhodně miluje přírodu. Ideální pro každého, kdo má zelený palec.

Městská džungle

S rostlinami, přírodními barvami a udržitelnými, zdraví prospěšnými produkty vytvoříte přirozené ústupové zóny. Inovativní koncepty bydlení stírají hranice mezi interiérem a exteriérem. S houpacími sítěmi a velkými zelenými rostlinami můžete interiér inscenovat jako venkovní prostor. S rostlinami, teplými zelenými barvami, přírodními materiály a útulným nábytkem vytváříme prostory, kde najdeme relaxaci a klid. Domov se otevírá venku, protože i ve vlastním obývacím pokoji je úžasné relaxovat pod palmami.

Rostliny vdechnou vašemu pokoji život a učiní z něj skutečný zdroj síly. Poskytují však také relaxaci na obrazech a tapetách. Zde si můžete dobít energii. Sami se rozhodnete, které rostliny budou vládnout vašemu království. Už dávno nestojí jen na stolech a okenních parapetech. Vertikální zahradničení není určeno jen na balkon. Nechte rostliny houpat v závěsných květináčích, zavěšené na stěně a rozjasněte police.

Rostliny jsou prospěšné pro životní prostředí. Pomáhají při relaxaci a snižování stresu a zlepšují kvalitu ovzduší. Pro ozelenění stěn jsou vhodné keramické květináče s přírodně vypadajícím povrchem i skleněné vázy v teplé zelené barvě. Praktický je také nábytek s místy pro pěstování bylinek, třeba se zabudovaným osvětlením.

Vyhraďte bylinkám to nejlepší místo.

Rozšířený obývací pokoj

Toužíte žít doma blíže přírodě? S útulným nábytkem a přírodními, udržitelně vyráběnými textiliemi vytvoříte zdravou a udržitelnou atmosféru. Moderní venkovní textilie promění vaši terasu v okamžiku v druhý obývací pokoj. Spojují v sobě útulnost interiéru s požadavky na robustnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Samet, manšestr, bouclé, waffle pique a další vysoce strukturované tkaniny šíří teplo.

Popusťte uzdu své vášni. Udělejte si útulno i venku!

Koncept přirozeného osvětlení

Svítidla z přírodních materiálů, jako je len, dřevo, papír nebo bambus, dodávají bytu teplý a útulný vzhled. Domácí osvětlení je více než kdy jindy žádané také v oblasti venkovního osvětlení. Vznikla nová řada hybridních svítidel, která kombinují funkčnost venkovního svítidla s útulností svítidla vnitřního. Mobilní LED svítidla jsou bezdrátová, ale vybavená praktickými držáky, baterií a USB nabíječkou.

In and Out: Míchání barev

Stačí se podívat do vzorníku barev a vybrat požadované barvy. Zapište si čísla, označení barev a namíchejte barvy v požadovaném množství v centru míchání barev. Máte další dotazy? Naši kolegové v centru míchání barev vám rádi poradí.

wohntrend in and out farbkarte
nahoru