Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Světy bydlení - jaro 2019

HORNBACH vám představuje aktuální trendy bydlení na jaro a léto 2019!
Najdete tu nápady na moderní, klasický, přírodní a kreativní interiérový design - koncepty pro každý vkus.

Na stopě budoucích trendů ze světa bydlení
Abychom vám mohli přinášet další a další aktuality ze světa bydlení, pracujeme v HORNBACHu aktivně na výzkumu současných trendů v oblasti bytového vybavení, moderního zboží a vybavení pro zahradu. Tým HORNBACH jde aktivně po stopách nejnovějšího vývoje a sleduje citlivě aktuální vlivy, které určují blízkou budoucnost.

A naši odborníci na bytové zařízení a barevné koncepty poté na základě poznatků z našeho výzkumu a ve spolupráci s renomovanými návrháři vytváří komplexní řešení designu pro váš interiér, který lze realizovat s naprostou lehkostí. Všechny zobrazené designové prvky a samozřejmě také potřebný instalační materiál i nářadí zakoupíte ve vaší prodejně HORNBACH.

Naše poslání: tvorba na míru šitých barevných konceptů a designů pro váš domov!

Green Fantasy

Green Fantasy

Barevný a divoký interiér s atmosférou tropů. Svěží zelené tóny, bujné květy a červené akcenty. Dopřejte si relax a udělejte si pohodu.

Zde přejdete k světu bydlení Green Fantasy

Be Balanced

Be Balanced

Příjemný skandinávský minimalismus je velmi populární. Zbavit se nadbytečných věcí znamená vytvořit jasný a čistý prostor. Interiér ve světlých tónech působí vzdušně a jemné barvy uklidňují.

Zde přejdete k světu bydlení Be Balanced

Loving Earth

Loving Earth

Bohatství, které nám dává Země se odráží v barvách i materiálu. Nic tu není vymyšlené. Terakota prožívá svou renesanci a vrací se v moderní podobě jak v barvách, tak v materiálech.

Zde přejdete k světu bydlení Loving Earth

Warm Welcome

Warm Welcome

Rádi bychom zůstali v takových místnostech. Ničím nerušený lehký pocit. Vše v tomto světě je příjemné, teplé a přirozené. Nálada je uvolněná. Mnoho doplňků a textilií navozuje útulnou atmosféru.

Zde přejdete k světu bydlení Warm Welcome


Předchozí světy bydlení - podzim 2018

Předchozí světy bydlení - jaro 2018

Tento web využívá tzv. cookies. Pokud si jej budete dále prohlížet, vyjadřujete s tímto využíváním souhlas. Více informací o cookies včetně možnosti jejich odmítnutí naleznete zde.
x
nahoru