0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 06.12.22 v 15:43 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Navrhněte si domov s našimi nejnovějšími výtvory

Váš domov, váš výběr, naše nápady! Abychom vám mohli neustále představovat současné trendy v bydlení, provádíme v HORNBACHu výzkum v oblasti interiérového designu a zahradních trendů. S vášní a nadšením pro aktuální vlivy, které se stanou trendem zítřka, jsme neúnavně na stopě nejnovějšímu vývoji. Díky tomu vám naši odborníci na barvy a interiéry spolu s renomovanými návrháři přináší komplexní řešení pro váš domov.

Teď je řada na vás. Máte prostor.
Tak s ním něco udělejte!
Comfort Lounge

Comfort Lounge

Zemité barvy od hnědé po béžovou a pravé dřevo jsou ideální kombinací pro únik od každodenního stresu. Zde si můžete odpočinout a nechat svou duši vydechnout.

Zde přejdete ke světu bydlení Comfort Lounge

Welcome Home

Welcome Home

Welcome Home je styl vybavení s etnickým nádechem. Teplé červené tóny a retro vzory vyvolávají pocit útulnosti. Ať už zde bydlíte nebo jste pouze hostem, budete se cítit jako doma a načerpáte novou energii.

Zde přejdete ke světu bydlení Welcome Home

Deco Club

Deco Club

Tón v tónu. Přesně podle vašich představ. Styl nábytku Deco Club zaujme sytými, tlumenými barvami a měkkými, kvalitními materiály. Tady se budete cítit opravdu kouzelně.

Zde přejdete ke světu bydlení Deco Club

Exotic Island

Exotic Island

Nepřeberné množství barev, tvarů a materiálů. Tento svět bydlení je barevný a hravý, každá kapka barvy je plná síly. Exotic Island je expresivní styl pro silné osobnosti.

Zde přejdete ke světu bydlení Exotic Island

svety bydleni

Pokud si myslíte, že je to všechno, vydržte! Máme pro vás spoustu dalších nápadů. Jaký interiér byste si přáli? Moderní, klasický, přírodní nebo raději kreativní? Váš domov může být jakýkoliv - kromě obyčejného. Udělejte z vašeho bydlení svůj nejlepší projekt.

Krása je v oku tvůrce.
svety bydleni1


Styl interiéru: Čistá příroda, dřevo a rostliny

Čistá příroda, to je něco pro nás. A přestože nemůžeme být přírodou obkolepní nepřetržitě, proč si kus přírody nepřinést domů? Základem těchto konceptů bydlení jsou přírodní materiály jako je dřevo, kámen, hlína a spousta rostlin. Přirozenost a funkčnost se setkávají s designem. Nechte se inspirovat našimi nápady nejen pro obývací pokoj a ložnici.

Styl interiéru: Malé prostory a jednopokojové byty

Obytný prostor se stává čím dál vzácnějším. Byty se zmenšují a rozložení malých místností může někdy být skutečnou výzvou. Zde najdete nápady pro malé obývací pokoje a ložnice. Kreativní řešení, která ušetří váš prostor.

Styl interiéru: Moderní a nadčasový

Tón v tónu vypadá vždy dobře. Ať už zvolíte bílou, šedou nebo béžovou, bude působit lehce a elegantně a jen tak vás neomrzí. A co je nejlepší: lze je kombinovat s jakoukoli jinou barvou. Chcete-li barvy zvýraznit, můžete zvolit libovolnou barvu stěny a libovolnou tapetu se vzorem.

Styl interiéru: Barevný a kreativní

Váš pokoj může být jakýkoliv, jen ne nudný! Odvažte se! Roztočte štětec a nechte promluvit barvy. Používejte kombinace, které nebude mít nikdo jiný. Extravagantní tapety a pompézní barvy - vše je dovoleno. Zde najdete barevné a kreativní nápady pro obývací pokoj, ale také pro ložnici, předsíň nebo kuchyň.

svety bydleni

Jakou místnost chcete navrhnout?

Je to váš domov a pouze vy rozhodujete, jak by měl vypadat. Je odrazem vaší vůle a vašeho životního postoje. Vyberete si podlahy a navrhnete stěny. Vytvořte si prostor. Váš domov, vaše pravidla.

Domov je tam, kde udeří vaše kladivo!

Mohlo by vás zajímat