Poradenství

Grily TENNEKER HALO

Doba čtení: 4 min.
Grily TENNEKER HALO

Pod kvalitní značkou Tenneker naleznete široký sortiment grilů na dřevěné uhlí, plynových grilů a příslušenství s velmi dobrým poměrem cena-výkon.

Mistr a jeho nové vybavení

  • Inovativní výrobky s nejnovějšími technologiemi
  • Krátká doba montáže a snadné čištění
  • Stálá kontrola kvality nezávislými zkušebními instituty

Společnost Tenneker přichází na trh s novou generací plynových grilů. Řada "HALO" získává plný počet bodů - nový zajímavý design a inovativní funkce zajistí skutečný požitek z grilování. Řada grilů se skládá ze čtyř nových plynových grilů:

  • tříhořákový,
  • čtyřplotýnkový vařič,
  • pět hořáků (každý s bočním hořákem)
  • a gril, který můžete zabudovat do své vlastní venkovní kuchyně.

Hvězdný šéfkuchař Chakall nové grily řady HALO již důkladně otestoval a připravil na nich své jihoamerické speciality.

"Společnost Tenneker s novými grily HALO představuje novou úroveň grilování. Ušlechtilý design a sofistikovaná technologie mě jednoznačně přesvědčily."
Grily Tenneker Halo

Design v ušlechtilé matné černé barvě vyčnívá z davu a na příští párty jistě přitáhne všechny pohledy. Aby vám a vašim hostům neuniklo to nejdůležitější, mají grily HALO skleněný poklop. A k tomu všemu je k dispozici bohatý systém různých grilovacích roštů, pánví a kamenů na pizzu.

Praktické přihrádky nabízejí dostatek prostoru pro různé grilovací nástroje. Další zajímavostí jsou otočné ovladače s LED podsvícením, které dodávají grilům řady HALO osobitý charakter.

Tip: Rychle zahřejte

Na zahřátí grilu použijte vlnu ekologického zapalování od společnosti TENNEKER®. Kombinace s voskem dělá z dřevní vlny ideální lehčí gril s extra dlouhou dobou hoření asi 10 minut. Díky tomu je zahřátí hračkou.

Design se musí líbit

Díky ušlechtilému, matně černému materiálu se o vás a vašem grilu bude mluvit při každém grilování.
Design je vizuálně zvýrazněn otočnými ovladači s podsvícením LED, které dodávají grilu osobitý vzhled a harmonicky ladí s celkovým designem.

Systém grilovacích roštů

Pro řadu HALO máme flexibilní systém grilovacích roštů, který lze dále rozšiřovat.
Každý gril je vybaven odpovídajícím systémem roštů. Tenneker nabízí pro každou grilovací rukojeť to správné nářadí - od grilovacího roštu různých velikostí a tvarů až po vložku wok, kámen na pizzu a grilovací desku.

Power zóna

Power zóna je obzvláště horká zóna pro opékání masa.
Tuto zónu lze ovládat samostatně. Rychlé a horké opékání masa uzavře póry a vitamíny, šťávy a chuť se jen stěží dostanou ven. (Platí pro HALO TG4 a HALO TG5Pl).

Bezúchytková dvířka a praktické přihrádky

Uspořádání grilů HALO je účelné a promyšlené.
Dveře se otevírají stisknutím, a když nemáte volnou ruku, můžete si jednoduše pomoci kolenem. Grilovací náčiní, koření atd. lze uložit do praktických přihrádek.

Skleněný poklop

Proskleným poklopem je vidět na grilované dobroty. Nemusíte zbytečně otevírat víko, což je spojeno se zbytečnými tepelnými ztrátami. Díky skleněné poklici, která má mimochodem zabudovaný teploměr, máte vše pod kontrolou.

Grily Tenneker Halo

Záruka Tenneker

Společnost Tenneker má na své výrobky velmi vysoké nároky, a proto používá pouze vysoce kvalitní materiál. Díky neustálé kontrole kvality se můžete vždy spolehnout na vysokou kvalitu. Protože není nic horšího, než když gril po 2-5 letech náhle zhasne.
U této značky se vám to nemůže stát, protože Tenneker nabízí na nové grily 10letou záruku.