Designové pokoje - naše nejnovější výtvory

Váš domov. Vaše volba. Naše nápady. Abychom vám mohli stále představovat současné trendy v bydlení, provádí společnost HORNBACH aktivní výzkum trendů v oblasti interiérového designu a zahradních trendů. S vášní a nadšením pro nové vlivy, které se stanou trendem zítřka, jsme neúnavně na stopě nejnovějšímu vývoji. Díky získaným poznatkům naši odborníci na barvy a vybavení spolu s renomovanými návrháři vytváří komplexní řešení pro váš domov.

Teď je řada na vás. Máte prostor. Tak s ním něco udělejte!
The Dark Side

The Dark Side

Dodejte vašemu obývacímu pokoji industriální eleganci. Tento design bydlení zaujme svým moderním vybavením, tmavými stěnami a jasnými liniemi. Měkké textilie a dekorativní bronzové nebo měděné prvky oživí místnost. Díky tomu se váš pokoj stane místem pohody s industriálním nádechem.

Zde přejdete ke světu bydlení The Dark Side

Come Over

Come Over

Teplé barvy stěn od růžové po bordó vás srdečně uvítají a zvou k pobytu. V kombinaci s dřevěnými a květinovými dekoracemi prostor působí celistvě a vyváženě. Je místem, kde můžete relaxovat, načerpat nové síly a zažít pravý pocit domova. Co víc si přát?

Zde přejdete ke světu bydlení Come Over

Get Ready

Get Ready

Připravte se - můžete vstoupit. Design interiéru, který vám ukáže vlídnou tvář vašeho domova. Každý kout místnosti vás zve k odpočinku a zastavení. Barvy stěn v přírodních tónech a dřevěné prvky vystupují do popředí a zajišťují teplo a útulnost.

Zde přejdete ke světu bydlení Get Ready

Express Yourself

Express Yourself

Váš domov, vaše pódium. Express Yourself vás zve, abyste našli sami sebe. Zdánlivě nesourodé uspořádání materiálů a vzorů, nakonec do sebe ale všechno zapadá. Tmavé stěny v zelené a šedé v kombinaci s oživujícími červenými tóny vytvářejí pocit živé extravagance.

Zde přejdete ke světu bydlení Express Yourself

svety bydleni

Pokud si myslíte, že je to všechno, vydržte! Máme pro vás spoustu dalších nápadů. Jaký design interiéru byste si přáli? Moderní, klasický, přírodní nebo raději kreativní? Váš domov může být jakýkoliv - kromě obyčejného. Udělejte z vašeho bydlení svůj nejlepší projekt.

Krása je v oku tvůrce.
svety bydleni1


Vzhled interiéru: Čistá příroda, dřevo a rostliny

Čistá příroda, to je něco pro nás. A přestože nemůžeme být přírodou obkolepní nepřetržitě, můžeme si kus z ní přinést domů. Základem těchto konceptů bydlení jsou přírodní materiály jako je dřevo, kámen, hlína a spoustu rostlin. Přirozenost a funkčnost se setkávají s designem. Nechte se inspirovat našimi nápady nejen pro obývací pokoj a ložnici.

Vzhled interiéru: Malé prostory a jednopokojové byty

Obytný prostor se stává čím dál vzácnějším. Byty se zmenšují. Rozložení malých místností může být skutečnou výzvou. Zde najdete nápady pro malé obývací pokoje a malé ložnice. Někdy je dokonce nutné obývací prostor a prostor na spaní kombinovat. Nechte se inspirovat. Představujeme vám kreativní koncepty, které ušetří váš prostor.

Vzhled interiéru: Moderní a nadčasový

Moderní design interiéru je často zaměňován s nadčasovým designem. Tón v tónu vypadá vždy dobře. Ať už bílé, šedé nebo béžové tóny - působí lehce a elegantně a jen tak vás neomrzí. A co je nejlepší: lze je kombinovat s jakoukoli jinou barvou. Chcete-li barvy zvýraznit, můžete zvolit libovolnou barvu stěny a libovolnou tapetu se vzorem.

Vzhled interiéru: Barevný a kreativní

Váš pokoj může být jakýkoliv, jen ne nudný! Proměňte své zdi v kreativní zónu. Odvažte se! Roztočte štětec a nechte promlouvat barvy. Používejte kombinace, které nebude mít nikdo jiný než vy. Extravagantní tapety a pompézní barvy - vše je dovoleno. Zde najdete barevné a kreativní nápady pro obývací pokoj, ale také pro ložnici, předsíň nebo kuchyň.

svety bydleni

Jakou místnost chcete navrhnout?

Je to váš domov. Pouze vy rozhodujete, jak vypadá. Je odrazem vaší vůle a vašeho životního postoje. Vyberete si podlahy a navrhnete stěny. Vytvořte si prostor. Vneste světlo do tmy. Váš domov, vaše pravidla.

Domov je tam, kde udeří vaše kladivo.

Mohlo by vás zajímat