Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 21:13 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22445 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kovová trubková spojka s vnitřním závitem
    Hrdlo 1/2" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná dvojitá vsuvka pro sanitární instalace
    Dvojnipl redukovaný 1/2"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Trubkový spojka 90 stupňů úhel z kovu
    Koleno 90° 2xvnitřní závit 1/2" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 66,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohová šroubovací tvarovka s 90stupňovým kolenem, 1/2 palce
    Koleno 90° vnitřní-vnější závit 1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Dvojnipl redukovaný 3/4"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-kus s vnitřním závitem pro sanitární aplikace
    T-kus 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 140,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koleno se závitem, 90 stupňů
    Koleno 90° vnitřní-vnější závit 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl z kovu se závitem
    Koleno 90° vnitřní-vnější závit 1/2" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka s vnitřním závitem
    Hrdlo 3/8" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 37,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-kus s vnitřním závitem
    T-kus 3/8" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 58,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filtr Braukmann s redukčním ventilem
    Honeywell
    HONEYWELL filtr s redukčním ventilem 3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2764,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Filtr Braukmann s redukčním ventilem
    Honeywell
    HONEYWELL filtr s redukčním ventilem 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3036,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Polypropylenová redukce se závitem
    PPR grn zátka krátká
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 10,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vícebarevné houbičky v průhledném plastovém obalu
    Houbička Rainbow, 6ks v balení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vodovodní baterie s křížovou rukojetí
    SCHELL
    Ventil zahradní SCHELL 1/2"x3/4" matný chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 250,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová závitová zátka
    Zátka 6hran 3/8" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová uzavírací krytka
    Víčko 6hran 3/4" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná uzavřená matice
    Víčko 6hran 3/8" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závitová ucpávka
    Zátka 6hran 3/4" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová závitová zátka
    Zátka 6hran 1" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná dvojitá vsuvka se závitem
    Dvojnipl 1/4"x1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 17,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Syrové půl kuře vedle plechovky krmiva pro zvířata Vetamix
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX 1/2 kuřete 1300 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 103,85 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná zaslepovací matice
    Víčko 6hran 1/2" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závitová zátka
    Zátka 6hran 1/2" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná uzavřená matice
    Víčko 6hran 1" mosaz chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 73,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kuchyňská baterie s sprchovou hlavicí
    Náhradní sprška černá kuželovitá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 542,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana odbourávání bahna 500 ml na 10 000 litrů
    Koncentrát rozkládající bahno, listí, zbytky potravy Lawana Schlamm Abbau 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 539,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1078,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana Klares Wasser Jezírkové bakterie pro biologické samočištění, 500 ml
    Čisticí bakterie do jezírka Lawana Klares Wasser 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 539,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1078,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana Čistá voda péče o jezírko, láhev 1000 ml
    Čisticí bakterie do jezírka Lawana Klares Wasser 1000 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 799,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá vsuvka z kovu s vnějším závitem
    Dvojnipl 1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vsuvka se závitem
    Dvojnipl redukovaný 3/4"x1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka s vnějším závitem
    Dvojnipl redukovaný 3/4"x3/8" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka se závitem
    Redukce 6hran vnějšíx hran vnitřní 3/8"x3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná dvojitá vsuvka s vnějším závitem
    Dvojnipl redukovaný 1/4"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 23,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástavec pro svodovou trubku z plastu
    Pipelife
    HT přivzdušnovací hlavice DN110
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitý připojovací ventil se dvěma rukojeťmi
    Kombinovaný ventil výtokový a pračkový 1/2"x3/4"x3/4"
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru