Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 3:34 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22446 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Rohový ventil z kovu se závitovým připojením
    Meziventil přístojový 1/2" x 3/4" x 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kulový kohout s rukojetí
    Ventil uzavírací FF 3/4" plast
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 87,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý rohový konektor z plastu se závitem a hadicovou přípojkou
    Koleno výstupní pro čerpadlo 1" až 6/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 194,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hrdlo hadice se šroubením
    Průchodka s vnitřním závitem a těsněním 1" x 3/4" plastová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 345,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Tlakový spínač pro kompresory
    Tlakový spínač 2-3,5 bar, G1/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 505,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sací filtr Gardena s přípojkami a hadicovými sponami
    Sací filtr 3/4" / 1" GARDENA (09093-20)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 595,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové šroubení se závitem
    Průchodka s vnitřním závitem a těsněním 3/4" x 1/2" plastová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Lisovací tvarovka se závitovým připojovacím kusem
    Průchodka s vnitřním závitem a těsněním 5/4" x 1" plastová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hadicová šroubení s kolenem a dvojitým niplem
    Güde
    Hadicová přípojka k čerpadlu 1-1/4“ AG
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá odpadková nádoba se zakřiveným designem
    Zalévací kelímek plastový 250 ml bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedý odpadkový koš z plastu
    Zalévací kelímek plastový 250 ml antracitový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Květináč z plastu
    Zalévací kelímek plastový 250 ml zelený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Trichoderma Plus balení pro zdravou půdu a bohatou úrodu
    Rostlinný biostimulant Odolnost rostlin, pro růst a úrodu INPORO Pro Mix M 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 390,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tlakový spínač pro kompresor
    Tlakový spínač 1,5-3 bar, 500V, F1/4"
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 505,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Elektrický ohřívač vody s termostatem pro nastavení teploty
    Dražice
    Topná jednotka Dražice TPK 210-12/ 2,2kW
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3850,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zavlažovací set Lechuza Quadro LS 35 v balení
    Lechuza
    Zavlažovací sada Lechuza pro Quadro LS 35
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • termostat radiátoru Philips
    Philips
    Vodní filtr Philips OnTap AWP3754/10 APH00035
    Průměrné hodnocení: 2.7 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 1050,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová vodovodní baterie s hadicovou přípojkou
    Waterform
    Kohoutek k sudu TAP - ITAP3 zlatý velikost závitu 3/4 palce
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Testovací proužky pro analýzu vody v plastovém obalu
    Marimex
    Tester na tvrdost vody
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová vodovodní baterie pro montáž na stěnu
    Waterform
    Kohoutek k sudu TAP - ITAP3 stříbrný velikost závitu 3/4 palce
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • TDM konektor 16x2 milimetry
    AL/Pex opravná spojka 16 lisovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • TDM konektor 16x2 milimetry
    AL/Pex opravná spojka 20 lisovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Logo Gardena koule s připojením zahradní hadice
    Plovák pro sací filtr Gardena
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Seachem Stability Systém bio filtru pro akvária 100 ml láhev
    Seachem
    Seachem Stability koncentrát nitrifikační bakterie 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1690,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní maltová nádoba se dvěma držadly
    Debbex
    Vědro Debbex Flexi 23 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 154,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní maltová nádoba se dvěma držadly
    Debbex
    Vědro Debbex Flexi 14 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 132,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý kbelík se dvěma držadly
    Debbex
    Vědro Debbex Flexi 20 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 143,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá plastová hadicová spojka se závitem
    Přechodka na IBC kontejner
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík barvy na beton Hasoft, 8 kg
    HASOFT
    Barva na beton HASOFT NABETON 8 kg bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 287,38 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík barvy na beton pro balkóny, garáže a schody, 4 kg
    HASOFT
    Barva na beton HASOFT NABETON 4 kg bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 297,25 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sada vodních štětců Daler Rowney, tři kusy, malé, střední a velké velikosti
    Sada štětců na vodu 3 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Houbičky Spontex, 10 kusů plus 2 zdarma, Vícebarevné, Pro všeobecné použití
    Spontex
    Sada houbiček na nádobí Spontex Colors 10+2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fino kuchyňská houbička Flexi z přírodních vláken
    FINO
    Houbička na nádobí FINO Flexi Green life, 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 19,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Košík z ratanu s držadly a fólií na rostliny
    Elite
    Květináč přírodní vlákno Elite 25 x 35 x 25 cm hnědý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Proutěný koš z přírodního materiálu
    Proutěný koš Leah kužel 28 x 28 x 28 cm přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Košík z pleteného materiálu s rukojetí
    Proutěný koš s uchem Leah 22 x 27 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru