Nákupní seznam 0 Nákupní košík 0

Světy bydlení - podzim 2019

HORNBACH vám představuje aktuální trendy bydlení na podzim 2019!
Najdete tu nápady na moderní, klasický, přírodní a kreativní interiérový design - koncepty pro každý vkus.

Na stopě budoucích trendů ze světa bydlení
Abychom vám mohli přinášet další a další aktuality ze světa bydlení, pracujeme v HORNBACHu aktivně na výzkumu současných trendů v oblasti bytového vybavení, moderního zboží a vybavení pro zahradu. Tým HORNBACH jde aktivně po stopách nejnovějšího vývoje a sleduje citlivě aktuální vlivy, které určují blízkou budoucnost.

A naši odborníci na bytové zařízení a barevné koncepty poté na základě poznatků z našeho výzkumu a ve spolupráci s renomovanými návrháři vytváří komplexní řešení designu pro váš interiér, který lze realizovat s naprostou lehkostí. Všechny zobrazené designové prvky a samozřejmě také potřebný instalační materiál i nářadí zakoupíte ve vaší prodejně HORNBACH.

Naše poslání: tvorba na míru šitých barevných konceptů a designů pro váš domov!

Urban jungle

Urban jungle

Ve světě bydlení Urban jungle převládají silné barvy a kontrasty. V kombinaci se všudypřítomnými rostlinami se váš domov naplní energií. Jednoduše si tu dobijete baterky.

Zde přejdete k světu bydlení Urban jungle

Get together

Get together

Navzdory kontrastům, které jsou zkombinovány ve světě bydlení Get together, se tento interiérový styl nezdá chaotický. Právě naopak, je jasný a harmonický.

Zde přejdete k světu bydlení Get together

Wonderful home

Wonderful home

Svět bydlení Wonderful home se spoléhá na silnou koncepci barev a materiálů. Hra světla a stínů dodává místnosti podmanivý charakter.

Zde přejdete k světu bydlení Wonderful home

Perfect day

Perfect day

Jak vypadá perfektní den? Především je jasný a přátelský. Skandinávský styl Perfect day zaručuje absolutní rovnováhu - ta je základem dokonalého dne.

Zde přejdete k světu bydlení Perfect day


Předchozí světy bydlení - jaro 2019

Předchozí světy bydlení - podzim 2018

Předchozí světy bydlení - jaro 2018

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x